Mo Dao Zu Shi

Autor: Mo Xiang Tong Xiu
Rok wydania: 2015
Gatunek: Dramat, Tragedia, Romans, Przygoda, Fantasy, Nadprzyrodzone Moce, Yaoi

Opis: Wei Wuxian, założyciel demonicznej sekty, przemierzał świat w swój rozpustny sposób, znienawidzony przez miliony za chaos, który wywołał. Ostatecznie został zdradzony przez swojego najdroższego shidi i zamordowany przez potężne klany, które złączyły siły, by go pokonać. Po kilkunastu latach ocknął się w ciele szaleńca, który został porzucony przez rodzinę. Niedługo później siłą zostaje przygarnięty przez Lan Wangji, jego arcywroga. Tak rozpoczyna się trzymająca w napięciu i wywołująca śmiech wędrówka złożona z pokonywania potworów i rozwiązywania tajemnic. I kto im zabroni trochę poflirtować po drodze?

Tłumaczenie powieści robione za zgodą autorki.

17 Comments

 1. Avatar silwana

  Bardzo dziękuję za tłumaczenie. Właśnie oglądam dramę i bardzo mi się podoba, jestem ciekawa czy bardzo została zmieniona fabuła. :) :ekscytacja:

  Odpowiedz
 2. Avatar Aizycran

  Dziękuję za tłumaczenie i ciężką pracę. Nawet nie pomyślałabym, że tak się wciągnę w tą historię i pokocham bohaterów. Nie mogę się doczekać co będzie dalej.

  Odpowiedz
  1. Ashi Ashi Autor

   Tłumaczenie z tłumaczenia, choć większość rozdziałów z wersją mandaryńską sprawdza moja przyjaciółka, więc raczej są poprawne.

   Odpowiedz
 3. Avatar S-ka

  Mo Dao Zu Shi <3 Pamiętam jak pytałam was o ten projekt jak jeszcze anime nie wyszło i tłumaczenie tej novelki było pod wielkim znakiem zapytania… Kurde, tak się cieszę, że się za to wzięłyście~!
  Powodzenia w tłumaczeniu w MDZS jak i i innych projektach na waszej stronie~

  Odpowiedz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

:błeee:  :płaku:  :WeiMądruś:  :zonk:  :NieNie: 
:AAAA:  :ależeco:  :blabla:  :ugh:  :cooo: 
:ekscytacja:  :facepalm:  :patriarcha:  :muahaha:  :złamaneserce: 
:szok:  :przestań:  :zachwyt:  :zachwyt2: