True Star

Rozdział 129 – Aleja Szatana20 min. lektury

Tang Feng otworzył scenariusz, siedząc na kanapie ze skrzyżowanymi nogami. Pierwsze słowa, które ujrzał na stronie, brzmiały „Aleja Szatana”. Był to tytuł nowego filmu reżysera Li Wei. Po przetłumaczeniu na Chiński brzmiałoby to mniej więcej „Aleja Demona”.

Kiedy mężczyzna zacznie kochać innego mężczyznę, zapyta samego siebie „Urodziłem się w taki sposób?”. Potrząśnie głową i spyta „Czy to grzech kochać innego mężczyznę, chociaż natknąłem się na tę miłość niespodziewanie?

Kiedy był Fiennesem, zdążył już przeczytać wstępny scenariusz tego filmu. Gdy jego oczy padły na scenariusz po raz drugi, Tang Feng odkrył, że nadal był głęboko poruszony, zaznajamiając się z oprawą, historią postaci oraz dialogami. Był to film dotykający religii i innych wrażliwych tematów. Akcja toczyła się na początku XIX wieku. Coraz więcej i więcej misjonarzy zgromadzało się na wschodnich ziemiach, które stopniowo zostawały w tyle za resztą świata. Stary ksiądz żyjący w kościele przygarnął sierotę chińskiego pochodzenia i wychował go jak syna. Nadał dziecku imię: Tang. Było to proste imię, lecz wypełnione chińską kulturą. Być może głęboko w sercu stary ksiądz miał nadzieję, że dziecko, które nie miało nikogo, na kim mogłoby polegać, stanie się silne niczym dostatnia dynastia Tang z przeszłości. W świecie wypełnionym zamieszaniem i zmianami, jak ten, w którym sami żyli, tylko silny będzie w stanie iść do samego końca. Jednakże historia nie rozpoczęła się na tajemniczych ziemiach wschodu. Podczas gdy mijały kolejne dni, Tang urósł, a stary ksiądz zmarł. Niosąc prochy starego księdza, Tang wyruszył na zachód. Udał się do ojczystego kraju księdza – Anglii, po czym złożył je w klasztorze na wsi, gdzie mężczyzna zamieszkiwał przed swoją podróżą na wschód. Właśnie tam Tang napotkał młodego mnicha. „Jego włosy były niczym promień słońca w południe, piękniejsze niż najczystsze błyszczące złoto. Chociaż Tang nie widział żadnych kamieni szlachetnych w czasie dorastania, myślał on, że oczy mnicha mające barwę morskiego błękitu były bardziej urodziwe niż wszystkie klejnoty świata. Według niego zarówno włosy, jak i oczy mnicha były piękne…”. Tang Feng czytał pod nosem, podążając za opisem. Kontynuował, pochłaniając każde słowo i szczegół. Siedział na swoim miejscu przez cały dzień, niespodziewanie wciągnięty przez te słowa. W końcu światło zaczęło ciemnieć. Nocna bryza wleciała do pracowni przez wąskie szpary w oknach, a światło lampy odbijało się od szkła niczym rozkwitające ciepło kwiaty. Tang Feng czytał nadal ze spuszczoną głową, aż przerzucił ostatnią stronę. Wziął głęboki oddech i zamknął scenariusz z ciężkim sercem. Zakończenie sprawiło, że miał ochotę westchnąć. Filmy zajmujące się relacjami osób tej samej płci rzadko kiedy miały dobre zakończenia. Ponadto był to dramat poruszający kwestie takie jak religia czy zderzenie pomiędzy kulturą wschodnią i zachodnią. Po zakończeniu scenariusza, Tang Feng był pochłonięty przez impuls nietypowy dla jego spokojnej i łagodnej osobowości. Nieważne co by się nie zdarzyło i nieważne, na jakie przeszkody nie miałby trafić, miał zamiar użyć własnej metody i zrozumienia, aby powołać swoją rolę do życia. W chwili, gdy ta myśl powstała wewnątrz umysłu Tang Fenga, ryknęła niczym fale grzmiące w jego żyłach. Niemalże chciał skoczyć i pobiec do studia, by od razu zacząć nagrywanie.

