06.2020

01.06.2020

Hejka! Chyba nie myśleliście, że takie święto obejdzie się bez aktualki? ;) Dzisiaj trochę przekrojowo, więc mam nadzieję, że większość znajdzie coś dla siebie. No i nie pamiętam, czy już o tym wspominałam, ale ostatnio wskoczył 4 odcinek i 2 dodatek do dramy MDZS ;)

Hengoku no Calendula 05
Kowagaranai de, Soba ni Ite 03
Mo Dao Zu Shi 50
Tian Guan Ci Fu 10

07.06.2020

Hejka! Obczajcie sobie w tym rozdziale stronę “tytułową”, anatomia coś nie siadła i mamy mega yaoi hand. A myślałam, że seme z yaoi handami już wyginęli ;p

Kowagaranai de, Soba ni Ite 4

12.06.2019

Łapcie sekstrasa Calenduli, ale może zostawcie go sobie na chłodniejszy dzień, żeby niepotrzebnie się nie rozgrzewać jeszcze bardziej ;) Wrzuciłam na nasz czytnik też kolejne Tiany zrobione przez YueDream i Mosspacę – jest dodana jako oddzielny tom, ponieważ właściwie to oddzielny komiks, ale akurat kilka części dotyczyło 19 Tian i Candy Scans pozwoliło nam się nimi zająć. To są rozdziały stare, które na naszym facebooku zostały udostępnione już jakiś czas temu. Kolejne są gotowe, więc YueDream powinna za jakiś czas je również wstawić na FB.
Druga sprawa – przypominam, że udostępnianie czyichś tłumaczeń (np. na wattpadzie) bez pozwolenia jest po prostu chamskie i sobie tego nie życzymy. A tym bardziej informowania, że to Wasze tłumaczenia. To się zdarza ciągle, aż ręce opadają. Trochę przyzwoitości.

Hengoku no Calendula 5.5

17.06.2020

Hejko. Katrin właśnie podesłała resztę Kowagaranai, więc łapcie. Jak się podobało? Kto spodziewał się takiego zakończenia? ;)

Kowagaranai de, Soba ni Ite 5
Kowagaranai de, Soba ni Ite 5.5

28.06.2020

Hejka! I jak tam? Zagłosowane? Jak nie, to sio! Dzisiejsze rozdziały są tylko dla tych, którzy (mając do tego prawo) zakreślili odpowiedni kwadracik na karcie i wrzucili ją do urny ;) A jako że jesteśmy na stronie z BL, to chyba nie muszę tłumaczyć, który kwadracik był nieodpowiedni, haha. No ale polityka polityką, zapraszamy do lektury!

Kachou Fuugetsu 63
Mo Dao Zu Shi 51
Mo Dao Zu Shi 52
Mo Dao Zu Shi 53

53 myśli na temat “06.2020

 1. O, dawno nie było Kachou, aż musiałam sobie odświeżyć ileś rozdziałów w tył xD

 2. Uff, ponadrabiałam ;)
  Sekstrasik z Calenduli to coś cudownego, oni są tacy uroczy i kochani https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Ale Calen wymiata ze swoimi tekstami :D Haha, tato :D Czekam niecierpliwie na ciąg dalszy ;)
  Kowagaranai… – słodkie zakończenie. Tak myślałam, że pierścionek będzie kluczem do ich miłości, a ja pierdoła o nim zapomniałam. Chociaż przyznam, myślałam, że troszkę inaczej to wyjdzie, że Shizuka złoży pierścionek u siebie i wtedy wrócą mu wspomnienia, po czym popędzi do domu Sakaia. Wyszło inaczej, ale chyba nawet lepiej, bo Shizuka zakochał się po raz drugi, po raz drugi wybrał Sakaia ;)
  MDZS – zostawiam komentarz, by Patriarcha nie był smutny ;) Reakcja nagiego Jin Linga to wygryw :D A jak szybko założył galoty :D Ich strój to raczej coś skomplikowanego do założenia, a ten tak szybko się ogarnął i wyglądał całkiem porządnie. Jak on to zrobił w biegu? :D I oczywiście LWJ, który (świadomie – nieświadomie) wrobił WWX w zamku :D
  Kachou Fuugetsu – https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gifhttps://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gifhttps://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif O tak, o tak!!! Czekałam na kolejne rozdziały. I nieważne, że pożarłam je po angielsku :D Teraz tam się dzieje taki akszyn, że aż paznokcie obgryzłam :D Czekam na kolejne, bo bardzo lubię ten tytuł. I czekam na coś więcej pomiędzy Kiriyą i Zaizenem, bo się bawią jak pies z jeżem :D

 3. Oooo jak stęskniłam się za Kachou! Aż muszę się cofnąć parę rozdziałów i przypomnieć obie akcję :P
  oczywiście obowiązek obywatelski spełniony.
  Dziękuję bardzo za tłumaczenia! Bądźcie zdrowe dziewczny :*

 4. Aaaaaaa Zaizen…. kocham WAS https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

  Jeszcze jeszcze…..

  Słyszałam ze ponoć ta autorka będzie tworzyć coś nowego….. coś Wam wiadomo?

  1. O niczym nie słyszałam, ale przyznam, że nie jestem w temacie. Jak będzie to bardzo dobrze, ale niech najpierw narysuje świetne zakończenie Kachou :>

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.