11.2020

25.11.2020

Hejka! Nadszedł ten dzień, w którym czytnik idzie na emeryturę, bo niestety naprawienie go przerastało nasze możliwości. Razem z nim do archiwum przeniosłam stare aktualki (dostępne pod listą nowych wpisów na stronie głównej), żeby nikt nie miał wtf po kliknięciu w linki. Od teraz wszystko będzie tylko na mangadexie – domyślnie niezalogowanym wyświetlają się rozdziały we wszystkich językach. Trzeba przewinąć, aż będzie Polska flaga albo w prawym górnym rogu kliknąć w trybik i wybrać w drugiej opcji tylko “Polish”. Oczywiście zachęcam do założenia konta na mangadexie, można tworzyć listy, komentować i co najważniejsze, zapisują się ustawienia języka :) Dobra, dzisiaj trochę MDZS, a przy następnym MDZS news :) Miłego wieczoru!

Mo Dao Zu Shi 59
Mo Dao Zu Shi 60
Mo Dao Zu Shi 61
Mo Dao Zu Shi 62

P.S.: Aaa i jeszcze jest dobrze sobie ustawić “Hentai” na “View all” (to samo miejsce, co ustawienia języka), bo według administracji niektóre mangi yaoi to hentai :”>

27.11.2020

Zasiedziałam się przed kompem i z “dzisiaj” zrobiło się “jutro”… A Katrin podesłała rozdziały. Dobra, widzę, że co niektórzy nie mogą się przekonać do mangadexu – kwestia przyzwyczajenia, uwierzcie :) Jakby ktoś nie ogarniał wciąż, gdzie przestawić język i włączyć 18+, to wskazówki są do poczytania tutaj.

Remnant 20
Remnant 21

A na deser pokażę Wam, jak czytnik zaczął wyglądać “od kuchni”. To strona główna panelu i nie działające obrazki naprawdę były najmniejszym z problemów, uwierzcie :) Error przy wgrywaniu plików to już chleb powszedni.

23 myśli na temat “11.2020

 1. Hejunia!
  Dawno mnie tu nie było, znaczy się zaglądałam na waszą stronkę, ale nie wypowiadałam się. Niezbyt aktywny działacz ze mnie. No, ale teraz się odezwę … Hmm szczerze szkoda waszej pracy włożonej w czytnik, ale skoro przynosił więcej są problemów niż koszyści to trzeba się ratować innymi rozwiązaniami. Sama widziałam jedno nie udogodnienie w nim np. otwierając pierwszą stronę mangi na komórze to powiększała się na tyle, że obrazek był wychodził poza ekran. Ale tak poza tym było git. A może to mój phone jest dziwny hehe xD A mangadex’a używam o wiele wcześniej i chyba to dzięki wam, bo gdzieś o tym wspominałyście.
  A tak po za tym dzięki za kolejnego remnanta, lubię tą fabułę. Będzie się brać za spin off, Petit…( jakieś tam, nie pamiętam nazwy) ?

  1. Trzeba przywyknąć do nowego czytnika, ale to nic. Ważne, że nadal można czytać prace ❤ a im więcej Renmanta tym robi się ciekawiej 🐱

 2. Ja ciągle mam wrażenie, że na Mangadexie ucina kawałek strony (od dołu). Może takie wrażenie.

 3. O Remnant <3
  Ja na szczęście jestem przyzwyczajona do Mangadex, ale i tak będę tęsknić za starym czytnikiemhttps://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif

 4. Będę tęsknić za czytnikiem, lubiłam go, dobrze służył, ale czasami coś mu się skończyć, przejść na emeryturę. Czytniku, będziesz w naszych serduszkach https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif
  A co do MDZS, jak ja za nim tęskniłam, za Patriarchą z ADHD :D Uśmiałam się na fragmencie w karczmie :D

  1. RIP czytnik [*] Nie powiem, szkoda mi go, piękny był, taki nasz. A patriarcha z ADHD za dużo mówi! Jakby mówił o połowę mniej, to rozdziały byłyby dwa razy szybciej :D Ok, wymówki, haha.

   1. Szkoda czytnika, ale najważniejsze jest dla mnie że więcej osób będzie mogło czytać wasze tłumaczenia! ❤️😄

    1. Akurat nic się nie zmieni, jeśli chodzi o liczbę czytelników. Od dwóch lat wstawiamy także na mangadex i tam rozdziały miały po maks. 50 wyświetleń.

 5. Manga DeX jest wygodniejszy a skoro i wam się z nim lepiej pracuje to tym lepiej 😉
  Nawet nie wiedziałam jak bardzo stęskniłam się za MDZS, teraz dopiero mam chęć na kolejne rozdziały 😆

 6. Szkoda, że tamtego czytnika już nie ma, bo mangadex mniej ogarniam i brakuje mi opcji “losowa manga”, ale pewnie za jakiś czas się przyzwyczaję.
  Dziękuję za tłumaczenie!

  1. Jest taka opcja! W menu “Manga” – “Random”. Jak przestawisz język na polski, to będzie losowało mangi tylko z polskim tłumaczeniem. Co prawda nie tylko nasze tłumaczenia, ale wszystkie polskie, ale może przy okazji wyłapiesz coś ciekawego? ;) Szczególnie, że z Katrin (ok, to była głównie Katrin) wrzuciłyśmy prawie 5000 przetłumaczonych rozdziałów BL innych polskich grup.

 7. Nie mam nic do mangadexu więc może być i tam. Zwłaszcza że spory kawał czasu temu się rejestrnełam i problemów z ustawieniami nie mam :)
  Byleby tylko nie sprawiał Wam problemów ;)

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.