Mangi, Manhwy, Manhuy

Aka no Theatre
Aka no Theatre
Iouri to dziedzic Albakina, luksusowej marki projektującej buty na wysokim obcasie. Swoje dnie spędza na paradowaniu w Albakinowych szpilkach i ich reklamowaniu, a noce na dogadzaniu bogatym patronom, bez których tak szybki rozwój firmy nie byłby możliwy. Przez te wszystkie lata miał u swojego boku Adama, który był jego sekretarzem, lecz ich znajomość nie jest tak prosta, jak by się wydawało...
Harukaze no Etranger
Harukaze no Etranger
Kontynuacja Umibe no Etranger.
Hidamari ga Kikoeru
Hidamari ga Kikoeru
Taiichi, młody student pochodzący z biednej rodziny, poszukuje pracy. Po wielu rozczarowaniach przypadkiem "wpada" na Kouheia, który bez słowa dzieli się z nim swoim przepysznie wyglądającym drugim śniadaniem i znika. Zaintrygowany tym dziwnym zachowaniem pyta znajomych czy wiedzą coś o jego nowym koledze i uzyskuje odpowiedź, której się nie spodziewał - Kouhei jest osobą niedosłyszącą.
Hinadori wa Shiokaze ni Madoromu
Hinadori wa Shiokaze ni Madoromu
Tachibana Yuuichi stracił w wypadku rodziców i siostrę. Został mu tylko jego siedmioletni siostrzeniec, Ayumu, którym postanowił się zaopiekować. Chcąc zacząć nowe życie przeprowadzają się do miasta nad morzem, by skupić się tylko na sobie. Tam spotykają Kurebayashi Ryou, właściciela lokalnego sklepiku z przekąskami, który jest w tym samym wieku co Yuuichi. Czy żyjąc dzień za dniem uda im się pokonać duchy przeszłości?
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Hara Keisuke, to licealista, który zupełnym przypadkiem odkrywa dziwny fetysz swojego kolegi, Shinody. I to do tego na własnej skórze! Początkowo nie jest zadowolony ze zwrotu akcji, jednak z czasem wszystko się zmienia.
Jealousy
Jealousy
Historia o młodości i pasji młodego Rogiego.
Spin-off mangi Yondaime Ooyamto Tatsuyuki.
Joou to Shitateya
Joou to Shitateya
Krążą pogłoski, że jeśli nałożysz jeden z garniturów uszytych przez Shidę, to na pewno osiągniesz sukces. Podczas przerwy w pracy projektant wnętrz, Jouno Oumi, odwiedza sklep Shidy i spotyka przerażającego i bezpośredniego mężczyznę. Okazuje się, że to właśnie on jest legendarnym krawcem. Na widok Shidy, który jest dumny ze swojej pracy, Oumi zaczyna odczuwać wobec niego pożądanie...
Kanjou Spectrum
Kanjou Spectrum
Oneshot z tomiku NightS.
Zlicencjonowany przez wydawnictwo Kotori.
Le Rouge et le Noir
Le Rouge et le Noir
Podczas naszego pierwszego spotkania też padał deszcz… Yukio spotyka Yamato, syna obecnego lidera grupy mafijnej. Na początku uważa go za rozpieszczonego dzieciaka, jednak szybko jego uczucia się zmieniają. Wymieniając się z nim sake, Yukio jest pod wrażeniem determinacji Yamato, który już w tak młodym wieku przysięga, że przejmie grupę.
Life Senjou no Bokura
Life Senjou no Bokura
Poważny Ito i dziecięcy Nishi spotkali się przypadkiem w drodze do szkoły podczas gry w białą linię. Zakochując się, Ito jest sfrustrowany, że spotykają się tylko na białej lini, więc całuje Nishiego. Od liceum, poprzez uniwersytet i aż do dorosłego życia… Poruszająca historia ukazująca życie dwójki zakochanych mężczyzn o stałych uczuciach w zmieniającym się świecie.
Mother's Spirit
Mother's Spirit
Pracownik uniwersytetu, Ryouichirou, został zmuszony przez dyrektora przyjąć do siebie ucznia z wymiany.
Jednak ten uczeń, Qaltaga, to rdzenny mieszkaniec dopiero rozwijającego się kraju, który nawet nie rozumie japońskiego! I choć jest przystojnym wojownikiem w swoim plemieniu, to Ryouichirou ma go dość, gdy ten reaguje paniką na widok telefonu, telewizora czy nawet telewizji...
Ale jego uczucia sie zmieniają, gdy Qaltaga nieprzerwanie nazywa go "Ryouichirou" w tym swoim dziwnym akcencie!
Rouge
Rouge
Drugoklasista Nagato przeniósł się do nowej szkoły i swoją karierę uczniowską rozpoczął bójką. Przykuło tu uwagę Yamato, samozwańczego lidera wśród trzecioklasistów. Podpuścił więc Aia, jednego ze swoich "podwładnych", aby sprawdził, który z nich jest silniejszy. Ale czy na pewno to o to mu chodziło?
Sojou no Koi wa Nido Haneru
Sojou no Koi wa Nido Haneru
Kyouichi jest już po rozwodzie i w niestabilnym związku z Imagase. Udało mu się nawet przyzwyczaić do codziennego seksu z drugim mężczyzną. Jednak nic nie może trwać wiecznie. Pojawienie się młodej, i sekretnie podkochującej się w Kyouichim, Tamaki, może być początkiem końca ich homoseksualnej utopii.

