Mo Dao Zu Shi 02×05

 

22 myśli na temat “Mo Dao Zu Shi 02×05

 1. Ten odcinek to był cios prosto w moje biedne serce. Początek nawet normalny, potem śmiechowa scenka z Wróżką (serio, jak pies może się tak wysoko wspinać?) i przesłodkie wspomnienie z dzieciństwa. Ten nóż, co mi wbito w serce przy poprzednim odcinku delikatnie wysunięto, by nagle jeszcze mocnej i jeszcze głebiej go pchnąć. Mój Wen Ning, moja bułeczka, mój cukiereczek. Dlaczego? Dlaczego???https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif Nie wiedziałam, jak zginął, myślałam, że w inny sposób. A to… to jest zbyt okrutne. Nie wytrzymałam. Musiałam zastopować odcinek i rozbeczałam się. Nie sądziłam, że przy MDZS rozbeczę się jak dziecko. Wiele razy miałam łzy w oczach, wiele razy mokre policzki, ale jeszcze nie wyłam z takiej rozpaczy. Boję się, co będzie dalej…
  Mój biedny Wen Ning, moje biedactwo https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif
  Dla osłody malutcy WWX i Jiang Cheng. I już wiem, po kim Jin Ling odziedziczył zdolność do nadawania dziwnych imion dla psów :D

 2. Uwielbiam te tłumaczenia <3 Szczerze mówiąc przyzwyczaiłam się do japońskiej "gadaniny" i na początku dziwnie się oglądało. Jednak teraz jest to jedno z moich ulubionych anime! Dziękuje za całą ciężką pracę w przygotowaniu tłumaczenia :)

   1. Wiem to. Chodziło mi właśnie o to, że do tej pory ogladałam tylko japońskie animacje i nie mogłam się przyzwyczaić do chińskiego

 3. kiedy będą tłumaczone inne odcinki? Wiem, że macie dużo pracy w tłumaczeniach innych anime, ale te odcinki są wrzucone już ponad miesiąc i nadal nie są przetłumaczone ??? tylko wy tłumaczycie, te anime nikt inny się tego nei podejmuje, wiec prosze jakbyscie mogli sie pospieszyc.. bo wszyscy tyle czekają na te odcinki, z polskimi napisami;(

  1. Miały być dzisiaj, ale takie komentarze mnie wkurwiają, więc ich nie wrzucę w najbliższym czasie, dziękuję, do widzenia.

   1. Witam, chcę jedynie wspomnieć, że komentarze pokroju powyższego pojawiały się zawsze i pewnie nadal będą się przewijać pod większością filmów, seriali lub anime, więc nie ma sensu karać wszystkich Bogu winnych oglądających za jedną wypowiedź. Również opóźnione wrzucanie odcinków w zależności od humoru tłumacza nie jest sprawiedliwe — co innego przez brak czasu, natłok zajęć lub inne sytuacje niezależne od jego woli, nikt [przynajmniej wyrozumiała część] w takich wypadkach nie będzie się czepiał i pisał durnych komentarzy o treści “kiedy kolejny odcinek, tłumaczcie, bo…”.

    Dziękuję za przeczytanie, do widzenia!

    1. No cóż, robię to dla własnej przyjemności, więc jak ktoś mi popsuje humor, to mam jeszcze siąść do kompa i sprawdzać odcinki/rozdziały? Mam totalnie wywalone na to, co według kogoś jest sprawiedliwe, a co nie, bo robię to w swoim wolnym czasie, nie cudzym. I to w ramach relaksu po pracy czy ciężkim dniu, więc jak najbardziej zależy to od mojego humoru i zależało będzie. Czepiajcie się, ile wlezie. Zresztą po co napisy ludziom, którzy nie potrafią czytać? W FAQ jest odpowiedź na pytanie “kiedy”, a i niedawno w aktualce pisałam, że mam złamane żebro, więc będę pół obecna. Więc mam się zmuszać, kiedy nawet oddychanie mnie boli, bo jakieś sępy chcą na już? Jasne, biegnę.
     Dziękuję za pouczanie mnie, co mam robić ze swoimi tłumaczeniami.

 4. Wczoraj już zauważyłam nowy, przetłumaczony odcinek, ale nie mogłam go obejrzeć. W końcu mi się udało zobaczyć, nie mogę się doczekać co będzie dalej. Dziękuję za to, że tłumaczycie Mo Dao Zu Shi :). Teraz jestem na bieżąco z Light Novel, anime i mangą. Czas na serial ;D.

 5. O mój boże tak bardzo na niego czekałam ???? Tamten odcinek skończył się w takim momencie że nie wytrzymuje ale muszę napisać że bardzo was wielbie za tłumaczenie tego wszystkiego ???

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.