True Star

Rozdział 75 – To tylko początek11 min. lektury

Cięcie! Okej, na dzisiaj kończymy nagrywanie. Dziękuję wszystkim! Ciężko pracowaliście.

Paru celebrytów, którzy otrzymali, róże zwlekało z odejściem. Ci odważniejsi chcieli nawet nieco dłużej pogawędzić z Charlesem. Zostali jednak odprawieni przez członków ekipy, którzy już otrzymali z góry instrukcje, aby wszystkich wyprosić. Jako że nie chcieli popsuć swojej relacji z ekipą produkcyjną i tym samym stacją telewizyjną, wyszli urażeni. Przed przekroczeniem drzwi tarasu nie zapomnieli przypatrzeć się Tang Fengowi, który nadal stał obok Charlesa, trzymając bukiet róż. Wyniki dzisiejszego filmowania były kompletnym przeciwieństwem tego, co wszyscy oczekiwali. Nikt nie wyobrażał sobie, że Charles mógłby wyeliminować Feng Xiu Jie już w pierwszym odcinku. A przede wszystkim nigdy nie wyobrażali sobie, że na końcu Charles będzie czynił romantyczne gesty wobec Tang Fenga. Pozostali członkowie ekipy opuszczali taras jeden po drugim. Żaden z nich nie zawracał sobie głowy przypomnieniem Charlesowi i Tang Fengowi, że powinni wyjść.

Chociaż wydawało się, że są sami na tarasie, zarówno Charles, jak i Tang Feng wiedzieli, że kamery nadal nagrywają. Charles nie dbał o kamery. Kai, tak czy inaczej, musiał udostępnić mu do sprawdzenia gotowy materiał przed wyemitowaniem go w telewizji. Mógł pozwolić publice na zobaczenie niektórych części nagrania, ale nie wszystko było odpowiednie dla oczu widowi, a jeszcze mniej odpowiednie byłoby zamienienie tych scen w jakąś formę rozrywki lub źródło plotek. Charles usunął urządzenie nagrywające, które miał na sobie i pomógł Tang Fengowi ściągnąć mikrofon.

Mój drogi Tangu, wyobrażałem sobie, że będziesz nieco zaskoczony po zobaczeniu mnie i usłyszeniu mojego żarliwego wyznania miłości. Chociaż jestem zafascynowany twoją obojętnością, nie mogę nic poradzić na to, że równocześnie czuję się rozczarowany.

Humor Charlesa poprawiał się, gdy patrzył na stojącego przed nim mężczyznę podobnego wzrostu. Mimo że lubił słodki i ufny typ, zbyt duża ilość takich osób byłaby nudna. Tang Feng delikatnie powąchał trzymane w rękach róże i stwierdził nonszalancko:

Róże są piękne. Dziękuję.

Czy jestem pierwszym mężczyzną, który dał ci kwiaty? – Charles emitował olśniewającym uśmiechem.

Ach, cholera – pomyślał. Stał tak blisko Tang Fenga. Chciał sięgnąć, uścisnąć i pocałować mocno młodego aktora. Chciał zaciągnąć go do domu i walczyć z nim w łóżku, nie wychodząc z pościeli przez przynajmniej trzy dni i trzy noce.

Mogę powiedzieć, że nie jesteś. – Tang Feng bez ogródek zniszczył marzenia Charlesa.

W przeszłości sporo fanów płci męskiej dało mu kwiaty. Jego męscy przyjaciele również od czasu do czasu obdarowywali go kwiatami. Kiedy tylko czuł się chory, bukiety i kosze kwiatów tłoczyły się po całym jego domu w ogromnych stosach.

Usta Charlesa zadrżały w czymś, co przypomniało uśmiech.

Mój drogi Tangu, twoja obojętność naprawdę mnie rani. Czy wiesz, że kiedy mnie opuściłeś, myślałem o tobie całymi dniami? Spędzanie nocy bez ciebie było dla mnie okropnym przeżyciem. Zimna samotność, którą czułem w czasie tych nocy, niemal zamieniła mnie w bałwana. Czy mógłbyś mnie chociaż uścisnąć?

Ostatecznie zboczeniec był zawsze zboczeńcem. Charles posiadał dobre wychowanie i był człowiekiem zasad, więc liczył się przynajmniej jako dżentelmeński zboczeniec. Chociaż na początku odurzył i zgwałcił Tang Fenga, po tym bardzo szanował jego wybory. Stanowiło to jeden z powodów, dla których Tang Feng był w stanie żyć z nim przez miesiąc.

