08.2020

10.08.2020

Rany, jak ten czas leci! Prawie dodałam aktualkę do lipcowego posta… Cóż, pora spiąć poślady i wziąć się do jakiejś roboty. Jutro postaram się też coś wrzucić – kupiłam nowy tablet piórkowy i w ogóle nie mogę się do niego przyzwyczaić, ale z praktyką powinno być coraz lepiej, no nie? Dzisiaj Katrin podesłała kolejne Kachou, będą mraśne wyznania! Miłej lektury!

Kachou Fuugetsu 66

12.08.2020

Oczywiście jak przedwczoraj pisałam, że jutro postaram się coś wrzucić, to tak naprawdę miałam na myśli pojutrze! Ciężko mi wysiedzieć przy komputerze. Mieszkam na ostatnim piętrze od zachodu, więc tak mi się w ciągu dnia nagrzewa, że jest goręcej niż na dworze – nawet teraz mam na wewnętrznym termometrze 29 stopni. Jakby do tego dołączyć jeszcze nagrzewającego się laptopa, to udar murowany :> Ale jest Priest i już się biorę za coś jeszcze. Miłej lektury!

The Chart of Priest 106

17.08.2020

Hejka! Rany, dopiero poniedziałek, a ja już padam z nóg. Też tak macie w tym tygodniu? No nic, łapcie rozdział, ja lecę spać. Rzucę tylko info, że kolejne Hengoku (zapomniałam o tym…) jest już w połowie gotowe. Miłej lektury!

Friend Line 4

28.08.2020

Hejka! Żyjemy! Chciałam to Hengoku szybko skończyć, no i to szybko to w moim wykonaniu “połowa rozdziału w dwa tygodnie”… Załamać się można. Nie wierzę, że kiedyś w kilka godzin mogłam zrobić rozdział od zera. Pora się wziąć w garść. Jak tam lato? Dobrze je spędziliście, pomimo pewnych utrudnień?

Hengoku no Calendula 06

39 myśli na temat “08.2020

  1. Ashi, jak mogłaś? Zapomnieć o Calenduli? Ja to siedzę jak na szpileczkach i wyczekuję kolejnych rozdziałów :D Serio, bardzo spodobał mi się tytuł i bardzo tęskniłam za Nagietkiem i Golemem :D I jeszcze rozdział skończył się w takim momencie! Jak ja to wytrzymie? https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif

  2. Ah, dawno mnie tu nie było! Tyle perełek było do czytania, zacierałam rączki i chciałam więcej, jak to robicie, że chce się do Was wracać? :D Tłumaczenie jak zwykle świetne, mangi również, dzięki za Waszą pracę :D Jednak, mam mały problem, i nie wiem czy tylko u mnie on się pojawia, ale od kilku dni wchodząc na waszą stronę wyskakuje mi komunikat, że strona nie jest bezpieczna i ma problem z prywatnością, czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego? XD

    1. Problem z prywatnością powinien być tylko jak się wchodzi przez stary link, czyli dra-caena.eu lub na podstronie z nowelkami. Przez dracaena.webd.pl powinno śmigać :)

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.