05.2020

13.05.2020

Hejka! Kurde, nie wierzę, że od ostatniej aktualki minęło aż tyle czasu. Ale żyjemy i przychodzimy z nowością :) Postaramy się, żeby nie było już takich przerw! A raczej postaram, bo to wszystko moja wina. Miłej lektury!

Kowagaranai de, Soba ni Ite 01

17.05.2020

Hejka! Dzisiaj coś, czego chyba z pół roku nie było, ale cóż, Junsu zaginła chyba w akcji i ni ma kto robić, a ja całkiem o tym zapomniałam. Byłoby dwa rozdziały, ale zaczęłam pizzę robić (wyszła pyszna) i jakoś tak zeszło. Wyczyściłam też wczoraj dwa kolejne rozdziały Hengoku, więc postaram się choć jeden w przyszłym tygodniu wstawić, trzymajcie kciuki! Ciężko mi się robi skanlacje mając do dyspozycji tylko ekran laptopa – drugi monitor stoi opuszczony na szafie, bo musiał zrobić miejsce dla sprzętu firmowego :( No nic, miłej lektury i dobranoc!

Mo Dao Zu Shi 49

21.05.2020

Hejka :) Następnym razem może wymyślę coś do napisania, ale teraz padam z nóg (gdzie ta sobota?), więc miłej lektury i dobranoc :)

Kowagaranai de, Soba ni Ite 02

24.05.2020

Hejka! W końcu Hengoku. Tą mangę fajnie nawet się edytuje, ale tłumaczenie to masakra. No nic, sama chciałam. W tym tomie na szczęście został tylko jeden rozdział plus dodatek, z czego rozdział jest czysty i czeka na literki. Trzymajcie kciuki. Z innej beczki – jak niektórzy już zauważyli, na stronie pojawił się 4 odcinek audio dramy MDZS. W przyszłym tygodniu może uda mi się wrzucić też dodatek p.t. Ucieczka. I W końcu chyba będzie kolejny rozdział nowelki, bo już naprawdę niewiele do końca mi zostało. Miłej lektury!

Hengoku no Calendula 04

51 myśli na temat “05.2020

 1. Dziękuję za kolejne rozdziały https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif
  MDZS – jak ja się stęskniłam za tymi mordkami i minami WWX. Cóż dużo mówić, uwielbiam ;)
  Kowagaranai… – strasznie mnie ciekawi, co będzie dalej. Strasznie kusi, aby pożreć to po angielsku. Ale nie, skoro wcześniej nie spotkałam się z tym tytułem (serio, nawet okładka mi nigdy nie mignęła), to będę cierpliwie czekać na polskie tłumaczenie. Ciekawi mnie, czy Shizuka odzyska pamięć i w jaki sposób ;) Chociaż trochę się zdziwiłam, że tak szybko, bo już w drugim rozdziale, dostaliśmy historię o przeszłości i jak doszło do wypadku…
  Hengoku no Calendula – juhu, kolejny rozdział https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Zakochałam się w tym tytule. Jest przesłodko-uroczy, naprawdę spodobał mi się Calen. Niby taki męski, żołnierz, a jednak troszki pierdołowaty :D I co to, jakaś drama się szykuje? Wiadomo, mała dramka nie zaszkodzi, ale proszę tu o happy endzik, bez żadnych mi tu tragedii. Oni zasługują na dużo miłości, czułości, słodkości i uroczości :D I zastanawia mnie jedno, czy rozwiąże się ta dziwna wizja Calena z rannym chłopakiem.
  I oczywiście audio dramy MDZS. Czwartego odcinka przesłuchałam tylko początek, bo za bardzo czasu nie miałam, ale WWX nie zawodzi :D Jego płacze, jęki i skomlenie to po prostu coś cudownego, uśmiech sam pojawia się na twarzy. Za to dodatek “Ucieczka”, to jest boskie :D Pierwszy dodatek przesłuchałam już chyba z dwadzieścia razy, teraz mam nowy do męczenia w złych chwilach ;)

  1. Zgadzam się z Ashi, ta kompilacja to czyste złoto. Zapisuje, będzie mi poprawiać humor :D Na WWX można liczyć :D

 2. Czytając Hengoku odniosłam wrażenie, że to co jest teraz to cisza przed burzą. Znaczy burzą jak na fluff. Wszyscy wiemy, że takie dramy nie mogą trwać długo ;p Za to martwi mnie jakie będzie zakończenie.
  Nie spodziewany odc z dramy MDZS mnie mile zaskoczył. Po tych dwóch miesiącach przerwy naprawdę miałam niedosyt moich dwóch króliczków https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif
  Już nie wspominając o tym, że (jak podejrzewam) następny rozdział może być ostatnim z tego wątku i wrócimy do rzeczywistości, gdzie mocno się pomieszało.
  W tych czasach wirusowego sajgonu pewnie tym trudniej znaleźć czas na tłumaczenie więc kciuki będę trzymać mocno :D Dziękuje za waszą pracę, która tak mi umila czas podczas siedzenia w domu i czekania aż ten bałagan się skończy.

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.