05.2020

13.05.2020

Hejka! Kurde, nie wierzę, że od ostatniej aktualki minęło aż tyle czasu. Ale żyjemy i przychodzimy z nowością :) Postaramy się, żeby nie było już takich przerw! A raczej postaram, bo to wszystko moja wina. Miłej lektury!

Kowagaranai de, Soba ni Ite 01

17.05.2020

Hejka! Dzisiaj coś, czego chyba z pół roku nie było, ale cóż, Junsu zaginła chyba w akcji i ni ma kto robić, a ja całkiem o tym zapomniałam. Byłoby dwa rozdziały, ale zaczęłam pizzę robić (wyszła pyszna) i jakoś tak zeszło. Wyczyściłam też wczoraj dwa kolejne rozdziały Hengoku, więc postaram się choć jeden w przyszłym tygodniu wstawić, trzymajcie kciuki! Ciężko mi się robi skanlacje mając do dyspozycji tylko ekran laptopa – drugi monitor stoi opuszczony na szafie, bo musiał zrobić miejsce dla sprzętu firmowego :( No nic, miłej lektury i dobranoc!

Mo Dao Zu Shi 49

21.05.2020

Hejka :) Następnym razem może wymyślę coś do napisania, ale teraz padam z nóg (gdzie ta sobota?), więc miłej lektury i dobranoc :)

Kowagaranai de, Soba ni Ite 02

24.05.2020

Hejka! W końcu Hengoku. Tą mangę fajnie nawet się edytuje, ale tłumaczenie to masakra. No nic, sama chciałam. W tym tomie na szczęście został tylko jeden rozdział plus dodatek, z czego rozdział jest czysty i czeka na literki. Trzymajcie kciuki. Z innej beczki – jak niektórzy już zauważyli, na stronie pojawił się 4 odcinek audio dramy MDZS. W przyszłym tygodniu może uda mi się wrzucić też dodatek p.t. Ucieczka. I W końcu chyba będzie kolejny rozdział nowelki, bo już naprawdę niewiele do końca mi zostało. Miłej lektury!

Hengoku no Calendula 04

51 myśli na temat “05.2020

 1. Ślicznie dziękuję za dramę ^3^ już się pobiera i wrzucę na mp4, będę słuchać/czytać w drodze do pracy https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

  1. Mam nadzieję, że nie prowadzisz, bo nie chciałabym, by płacze WWX doprowadziły do jakiegoś wypadku :D

 2. Tak się wzruszyłam na tym rozdziale że aż łezka mi poleciała https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif Już chce następny rozdział. Dzięki wam że to tłumaczycie

 3. Kowagaranai de, soba ni ite sztossss jakich mało podoba mi się bardzo nie mogę doczekać się kolejnych rozdziałów !!!

 4. Oh, ale nagle się smutno zrobiło :D Manga z pewnością będzie miała przewidywalne zakończenie, ale i tak chętnie poczytam, a nuż mnie jednak zaskoczy :D Dzięki za Waszą pracę ?

 5. Dziękuję za wasza pracę i to w tym ciężkim okresie w jakim teraz jesteśmy. Dziękuję za rozdziały i czekam na następne. Jeszcze raz dziękuję

  https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif

 6. Wow kto by się teraz spodziewał MDZS po pół roku ciszy ? To moja ulubiona seria ( jak że by inaczej ) więc zawsze się cieszę na kolejne rozdziały.
  Na hengoku również czekam, bo choć nie wciągnęło mnie tak mocno to jednak dobrze się to czyta na zabicie czasu.

  Yep, pizza zawsze dobra, zwłaszcza robiona w domu. Te z pizzerii są nieco zbyt tłuste ?

 7. Jaka ciekawa nowość, wciąga od pierwszej strony i już chcę wiedzieć co będzie dalej. I co ciekawe, nie spotkałam się z tym tytułem. Jak zazwyczaj już mangę poznałam po angielsku, albo mignęła mi gdzieś okładka, tytuł, kilka stron, tak teraz nic. Ale to dobrze, powoli będę poznawać tę historię ;)
  I na spokojnie ;) Faktycznie, trochę czasu minęło od ostatniej aktualki, ale sama doświadczam uciekania czasu, więc rozumiem. Chociaż widzę, że wielu było już wystraszonych.

 8. Żałuję że sprawdziłam od razu zamiast poczekać do końca… Już zapomniałam co to znaczy nie dosyć, po czymś tak dobrym! Dziękuję za piękne tłumaczenie!! https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif

 9. Ah ten brunecik ? schrupałabym https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif Oby więcej takich rysuneczków. To pokrzepia moje serducho :p

 10. Bosz, jaka śliczna kreska, lubię taką eeee czystą? Nie wiem jak to nazwać, ale chodzi mi to, że nie ma nawalone wiele szczegółów, linie są wyraźne i ogłonie takie poczucie estetyki panuje.
  Sama historia zapowiada się ciekawie i lubię historie z małym ukłuciem smutku, mam tylko nadzieję, na happy end ^^
  Dziękuję ślicznie za tłumaczenie, trzymajcie się w zdrowiu :*

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.