Tang Feng uniósł jedną brew i wydał z siebie stłumiony śmiech.

Myślałem, że masz Li Quana? A może nazywał się Zhao Quan? Wang Quan?

Jesteś zazdrosny? – Chociaż Tang Feng kpił sobie z niego, Charles uśmiechał się radośnie, a jego brązowe oczy lśniły wyjątkowo jasno z uciechy. – Mój drogi Tangu, jeżeli mogę mieć taką piękną różę jak ty, wszyscy pozostali są nic nieznaczącymi chwastami. Raczej usunę ich wszystkich sprzed moich oczu!

Tang Feng uśmiechnął się jedynie w odpowiedzi. Charles westchnął, ponownie zlekceważony. Podszedł do przodu i objął ramionami talię Tang Fenga. Pochylił się bliżej i rzekł do ucha Tang Fenga:

Kochanie, czy w ogóle za mną nie tęsknisz? Czuję, że nasza dwójka w łóżku jest stworzona dla siebie. Za każdym razem, kiedy przypominam sobie tamte chwile, staję się rozgrzany z podniecenia. Och, myślę, że muszę być jedynym mężczyzną, który kiedykolwiek dał ci tyle przyjemności, czy mam rację?

Tang Feng uniósł bukiet do twarzy i z powodzeniem oddzielił się od Charlesa, który w oczywisty sposób wykorzystywał okazję. Uśmiechnął się tylko lekko w reakcji na te słowa. Zerknął wtedy za Charlesa i dostrzegł Lu Tian Chena spoczywającego na brzegu kwietnika. Mężczyzna siedział cicho, paląc powoli papierosa. Wyglądał jak członek widowni w teatrze, oglądający występ Charlesa i Tang Fenga na scenie.

Jeżeli określasz to w ten sposób, co zrobi prezes Lu? – Tang Feng prędko wciągnął Lu Tian Chena do rozmowy.

Czy on planował patrzeć bez słowa? Czy w ogóle masz bilet wejściowy, żeby oglądać? Jeśli nie, nie myśl sobie, że po prostu pozwolę ci tutaj siedzieć.

Chociaż jego pracownik był napastowany seksualnie tuż pod jego nosem, Lu Tian Chen zaledwie obserwował. Naprawdę był niekompetentnym szefem.

Przeszły Tang Feng wykorzystał sytuację, w której Lu Tian Chen był pijany i zmusił mężczyznę, by ten się z nim przespał. Był to pierwszy raz „Tang Fenga”. Myśląc o tym, Lu Tian Chen był odurzony i zaciągnięty do łóżka wbrew swojej woli. Nigdy nie wspominałby o tak skandalicznym wydarzeniu, więc Charles rzecz jasna nie miał pojęcia. Aczkolwiek po usłyszeniu tego, jak Tang Feng sformułował swoją wypowiedź, Charles natychmiast przypomniał sobie jego pewne zachowanie w łóżku. Łatwo doszedł do wniosku, że Tang Fenga i Lu Tian Chena łączyła niecodzienna relacja. Pod wpływem tej myśli ogarnęło go dziwne uczucie. Nie miał kompleksu dziewicy, lecz nigdy nie wyobrażał sobie, że Lu Tian Chen byłby w intymnej relacji z Tang Fengiem, chociaż nie lubił młodego aktora. Jednomiesięczny układ z Tang Fengiem był pomysłem zaproponowanym przez Charlesa, lecz Lu Tian Chen wyraził swój oczywisty brak zainteresowania, kiedy przytaknął, wyrażając zgodę. Pomimo tego Charles nie mógł zapobiec uczuciu bólu w klatce piersiowej. Nie zdając sobie sprawy z toku myślenia Charlesa, Tang Feng skinął na siedzącego na kwietniku mężczyznę.

Lu Tian Chen, dlaczego nie przyszedłeś się przywitać, skoro tutaj byłeś?

Jedynie ich trójka stała na tarasie, więc to, że zwrócił się do swojego szefa po imieniu, nie stanowiło problemu.

Wy dwaj wydawaliście się dosyć zadowoleni, rozmawiając. Jak mógłbym przeszkodzić? – Lu Tian Chen uśmiechnął się słabo.