***

Na początku XIX wieku, kontynent był jeszcze daleki od zupełnego oderwania się od rozległych wpływów zepsutej władzy religijnej oraz stania się świeckim. W tamtych czasach trudno było zdobyć się na odwagę i wyróżnić się z tłumu. Wyróżnianie się oznaczało, że śmierć czekała tuż za rogiem. Tang i Chris mogli spędzić resztę życia w klasztorze jako normalni mnisi. Byli oddaleni od wrzawy świata. Wojna i zmiany stanowiły odległe kwestie, które ledwo co ich dotykały. Niewielki klasztor położony był nad oceanem. Prowadzenie egzystencji poświęconej Bogu było trudne, lecz wykonalne, gdy stało się nawykiem. Tak naprawdę, to pokusa wychodząca z ich własnych serc wystawiła ich wiarę na próbę. Jeden z nich był cudzoziemcem, który opuścił swoją ojczyznę, aby przywieść starego księdza do jego domu. Nie mógł powrócić – nawet gdyby wrócił, nikt by na niego nie czekał. Jakim cudem wydawał się tak spokojny, modląc się do Boga dzień po dniu? Czy pustka i samotność w jego sercu mogły być uspokojone przez wiarę w Pana? Czy zachwieje się i ulegnie pokusie, ukrytej pod postacią przystojnego, młodego mnicha? Czy podąży krok za krokiem w stronę otchłani, do której jego wiara zabraniała choćby zaglądać? Wraz z biegiem historii, sekret skrywany w sercu Tanga był odsłaniany warstwa po warstwie niczym farba na ścianach klasztoru. Nie opuścił swojego rodzinnego kraju, ponieważ chciał zabrać prochy starego księdza do jego domu. Popełnił zbrodnię, która nie mogła zostać mu wybaczona. Został zmuszony do wyjazdu, zmuszony, by samemu znosić całą tę grozę, zmuszony rozpocząć żywot mnicha i zachować milczenie przez pięćdziesiąt lat. Jakie decyzje podejmą dwaj mnisi, wybierając pomiędzy Bogiem a miłością, wiarą a pożądaniem? Właśnie to miał na celu odkryć film.

***

Po zakończeniu klasy treningowej, sponsorowanej przez dwie ogromne agencje rozrywkowe, nowa grupa aktorów oraz piosenkarzy znalazła się w centrum publicznego zainteresowania. Paru uczestników podpisało umowę z Tian Chen Entertainment, a reszta z Su Entertainment. Media zapewniały sobie zajęcie, zdając raporty o tym, który nowy talent spotkał się z danym reżyserem, a który nowy piosenkarz współpracował z określonym znanym producentem podczas tworzenia albumu. Każdy szedł własną drogą i pilnie pracowałby zrealizować swoje sny. Ludzie prędko odkryli zniknięcie popularnego niegdyś Tang Fenga. Po transmisji finałowego odcinka Wymarzonego Kochanka, jego imię przestało pojawiać się w wiadomościach. Zupełnie jakby stał się przezroczysty i przepadł. Paru ludzi zaczęło rozgłaszać teorie, że Tang Feng zdecydował się rozpocząć związek z Charlesem. Jeżeli miałby kochanka tak zamożnego, jak Charles, nie musiałby zadawać sobie trudu, grając w filmach i zarabiając pieniądze. Poza tym Tang Feng nie miał na koncie żadnych prac. Nie był nawet aktorem pierwszej lub drugiej klasy. Równie dobrze może nadawać się na partnera łóżkowego dla multimilionera. Te komentarze bardzo rozgniewały fanów Tang Fenga. Przecież ukazał on wszystkim swój talent wraz z ostatnim wystąpieniem w klasie treningowej. Jednakże większość publiki nigdy nie zakochałaby się w celebrycie tylko ze względu na jedno wystąpienie. Podczas gdy wszyscy oprócz fanów zaczynali zapominać o mężczyźnie, który pojawił się i zniknął niczym błyskawica, program na Kanale 6. wypuścił informację o znanym reżyserze, który swego czasu wygrał główną nagrodę na międzynarodowym festiwalu filmowym – Li Wei.

Jutro w USA, znany reżyser Li Wei przeprowadzi konferencję prasową dotyczącą swojego nowego filmu. Ekipa tworząca film również będzie obecna i pokaże się po raz pierwszy. Film ten będzie dotykał kwestii religijnych oraz innych wrażliwych tematów. Od czasu pierwotnego ogłoszenia, film przyciągał zainteresowanie wielu osób z branży, jednak był owiany tajemnicą i nazwiska aktorów z obsady nie zostały jeszcze ujawnione.

