Chuanshuo Zhi Zhu de Furen

Autor: Yin Ya
Rok wydania: ?
Gatunek: Yaoi, Komedia, Romans, Fantasy,

Opis: Po eksplozji You XiaoMo budzi się w ciele nowego ucznia sekty TianXin. Jednak ma dość słabe predyspozycje, więc otrzymuje złą wiadomość, kiedy już przyzwyczaił się do zmiany otoczenia. Jeśli w ciągu sześciu miesięcy nie uda mu się osiągnąć pewnych rezultatów, to zostanie wyrzucony z sekty. Kiedy You XiaoMo daje z siebie wszystko, by wytworzyć magiczne pigułki i przy okazji coś zarobić, to wpada na Ling Xiao. Przerażony odkrywa, że jego Starszy Brat tak naprawdę jest bestią ubraną w ludzką skórę.

5 myśli na temat “Chuanshuo Zhi Zhu de Furen

    1. Ciężko powiedzieć. Następne pięć rozdziałów jest przetłumaczonych, ale jestem w trakcie poprawiania poprzednich i trochę mi z tym schodzi. Ale postaram się jeszcze w tym miesiącu zacząć regularnie dodawać kolejne części.

  1. Co to za pyszności? nowe Yaoi? hehe. przeczytałam wszystko co było mi dane za jednym zamachem. I prawdę mówiąc musiałam się w niektórych momentach mocno wczytywać. Może to kwestia tego że nie jestem przyzwyczajona, ale imiona chińskie, koreańskie… wszystko brzmi dla mnie tak samo i naprawdę trudno mi się połapać, nawet po kilkunastu rozdziałach, z jaką postacią konkretnie mam do czynienia. dlaczego u nich to brzmi tak strasznie jednakowo? Li, Xie, NI, …. jeden bełkot.
    Główny bohater wydaje mi się nieco zniewieściały. rozumiem koncepcje ukrywanie swoich niezwykłych wyników w tworzeniu tych pigułek. Ale żeby tak… od razu dał sobą pomiatać i dał się szantażować!? MYŚL facet. mogłeś polecieć w kulki i oszukiwać tego twojego szantażystę. mógł też zażądać przynajmniej składników do tworzenia tych całych mikstur. No ale mam nadzieję że będzie miał jeszcze jakieś swoje momenty w przyszłości. widać że w tej historii czeka nas mnóstwo intryg i zamachów. Mam nadzieję że nikt nie zje żywcem tego słabowitego głównego bohatera.

    1. Nie mogę się z Tobą zgodzić co do głównego bohatera. You Xiao Mo na pewno nie jest największym badassem w nowelkach yaoi, ale powiedzmy sobie szczerze, jego postępowanie jest całkiem realistyczne. Nikt normalny nie próbowałby oszukiwać kogoś, kto w oczywisty sposób przewyższa go siłą, zwłaszcza w świecie, w którym panują zupełnie inne zasady od tych znanych mu do tej pory. Każdy racjonalnie myślący, normalny człowiek wolałby dać sobą pomiatać niż stracić życie, które dopiero co udało mu się odzyskać… Poza tym jestem na bieżąco z angielską wersją i zapewniam, że taka taktyka jaką opisałaś w ogóle by się nie sprawdziła.

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.