Już przeszkadzasz. – Charles zmarszczył brwi w odpowiedzi.

Lu Tian Chen odłożył papierosa i podszedł do nich.

Tang Feng, jutro nadal masz klasę treningową. Powinieneś szybko pójść do domu i odpocząć. Już zadzwoniłem do Xiao Yu, by cię odebrała.

W porządku.

Tang Feng odwrócił głowę i pożegnał się z Charlesem przed opuszczeniem tarasu. Stopa Charlesa drgnęła, lecz udało mu się powstrzymać przed ściganiem Tang Fenga. Zamiast tego posłał Lu Tian Chenowi gniewne spojrzenie za to, że zepsuł jego chwilę z Tang Fengiem.

O co dokładnie ci chodzi? Dlaczego jesteś taki opiekuńczy wobec kogoś, kogo wcześniej traktowałeś jak zwykłego śmiecia?

Charles uśmiechnął się kpiąco, zakładając ręce w niezadowoleniu. Znowu będzie spał samotnie tej nocy, całkiem sam i zimny w pościeli. Uśmiechając się, Lu Tian Chen poklepał Charlesa po ramieniu.

Przeszłość przeszłością. To jest teraźniejszość. To, jak wcześniej traktowałem Tang Fenga, nie ma nic wspólnego z tym, jak traktuję go teraz. On ma predyspozycje, by zostać bardzo poważanym aktorem. Widząc, że nadal jesteś nim zaślepiony nawet po spędzeniu razem miesiąca, jestem tego nawet bardziej pewny. Zabiorę go do szczytu sławy.

Charles burknął pogardliwie. Podszedł do stołu i wyciągnął krzesło, aby usiąść. Następnie odkręcił butelkę wina i napełnił dwa kieliszki.

Czy nie byłeś zainteresowany Ge Chenem?

Już skończył swoje zadanie na dzisiaj. – Lu Tian Chen podszedł i usiadł.

Och. Wierzę, że jesteś zaradny. Jak udało ci się sprawić, że Albert stracił zainteresowanie Tang Fengiem? – Unosząc brew, Charles podniósł kieliszek i upił łyk. – Szczerze mówiąc to, że Albert nagle wykazał zainteresowanie Tang Fengiem, wzięło mnie z zaskoczenia. Miał wyraźną obsesję na punkcie Ge Chena, ale po zobaczeniu Tang Fenga natychmiast zmienił cel, tak jakby porzucał starą zabawkę na rzecz nowszej i ładniejszej. Naprawdę nie podoba mi się to, że mam takie same preferencje jak chory zboczeniec.

Lu Tian Chen wziął swój kieliszek i napił się.

Już wiesz, że jest chorym zboczeńcem, więc jak mógłby mieć taką samą mentalność jak normalni ludzie? Po prostu musiałem mu pokazać stare zdjęcia, piosenki i nagrania z Tang Fengiem, aby stracił zainteresowanie.

Przeszły Tang Feng nie był jedynie nieco odmienny od obecnego. Porażająca różnica między nimi z pewnością wystarczyła, aby wybredny Albert był rozczarowany Tang Fengiem.

Skoro tak, mam nadzieję, że po straceniu zainteresowania prędko opuści to miasto.

Charles nie dbał o nic innego.