Po pierwszym raporcie parę portali internetowych oraz innych stacji telewizyjnych zaczęło wyjawiać informacje na temat nowego filmu Li Wei.

Aktorem, którego reżyser Li Wei widział jako odtwórcę głównej roli, był międzynarodowy gwiazdor Fiennes Tang. Niestety, Fiennes zmarł w wyniku nagłych problemów zdrowotnych. Tworzenie filmu zostało w związku z tym wstrzymane na długi czas. Znalezienie kogoś na miejsce Fiennesa zajęło reżyserowi niemal cały rok. Ku naszemu zdziwieniu, aktorem zastępującym międzynarodową gwiazdę nie jest ktoś powszechnie znany. W rzeczywistości aktorem tym jest nowy talent, który nigdy wcześniej nie zagrał w filmie – Tang Feng.

Parę dni temu, Tang Feng otrzymał nagrodę główną w klasie treningowej organizowanej przez Tian Chen Entertainment i Su Entertainment. Na dodatek, uznawany na całym świecie aktor Leroy, który był niegdyś nauczycielem Fiennesa, dał Tang Fengowi takie tytuły jak „Prawdziwa Gwiazda Nowej Generacji” oraz „Kolejny Aktorski Geniusz”.

Po raz pierwszy w tym roku chiński aktor będzie odgrywał główną rolę w hollywoodzkiej produkcji. Jest on również pierwszym chińskim aktorem, który będzie odgrywał główną rolę jako nowy talent.

Internetowe fora dyskusyjne eksplodowały, gdy ludzie zauważyli imię Tang Fenga na liście obsady do nowego filmu Li Wei, „Aleja Szatana”. Niektórzy cieszyli się jego szczęściem i mieli nadzieję, że odniesie sukces w Hollywood. Niektórzy zastanawiali się również, czy przyczyną jego uczestnictwa w Wymarzonym Kochanku oraz Klasie Treningowej Prawdziwych Gwiazd było stworzenie rozgłosu dla filmu. Większa część publiki bardzo wyczekiwała wystąpienia Tang Fenga w filmie. Jeszcze zanim rozpoczęły się nagrania, media już uważały go za młodego aktora klasy A. Podczas gdy w Chinach wszyscy nadal robili zamieszanie wkoło filmu, Tang Feng wreszcie wkroczył na prawowitą ścieżkę jako aktor w Stanach Zjednoczonych. Był to jego pierwszy film, jego pierwsza główna rola.

***

Konferencja prasowa miała miejsce dzień przed rozpoczęciem nagrań. Reżyser oraz kilku producentów przedstawili mediom podstawowy zarys filmu i wyjawili parę myśli odnośnie do poruszanych w nim tematów. Zaraz potem rozpoczęła się sesja Q&A. Jako dwóch głównych aktorów, Tang Feng i Gino siedzieli po lewej stronie obok reżysera. Biorąc pod uwagę fakt, że Tang Feng był nowym aktorem, został posadzony obok Gino, miejsce dalej od reżysera. Na początku sesji, większość reporterów skierowała pytania do Gino. W porównaniu z nieznanym, pomniejszym celebrytą, Hollywoodzki aktor, którego gra była warta piętnaście milionów dolarów, wzbudzał dużo większe zainteresowanie.

Gino, możesz nam powiedzieć, dlaczego zdecydowałeś się zaakceptować rolę w filmie reżysera Li Wei? Jak wszyscy wiemy, nigdy wcześniej nie grałeś w dramacie – zapytał reporter.

Gino był ubrany w gładki, czarny garnitur. W połączeniu z jego blond włosami i niebieskimi oczami nadal stanowił uderzający widok. Uśmiechnął się do reportera.

Tia. Więc powinniście również wiedzieć, że nigdy nie byłem nominowany do nagrody związanej z moimi umiejętnościami aktorskimi. Jestem bardzo wdzięczny reżyserowi Li Wei za to, że dał mi szansę na wykazanie się. Czy raczej szansę na to, bym został nominowany, a nawet zdobył nagrodę.

