Back Stage!!

Autor: Eiki Eiki & Zaou Taishi
Rok wydania: 2014
Gatunek: Yaoi, Komedia, Romans, Okruchy Życia

Opis: Czasami nawet jedno przypadkowe spotkanie może odmienić całe życie. Rei Sagara przekonał się o tym osobiście – właśnie dzięki takiemu spotkaniu został menedżerem znanej firmy i odnalazł rodzinne ciepło. Jednak jego stabilne życie zostaje zachwiane, gdy Izumi odkrywa jego największy sekret.

Spin-off mangi Love Stage!!.
Manga została porzucona przez autorki.

10 myśli na temat “Back Stage!!

 1. Hej kochani! Wybaczcie namolność, ale będziecie może dalej tłumaczyć tę mangę? Bo jeszcze chyba dwa rozdziały wyszły prawda? Tzn. po prostu ją zawiesiliście, czy komuś przekazaliście? W każdym razie dzięki za Waszą dotychczasową pracę! :) Pozdrawiam! I dajcie proszę znać, bo nie wiem, czy męczyć w oryginale. ;)

  1. Jest zawieszona, bo więcej rozdziałów nie wyszło i jeśli będzie kontynuowana, to na pewno ją wznowimy. Te rozdziały, które są w necie, są rozdziałami ekstra z light novel, prawie wcale na razie niepowiązaną z mangą. Light novel też miałyśmy tłumaczyć, ale przegrała w ankiecie, ale może kiedyś, kto wie c:

 2. Wow. Zawsze uważałam, że powinna powstać manga o tej parze, ale nie miałam pojęcia, że naprawdę jest wydawana! <3 To się nazywa spełnienie marzeń. :3 Wielkie dzięki za tłumaczenie, nie tylko tego tytułu, ale również wielu innych. Trafiłam na Was dopiero niedawno (bo w sesji człowiek próbuje dogrzebać się do końca internetu), ale już zdążyliście trafić na listę moich ulubionych stron. <3 Przez Was nie mogę się uczyć, tylko siedzę i czytam kolejne mangi… Ale jakoś zdecydowanie nie mam tego za złe, a nawet dopinguję byście częściej tak przeszkadzali mi w nauce.Już nie mogę się doczekać kolejnego rozdziału z skamlącym braciszkiem.^^ Fighting w tłumaczeniu! Jesteście genialni!

 3. Witam, bardzo ciesze się i dziękuje za Back Stage. Ale mam pytanie, czy będziecie ją dalej kontynuować? Jeśli tak to kiedy ok. pojawi się nowy rozdzialik? Przepraszam za natarczywość ale uwielbiam tą parę, i zrobię dla niej wszystko. :D19

  1. Tak, mamy zamiar to kontynuować c: Następny rozdział w Japonii zostanie wydany w ostatnim tygodniu stycznia. Chciałabym móc powiedzieć, że u nas tłumaczenie pojawi się w okolicy walentynek, ale to dla mnie środek sesji, więc nie chcę nic obiecywać. Ale najpóźniej będzie pod koniec lutego c:

 4. Z tego co pamiętam to chyba grupa Stardust miała to u siebie w planach pierwsza, prawda? W żaden sposób nie jestem z nimi powiązana, jednak sądzę, że przez to wyrobicie sobie w przyszłości nieciekawą opinię przez takie zagrania, bo to czyste chamstwo. Ostatnimi czasy przejęli oficjalnie Love Stage’a więc czy to nie oczywiste, że mają także pierwszeństwo do tego projektu? Uzyskaliście chociaż oficjalną zgodę od September Scanlations? Moja opinia może Was walić i możecie złośliwie usunąć mój komentarz, ale ten biznes to nie wyścigi szczurów, tu liczy się jakość ale też dobra polityka i uczciwość. A nie podpierdzielanie kolegom sk****syńsko planów. Lubiłam Was bardzo do tej pory. Ale ta sympatia diabelnie topnieje.

  1. Wow. Nie, grupa Stardust nie miała tego u siebie w planach pierwsza. Jestem na 100% pewna, że u nas to pojawiło się najwcześniej, sprawdziłam to przed dodaniem jak i od razu po dodaniu, żeby nie było spiny. To, że Stardust tego nie sprawdził jest dość hipokrytyczne z ich strony, bo, tu cytuję: “Bylibyśmy wdzięczni za sprawdzanie naszych planowanych projektów tylko na naszej stronie.” To powinno działać w dwie strony, niestety w praktyce tak najwyraźniej nie jest.
   I nie, nie jest to oczywiste, że dlatego, że robią Love Stage to mają do tego pierwszeństwo. My mamy w planach (a nawet już do połowy przetłumaczone) light novel Back Stage, więc… To chyba jest bliżej powiązane, nie uważasz?
   I tak, mamy zgodę od September. Można to łatwo sprawdzić na ich stronie. Mamy też własne skany, na których właśnie robimy reedycję.
   Sk****syńskie to jest robienie na kogoś takiej nagonki przed sprawdzeniem, czy wszystkie fakty się zgadzają.
   I to nie wygląda tak jakbyś nie była z nimi w żaden sposób powiązana. Bo jakoś nie widzę, żeby ktoś się srał gdy coś zostanie “podpierdzielone” innej grupie, przykładowo takiemu Boys Love, co się dzieje wprost nagminnie.

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.