***

Zarówno pierwszy odcinek Klasy Treningowej Prawdziwych Gwiazd, jak i Wymarzonego Kochanka, były emitowane jeden po drugim w kolejnych dniach dzięki rozległej promocji oraz współpracy pomiędzy ekipami produkcyjnymi. Rewelacyjny efekt, jaki stworzyły oba programy, był dużo bardziej znaczący, niż oczekiwały zespoły. Jeżeli chodziło o Klasę Treningową Prawdziwych Gwiazd, ludzie naturalnie skupiali się najbardziej na nadzwyczajnym wystąpieniu Tang Fenga. Jeżeli klasa treningowa byłaby zaawansowanym przedszkolem dla dzieci, do Tang Feng byłby „genialnym dzieckiem”, które już zdążyło ukończyć sławny zagraniczny uniwersytet. Trudno było mu pozostać niepozornym w tłumie dzieci. Pierwszy odcinek zawierał jedynie nagrania z lekcji tańca. Taniec Tang Fenga z Pacino sprawił, że widzowie oszaleli z podekscytowania. Jak mógł istnieć mężczyzna tańczący tak wyjątkowo? Zapowiedzi lekcji jazdy konnej i śpiewu na końcu odcinka nawet bardziej podniosły oczekiwania publiczności. Wymarzony Kochanek został wyemitowany kolejnego dnia. Tożsamość Charlesa jako wyjątkowo zamożnego kawalera natychmiast zapaliła ciekawość widzów. Zwrot wydarzeń na końcu sprawił, że widzowie wykrzyknęli z zaskoczenia, niektórzy nie będąc w stanie patrzeć bezpośrednio na romantyczną scenę na ekranie. Początkowo Kai i pozostali obawiali się, że fani Feng Xiu Jie będą buntować się z powodu jego odpadnięcia, lecz całe szczęście zostali przewyższeni liczebnie przez resztę publiczności. Ludzie prędko zapomnieli o wyeliminowaniu Feng Xiu Jie. Zamiast tego wyczekiwali na rozwój relacji Tang Fenga i Charlesa. Czy ten bardzo bogaty kawaler znowu wybierze Tang Fenga w kolejnym odcinku? Jakiego rodzaju chemia będzie ich łączyła? Widzowie mieli wiele pytań. Z pomocą tych programów imię „Tang Feng” oficjalnie znalazło się w świetle reflektorów. A to był jedynie początek.

Tłumaczenie: Berenice96

Tom I
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rozdział 10
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20
Rozdział 21
Rozdział 22
Rozdział 23
Rozdział 24
Rozdział 25
Rozdział 26
Rozdział 27
Rozdział 28
Rozdział 29
Rozdział 30
Rozdział 31
Rozdział 32
Rozdział 33
Rozdział 34
Rozdział 35
Rozdział 36
Rozdział 37
Rozdział 38
Rozdział 39
Rozdział 40
Rozdział 41
Rozdział 42
Rozdział 43
Rozdział 44
Rozdział 45
Rozdział 46
Rozdział 47
Rozdział 48
Rozdział 49
Rozdział 50
Rozdział 51
Rozdział 52
Rozdział 53
Rozdział 54
Rozdział 55
Rozdział 56
Rozdział 57
Rozdział 58
Rozdział 59
Rozdział 60
Rozdział 61
Rozdział 62
Rozdział 63
Rozdział 64
Rozdział 65
Rozdział 66
Rozdział 67
Rozdział 68
Rozdział 69
Rozdział 70
Rozdział 71
Rozdział 72
Rozdział 73
Rozdział 74
Rozdział 75
Rozdział 76
Rozdział 77
Rozdział 78
Rozdział 79
Rozdział 80
Rozdział 81
Rozdział 82
Rozdział 83
Rozdział 84
Rozdział 85
Rozdział 86
Rozdział 87
Rozdział 88
Rozdział 89
Rozdział 90
Rozdział 91
Rozdział 92
Rozdział 93
Rozdział 94
Rozdział 95
Rozdział 96
Rozdział 97
Rozdział 98
Rozdział 99
Rozdział 100
Rozdział 101
Rozdział 102
Rozdział 103
Rozdział 104
Rozdział 105
Rozdział 106
Rozdział 107
Rozdział 108
Rozdział 109
Rozdział 110
Rozdział 111
Rozdział 112
Rozdział 113
Rozdział 114
Rozdział 115
Rozdział 116
Rozdział 117
Rozdział 118
Rozdział 119
Rozdział 120
Rozdział 121
Rozdział 122
Rozdział 123
Rozdział 124
Rozdział 125
Rozdział 126
Rozdział 127
Rozdział 128
Tom II
Rozdział 129
Rozdział 130
Rozdział 131
Rozdział 132
Rozdział 133
Rozdział 134
Rozdział 135
Rozdział 136
Rozdział 137
Rozdział 138
Rozdział 139
Rozdział 140
Rozdział 141
Rozdział 142
Rozdział 143
Rozdział 144
Rozdział 145
Rozdział 146
Rozdział 147
Rozdział 148
Rozdział 149

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

:błeee:  :płaku:  :WeiMądruś:  :zonk:  :NieNie: 
:AAAA:  :ależeco:  :blabla:  :ugh:  :cooo: 
:ekscytacja:  :facepalm:  :patriarcha:  :muahaha:  :złamaneserce: 
:szok:  :przestań:  :zachwyt:  :zachwyt2: