Apka

20 Jul. 2018 ·  Ashi

Tłumaczone przez nas mangi są dostępne poprzez aplikację mobilną Tachiyomi.

Jak to działa?

1. Pobieracie na smartfonie/tablecie/etc. plik tachiyomi-vx.x.x.apk (obecnie tachiyomi-v0.7.4.apk) z tej strony.

2. Instalujecie aplikację - konieczne może być włączenie w ustawieniach telefonu opcji instalowania aplikacji z nieznanych źródeł (jeśli nie wiecie jak, to google służy pomocą).

3. Włączacie aplikację i w menu (trzy równoległe kreski w lewym górnym rogu) wybieracie zakładkę Rozszerzenia.

4. Na liście szukacie My Manga Reader CMS i klikacie Zainstaluj. Tu też konieczne jest pozwolenie na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.

5. Znowu wchodzicie w menu, ale tym razem wybieracie zakładkę Katalogi, a tam wchodzicie w ustawienia (trybik w prawym górnym rogu).

6. Znajdujecie na liście Polski, zaznaczacie Dracaena.

7. I gotowe! Od teraz w zakładce Katalogi będzie się Wam wyświetlał dział naszej grupy. Wystarczy kliknąć Przeglądaj i czytać. Za pomocą przycisków opcji w prawym górnym rogu można do woli filtrować, wyszukiwać i takie tam. Jak wejdziecie w daną mangę to za pomocą niebieskiego przycisku możecie dodać ją do biblioteki - wtedy będzie dostępna bezpośrednio w zakładce Moja biblioteka, a nowe rozdziały będą pojawiały się w Aktualizacjach biblioteki.

To instrukcja napisana pod naszą grupę, ale w ten sam sposób dodaje się także inne źródła, a jest ich naprawdę mnóstwo. No i to apka bez reklam! Ale jeśli będziecie z niej korzystać, to i tak zaglądajcie czasami na naszą stronę i się przywitajcie. Musimy wiedzieć, że nasza praca ma sens, w końcu nie robimy tego dla siebie ;)

Poniżej jest trochę screenów z aplikacji, jeśli instrukcja była niejasna.

 


<% comment.username %> <% comment.username %> <% comment.username %>

<% comment.comment %>

Odpowiedz
<% reply.username %> <% reply.username %> <% reply.username %>

<% reply.comment %>

Odpowiedz