Jego odpowiedź wywołała salwę śmiechu wśród reporterów.

Są pogłoski, że film będzie zawierał pewne niedwuznaczne sceny. Gino, czy czułbyś się niekomfortowo, nagrywając tego typu sceny z innym mężczyzną?

Oczywiście, że nie! – Gino wydał przesadny okrzyk. Zarzucił rękę na ramiona Tang Fenga i wskazał na niego palcem. – Spójrzcie na niego! Jakiego pięknego mężczyznę tutaj mamy!

Tang Feng w odpowiednim momencie przewrócił oczami, wywołując kolejny wybuch śmiechu. Niektórzy reporterzy, zwłaszcza ci z Chin, mieli również pytania do Tang Fenga. Większość z nich była dosyć zwyczajna, na przykład „To pierwszy raz, gdy współpracujesz ze znanym reżyserem oraz aktorem. Czy jesteś podenerwowany?” albo „Film porusza parę wrażliwych tematów, czy masz jakiekolwiek obawy z tym związane?”. Dla naprawdę niedoświadczonego aktora udzielenie natychmiastowej odpowiedzi na te pytania mogłoby być trudne. Jednak Tang Feng odpowiedział na nie w prosty i lekki sposób, nie dając prasie niczego, co mogłoby być użyte przeciwko niemu. Gdy nagrania z konferencji prasowej dotarły do Chin, niektórzy od razu zwrócili na to uwagę. Chwalili Tang Fenga za jego obrotność i biznesowe odpowiedzi. Jego inteligencja emocjonalna była niezrównana, nic dziwnego, że był w stanie uchwycić serce Charlesa. Istniało całkiem sporo trików i chwytów, jeżeli chodziło o kontakty z mediami. Lu Tian Chen wyznaczył kogoś do uczenia Tang Fenga, lecz nauczyciel ostatecznie zrezygnował, wstydząc się własnych braków w wiedzy. Powód był prosty. Nauczyciel miał dwadzieścia osiem lat i pracował dopiero od pięciu lat. Tang Feng na zewnątrz wydawał się młody, lecz był związany z przemysłem rozrywkowym od około dwudziestu lat. Miał w zanadrzu około dwudziestu lat doświadczenia, więc kto tak naprawdę był „nauczycielem”?

***

Po konferencji prasowej odbyła się prywatna impreza dla ekipy filmowej. Poza wszystkimi, którzy byli związani z produkcją filmu, przybyli również inni ludzie z tych kręgów. Reżyser Li Wei zaprosił paru przyjaciół, a obecnych było również kilka Hollywoodzkich gwiazd wspierających film. Wszyscy, którzy przyjechali, byli dobrymi przyjaciółmi ludzi z ekipy. Przyjęcie odbywało się zgodnie z oczekiwaniami Tang Fenga. Producenci oraz główni aktorzy zostali zaproszeni na scenę do wydania przemowy. Sam Tang Feng również powiedział parę słów, aby uczcić tworzenie filmu. Wszyscy stali dookoła, jedząc, pijąc i dyskutując. W porównaniu ze sztucznym trybem przedstawiania się luźna impreza, gdzie ludzie mogli komfortowo pogawędzić, była znacznie bardziej pomocna dla tych, którzy współpracowali ze sobą po raz pierwszy, by dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem. Była to również dobra okazja dla aktorów, by zaznajomić się z ekipą, a tym samym zapobiec niezręcznym momentom w przyszłości. Poprawa relacji oraz poszerzenie znajomości – takie były cele tej imprezy. Reżyser zaciągnął ze sobą Tang Fenga i rozprawiali ze scenarzystami odpowiedzialnymi za scenariusz do filmu. Ponieważ Leroy ogromnie wychwalił Tang Fenga za jego wystąpienie w klasie treningowej, wielu reżyserów zwróciło na niego uwagę. Reżyser Li Wei żartował, mówiąc, że na szczęście miał dobre przeczucie i zdołał wykraść Tang Fenga, by wciągnąć go do swojego filmu, zanim Leroy odkrył młodego aktora.