Kontynuacja "Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru".
THEO
THEO
W pewnym kraju żyją bogowie zwani Batsu. A nadzwyczajnie piękny batsu zwany Rei jest oanem służącego Theo. Te role przekazywane są z pokolenia na pokolenie, ale ich związek szybko przeistacza się w miłość, a pragnienie pozostania razem na zawsze z dnia na dzień staje się silniejsze. Czując ciepło ciała Reia, Theo jest spokojny. Jednak Batsu starzeją się kilka razy szybciej, niż ludzie, więc Theo w końcu przeżyje Reia.
Umibe no Etranger
Umibe no Etranger
Pewnego dnia, początkujący pisarz Hashimoto Shun, spotkał na Okinawie Chibanę Mio, cichego licealistę. Mio niedawno stracił rodziców i miał zwyczaj do późna wysiadywać na ławce niedaleko domu Shuna, godzinami wpatrując się w morze. Powoli się do siebie zbliżyli, jednak młodszy chłopak musiał opuścić wyspę.

Po trzech latach ciszy Mio powrócił na wyspę z wyznaniem miłości. Czy uda im się odnaleźć razem szczęście?
Vanitas no Carte
Vanitas no Carte
Dziewiętnastowieczny Paryż, wampiry i tajemnicza księga, która skrywa pewien sekret.
VOID
VOID
Maki otrzymuje w prezencie Aratę, który jest nielegalnym humanoidem wykonanym na wzór i posiadającym niektóre wspomnienia byłego kochanka Makiego, Rena. Ale okazuje się, że Arata ma swoją własną osobowość i zachowuje się jak prawdziwa osoba.
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Tatsuyuki to młody panicz pewnej grupy mafijnej. Ale chętniej spędza swoje dni na zabawach, spychając na bok naukę o rodzinnym biznesie. Kiedy jego opiekun wysyła go do oddziału w Fukuoce, to do niedawna załamany Tatsuyuki odnajduje się w dziwniejszej sytuacji, niż mógłby się tego kiedykolwiek spodziewać.
Yoru to Asa no Uta
Yoru to Asa no Uta
Asaichi nie umie grać na żadnym instrumencie a jego głos jest przeciętny - wstąpił do zespółu tylko ze względu na seks i dziewczyny. A do tego jest homofobem. Ale z jakiegoś powodu nowy członek zespołu jest w nim zakochany.