11.2019

01.11.2019

Kurde, zaczęłam post październikowy edytować przez przypadek. W tym tygodniu mam taką zmułę… To chyba od tego zimna, zaczynam zapadać w sen zimowy :D Chyba zainwestuję w kurtkę z ogrzewaniem, bo jak w nocy wracałam z imprezy, to myślałam, że w sopel lodu się zamienię. Może jakieś polecacie? Oczywiście kurtki z grzałką, nie sople i imprezy :D
Miłej lektury!

Remnant 13

03.11.2019

Cześć! Kurde, bardzo jestem ciekawa, kiedy wymięknę i odpuszczę sobie czyszczenie każdej onomatopei w tym komiksie. Muszę chyba poogarniać nasze “Wstrzymane”. Niektóre pewnie można dalej pociągnąć, bo pojawiły się angielskie tłumaczenia, może coś porzucić, bo ciągnie się jak flaki z olejem. Trzeba będzie popatrzeć. Aaaa i prolog TGCF przeszedł kolejną zmianę. Wkrótce i my dodamy nową wersję, tylko niech anglicy wrzucą swoją najpierw. Może fabuła się rozjaśni dla tych, co nowelki nie czytali ;)

Tian Guan Ci Fu 3

05.11.2019

Hej, słoneczka! Padam z nóg, więc rzucam Wam tylko ochłap od Katrin i lecę spać. Miłej lektury!

Remnant 14

06.11.2019

Hej! Katrin napisała, że “trochę ją wczoraj wciągnęła edycja”. Dlatego dzisiaj kolejny Remnant! Cieszycie się, że nie pozostaniecie w niepewności, prawda? ;p

Remnant 15

09.11.2019

Hej! Dawno nie było Hanakoi, więc łapcie ostatnie rozdziały z tomu 3. No i info – niestety musimy wywalić propozycje, bo wpadło kilkanaście tysięcy postów ze spamem i w którymś z nich jest jakiś złośliwy skrypt. Kiedyś ten dział może powróci, ale na pewno w innej formie, ale to jeszcze zobaczymy. Oczywiście wszystkie propozycje mam spisane i trzymam je gdzieś na dysku google, a jakby ktoś ich do czegoś potrzebował, to mogę udostępnić.

Hanakoi Tsurane 18
Hanakoi Tsurane 18.5

10.11.2019

Hejo! Łapcie trochę koloru ;)

Mo Dao Zu Shi 39
Tian Guan Ci Fu 4

11.11.2019

Witajcie w ten piękny dzień niepodległości, singla, czy też tzw. dzień “cebulaka”. Też przycebuliliście jakieś fajne promki na aliexpress? :p Jeśli Wam się jeszcze nie znudziło, to dzisiaj kolejny Remnant, a tłumaczenie następnego już poleciało sową do Katrin ;) Wiem, że ostatnio było trochę monotonnie, ale niedługo wskoczy coś nowego, obiecuję! Ale starocie też są fajne, no nie?

Remnant 16

13.11.2019

Hejka! Padam z nóg. Dobrze, że jutro czwartek! Wieki kleiłam ten rozdział, ale w końcu jest gotowy. To manga autorki Zhena i głównie dlatego tu zagościła. Sama w sobie też nie jest zła, ale pewien wątek średnio mi podszedł. Ale po historii głównej parki będzie kilka dodatków z Zhena! Już się ich nie mogę doczekać. Podstronę z tytułem zrobię jutro. Miłej lektury!

Polar Night 1

20.11.2019

Hej! Ok, Remnant na bieżąco z angielską wersją, więc wskakuje do wstrzymanych i lecimy z Kachou ;) W tym miesiącu będę (ja czyli Ashi) mocno nieobecna, bo mam tonę roboty. Ale mam nadzieję szybko się z tym wszystkim uporać, bo tęskno mi za skanlacjami ;) Miłej lektury!

Remnant 17

28.11.2019

Trochę suchy wyszedł ten listopad, ale może Kachou trochę go umili ;) Nie raz (i nie dwa!) odnoszę wrażenie, że to Katrin utrzymuje tę grupę na swoich barkach… Cóż, na początku grudnia wygrzebię się (mam  nadzieję) z roboty i trochę wcisnę pedał gazu, bo nawet sporo mam “na wykończeniu”. Ok, miłej lektury!

Kachou Fuugetsu 57

29.11.2019

W chwili przerwy od pracy skleiłam rozdzialik :) Miłej lektury! P.S.: Ming Guang = Pei Ming :D To tak na przyszłość, choć jak już będę miała czas, to zrobię wprowadzenie do TGCF i takie ogólne zarysy postaci, żeby nawet Ci, co nie czytali nowelki, mogli się połapać :)

Tian Guan Ci Fu 5

35 myśli na temat “11.2019

 1. Ashi, byłoby miło jakbyś napisała takie krótkie streszczenie o postaciach Tian Guan Ci Fu. Może ułatwiło by mi bardziej zrozumieć treść. Kolejny rozdział TGCF jeszcze piękniejszy, tajemniczo-mroczniejszy. Te koloryhttps://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Zaskakujący dla mnie, bo okazuje się, że to ktoś inny. Jestem webcomem zachwycona. Dziękuję za kolejne rozdziały :)))

 2. Oooo kolejny Remnant! <3 dzięki śliczne!
  Szkoda, że rozdział urywa się w takim momencie :/
  mam nadzieję, że nowy rozdział pojawi się nie długo! (nie wiem jak stoi oryginał, ale mam nadzieję, że już niedługo będzie ciąg dalszy ^^)

 3. Ciekawe to Polar Night ;) I zastanawiam się, co to wątek, który Ci się nie spodobał. Ale te Zheny… Postaram się wytrzymać i nie łazić po suficie z ekscytacji :D Chociaż ta pierwsza kolorowa strona… Caihong w kolorach tęczy był przepiękny, ale jako białasek to cudo https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Chyba umieram, miło było Was poznać :D

  1. Nie umieraj! Jeszcze tyle mang, manhw, manhuy, webtoonów, nowelek, anime i innych przed Tobą do odkrycia! https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif

   ;)

   1. Masz rację, jeszcze tyle cudeniek do poznania, przeczytania, obejrzenia. I to mnie trzyma przy życiu :D Dziękuję za troskę ;)

 4. Oooo tyle rozdziałów do nadrobienia i bestyjki z Remnant! Nie wiem czemu ale baaaardzo lubię tą historię ^^
  dziękuję pięknie za wszystko <3

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.