Ach, Leroy. Wytrzymanie osobowości i temperamentu tego staruszka jest niemożliwe. Słyszałem, że zaakceptował ofertę Lu Tian Chena i został instruktorem w klasie treningowej, bo chciał mieć jakieś pieniądze na boku. Co za chciwy, a jednak wpływowy stary lis! – Scenarzysta, który współpracował wcześniej z Leroyem, opróżnił szklankę piwa i uśmiechnął się. – Zgaduję, że po prostu przyszedł i powiedział ci całe mnóstwo pozornie głębokich fraz, zanim uciekł, racja? Możesz zgadnąć, dokąd pojechał?

Scenarzysta odwrócił się do Tang Fenga.

Na Biegun Południowy, by karmić pingwiny.

Reżyser Li Wei zerknął na niego w szoku.

Tang Feng, skąd wiedziałeś? On naprawdę uciekł na Biegun Południowy, by karmić pingwiny!

Oczywiście, że wiem. Leroy miał w zwyczaju wyjeżdżać na Biegun Południowy o tej porze roku. Tang Feng uśmiechnął się w odpowiedzi.

Leroy jest dziwną osobą, ale myślę, że jest to związane z byciem geniuszem. Wszyscy geniusze są do bólu rozpieszczani przez publikę. Co więcej, publika jest dosyć skłonna, by im pobłażać. Liczbę osób, które osobiście uznał, można policzyć na placach jednej ręki. Przed tobą był jedynie Fiennes.

Podczas rozmowy o Leroyu, jakoś zeszli na temat Fiennesa Tanga. Chociaż był Tang Fengiem, miał duszę Fiennesa. Był to pierwszy raz, gdy słyszał, co Hollywood myślało na jego temat. Ale ponieważ od jego śmierci minęło zaledwie sześć miesięcy, wszyscy raczej kontrolowali swoje uwagi. Słyszał głównie pozytywne komentarze.

Gdzie jest Gino? – Po półgodzinnej rozmowie Tang Feng spostrzegł, że drugi z przewodnich aktorów jeszcze się nie pokazał.

Gino powiedział, że się z nim napije, lecz Tang Feng nie mógł nawet dostrzec jego cienia.

Jest tam! – Jeden z członków ekipy zauważył Gino i wskazał kierunek.

Imponujący, jasnowłosy aktor stał nieopodal okna za Tang Fengiem. Tang Feng odwrócił się i natychmiast ujrzał Gino, który niezwykle wyróżniał się z tłumu. Obok niego stała piękna kobieta ubrana w czerwoną sukienkę-tubę. W przymglonym świetle wydawała się wyjątkowo seksowna. Rozpoznał ją, lecz nigdy wcześniej z nią nie rozmawiał. Wiedział, że miała na imię Lilith i była jedną z hollywoodzkich aktorek nowej generacji. Miała piękną twarz oraz seksowne ciało, należąc do efektownego typu celebrytek. Była kochana przez męską część publiczności, a raz została wyróżniona jako szesnasta na liście najpiękniejszych kobiet w kraju. Przystojny Gino i pociągająca Lilith. Zobaczenie tych dwoje stojących razem było niczym balsam dla oczu.

Słyszałem, że Lilith jest dziewczyną Gino. Nie ogłosili jeszcze publicznie swojej relacji, więc lepiej, żebyś zachował to dla siebie, Tang Feng – oznajmił scenarzysta, który z nim gawędził. Wziął kolejny łyk piwa. – Sam powinieneś to wiedzieć. Większość idoli zachowuje się bardzo ostrożnie, kiedy są w związku.

Hollywoodzkim aktorom nigdy nie brakowało dziewczyn. Podobnie, hollywoodzkie aktorki miały pełno przystojnych milionerów u swojego boku. Szczerze mówiąc, ktoś z przemysłu rozrywkowego nie różnił się aż tak bardzo od zwyczajnej osoby z ulicy. Oni również musieli jeść, pić i spać. Jednakże świat rozrywki był wypełniony wszelkiego rodzaju pięknymi ludźmi. Ciągły kontakt z nimi jedynie zwiększał groźbę wpadnięcia w sidła pokusy. Rzadkością było natknięcie się na kogoś takiego jak Fiennes, który nie miał na koncie żadnych skandali. Według Tang Fenga chodziło głównie o to, że wszyscy w tym środowisku wiedzieli o jego chorobie serca. Byłoby kłopotliwe, gdyby jego serce zaczęło szwankować podczas wspólnego pobytu w łóżku. Aby uniknąć niedogodności, wszyscy dystansowali się od niego, jeśli szło o romantyczne kwestie. Podczas gdy rozmawiali o Gino i Lilith, wspomniana dwójka do nich podeszła. Rzecz jasna zaczęli się sobie nawzajem przedstawiać.

Lilith, to jest Tang Feng, o którym wspominałem. Jest bardzo czarujący. Wkrótce zostaniemy kochankami, ale nie bądź zazdrosna. – Gino zaczął śmiać się z własnego żartu. Zawsze był wygadany.

Cześć, naprawdę miło cię poznać. Bardzo podobała mi się twoja gra w NA. – Ponieważ byli sobie obcy, Tang Feng wybrał bezpieczne przywitanie.

Ale pomimo całej swojej ostrożności, nie zdołał zapobiec oberwaniu drzwiami w twarz. Lilith prychnęła z niesmakiem.

Lubisz ten film? Dla mnie to kompletny śmieć, nienawidzę tego! – stwierdziła z irytacją.

Wspomniany film pozwolił jej na zyskanie sławy. Była to jedyna dobrze znana produkcja, w której występowała. Tang Feng uśmiechnął się do niej. Młodzi celebryci tacy jak ona byli często spotykani, wszyscy mieli ten sam problem: buntowniczą i niedojrzałą postawę.

Lilith – powiedział Gino ganiącym tonem.

W porządku, spotkałam już twojego przyjaciela. Chcę drinka. – Lilith odepchnęła Gino na bok.

Odrzuciła na bok włosy opadające jej na ramię i dumnie poszła w kierunku baru na swoich dwunastocentymetrowych obcasach. Wyglądała jak każda inna uparta dziewczyna, przyzwyczajona do tego, że w miłości dostaje, co chce. Jasnowłosy aktor westchnął.

Wybacz, Tang Feng.

W porządku. Myślę, że najlepiej będzie, jeśli za nią pójdziesz.

Tang Feng w ogóle nie był rozgniewany. W przeszłości został nazwany „przeżytym starcem” przez swojego młodszego kolegę po fachu. A jednak jego sława nigdy się nie zmniejszyła, a nieuprzejmy dzieciak zamiast tego został sprzedawcą. Ten przemysł był wypełniony różnego rodzaju ludźmi, lecz nie każdy z nich był uprzejmy. Gdyby miał wściekać się przez każdą wzmiankę, zmarłby już wielokrotnie z powodu zaburzeń serca.

Nadal chciałbym z tobą porozmawiać i wypić razem drinka. – Gino zerknął na niego oczami szczeniaczka.

Nie, powinieneś zająć się swoją dziewczyną. Tak zrobiłby dżentelmen. – Tang Feng poklepał Gino po ramieniu, po czym popchnął go w kierunku Lilith.

Mężczyzna z wahaniem odwrócił się, by na niego spojrzeć, a następnie odszedł dopiero po złożeniu obietnicy, że zaprosi Tang Fenga na lunch. Tang Feng zajął miejsce na jednym z krzeseł. Jeden z członków ekipy natychmiast pochylił się nad nim, by go pocieszyć.

Ci celebryci nowej generacji sądzą, że ich miejsce na świecie jest nienaruszalne, o ile tylko mają na koncie jeden dobry film. Mają okropne temperamenty, zbyt wiele wymagań i zachowują się samolubnie. W przyszłości spotkasz wiele takich osób. Nie przejmuj się nimi, po prostu bądź sobą.

Tang Feng pomyślał, że o ile Lilith naprawdę jest dziewczyną Gino, powinien z nim porozmawiać na jej temat w trakcie lunchu.

***

Dzień po konferencji prasowej, ekipa filmowa zorganizowała ceremonię, aby uczcić rozpoczęcie nagrań w chińskiej dzielnicy w Filadelfii. Chociaż reżyser ugruntował się w Hollywood, ukończył Pekińską Akademię Filmową z dyplomem reżysera. Jeżeli chodziło o istotne ceremonie, zawsze podążał za chińskimi tradycjami. Przygotowano pieczonego prosiaka. Zapalono również kadzidła w ramach okazania szacunku. Wiele obcokrajowców nieobeznanych z tego typu obyczajami robiło pamiątkowe zdjęcia. Gino nie pojawił się pierwszego dnia nagrań. Było zrozumiałe, że nie miał tego dnia żadnych scen, więc nie miał powodu, by przyjść. Jednak Tang Feng był nieco zaskoczony – uważał, że Gino przybędzie.

Nie sądziłam, że będziemy mieli możliwość zjeść prosiaka pierwszego dnia! Hahaha, to dobry początek! – Xiao Yu również była na miejscu, jako asystentka i menadżerka Tang Fenga.

Nie jedz zbyt wiele. Jeszcze będziesz zmuszona przejść na dietę – droczył się Tang Feng.

W przeciwieństwie do oczekiwań Xiao Yu pierwszy dzień nagrań nie zakończył się sukcesem. Chociaż Tang Feng był pewny swoich zdolności aktorskich, nie oczekiwał, że pierwszego dnia natknie się na dużą przeszkodę.

Tłumaczenie: Berenice96

Tom I
Rozdział 1
Rozdział 2
Rozdział 3
Rozdział 4
Rozdział 5
Rozdział 6
Rozdział 7
Rozdział 8
Rozdział 9
Rozdział 10
Rozdział 11
Rozdział 12
Rozdział 13
Rozdział 14
Rozdział 15
Rozdział 16
Rozdział 17
Rozdział 18
Rozdział 19
Rozdział 20
Rozdział 21
Rozdział 22
Rozdział 23
Rozdział 24
Rozdział 25
Rozdział 26
Rozdział 27
Rozdział 28
Rozdział 29
Rozdział 30
Rozdział 31
Rozdział 32
Rozdział 33
Rozdział 34
Rozdział 35
Rozdział 36
Rozdział 37
Rozdział 38
Rozdział 39
Rozdział 40
Rozdział 41
Rozdział 42
Rozdział 43
Rozdział 44
Rozdział 45
Rozdział 46
Rozdział 47
Rozdział 48
Rozdział 49
Rozdział 50
Rozdział 51
Rozdział 52
Rozdział 53
Rozdział 54
Rozdział 55
Rozdział 56
Rozdział 57
Rozdział 58
Rozdział 59
Rozdział 60
Rozdział 61
Rozdział 62
Rozdział 63
Rozdział 64
Rozdział 65
Rozdział 66
Rozdział 67
Rozdział 68
Rozdział 69
Rozdział 70
Rozdział 71
Rozdział 72
Rozdział 73
Rozdział 74
Rozdział 75
Rozdział 76
Rozdział 77
Rozdział 78
Rozdział 79
Rozdział 80
Rozdział 81
Rozdział 82
Rozdział 83
Rozdział 84
Rozdział 85
Rozdział 86
Rozdział 87
Rozdział 88
Rozdział 89
Rozdział 90
Rozdział 91
Rozdział 92
Rozdział 93
Rozdział 94
Rozdział 95
Rozdział 96
Rozdział 97
Rozdział 98
Rozdział 99
Rozdział 100
Rozdział 101
Rozdział 102
Rozdział 103
Rozdział 104
Rozdział 105
Rozdział 106
Rozdział 107
Rozdział 108
Rozdział 109
Rozdział 110
Rozdział 111
Rozdział 112
Rozdział 113
Rozdział 114
Rozdział 115
Rozdział 116
Rozdział 117
Rozdział 118
Rozdział 119
Rozdział 120
Rozdział 121
Rozdział 122
Rozdział 123
Rozdział 124
Rozdział 125
Rozdział 126
Rozdział 127
Rozdział 128
Tom II
Rozdział 129
Rozdział 130
Rozdział 131
Rozdział 132
Rozdział 133
Rozdział 134
Rozdział 135
Rozdział 136
Rozdział 137
Rozdział 138
Rozdział 139
Rozdział 140
Rozdział 141
Rozdział 142
Rozdział 143
Rozdział 144
Rozdział 145
Rozdział 146
Rozdział 147
Rozdział 148
Rozdział 149

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

:błeee:  :płaku:  :WeiMądruś:  :zonk:  :NieNie: 
:AAAA:  :ależeco:  :blabla:  :ugh:  :cooo: 
:ekscytacja:  :facepalm:  :patriarcha:  :muahaha:  :złamaneserce: 
:szok:  :przestań:  :zachwyt:  :zachwyt2: