10.2019

01.10.2019

Hej! Kurdebele, Katrin podesłała ten rozdział jakoś w zeszłym tygodniu :”> Ale jakieś choróbsko mnie wzięło i zdychałam. A do tego złamałam żebro, więc siedzenie boli i przez jakiś czas będę pół-obecna. Ale powinnam na raty dodziergać kolejny Paradigm w tym tygodniu i na pewno wpadnie nowelka, bo rozdział czeka tylko na korektę. Do następnego!

Lueduo Diren de Xin 57

03.10.2019

No i Paradigm. Do końca dwa rozdziały i ekstra. Fajnie by było szybko skończyć i zrobić ostatnią mangę z planów, hehe. Oki, miłej lektury!

Paradigm Shift 04

05.10.2019

Ten urlopik chyba dobrze mi służy, więc łapcie kolejny rozdział! Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, więc jutro wracam do pracki, a tak to pewnie zrobiłabym resztę i zakończylibyśmy Paradigma :c Wzięłabym laptop ze sobą i pokleiła w biurze, gdyby nie było roboty, ale jest w tym kupa seksów, więc nie wypada. Także miłej lektury i czekajcie na dodatki ;)

Paradigm Shift 5

06.10.2019

Jednak udało się dzisiaj, chociaż padam z nóg po pierwszym dniu pracy po odpoczynku, więc rzucam rozdziałami i dobranoc!

Paradigm Shift 6
Paradigm Shift 7

08.10.2019

Paczcie jaką paczuchę rozdziałów dzisiaj dostałam! No to 4 zostały do końca. Dopingujcie dziewczynom, może uda się skończyć w tym miesiącu ;)

Lueduo Diren de Xin 58
Lueduo Diren de Xin 59
Lueduo Diren de Xin 60

16.10.2019

Hejo :) Tak znowu Lueduo. Ale mam zaczęte coś innego, tylko muszę znaleźć chwilę, by to przetłumaczyć… I to w sumie chyba ostatni rozdział głównej historii, teraz trzy rozdziały luźnego dodatku ;) Miłej lektury!

Lueduo Diren de Xin 61

17.10.2019

I jeszcze jeden ;)

Lueduo Diren de Xin 62

20.10.2019

Hejo! Nowa stronka swoją drogą (czytelników nowelek zapraszam do przeczytania info w zakładce z nowelkami), ale nowe rozdziały też są ważne. W tym miesiącu był tylko Paradigm i Lueduo, więc teraz dla odmiany Hanakoi. Swoją drogą też go dawno nie było, a to się tak przyjemnie tłumaczy! Kolejne będą szybciej. Miłej lektury!

Hanakoi Tsurane 17

23.10.2019

Paczajcie, co robi comeback :D

Mo Dao Zu Shi 38

24.10.2019

Patrzcie, co podesłała dzisiaj Katrin ;) Koniec! Po tylu latach :”>

Lueduo Diren de Xin 63
Lueduo Diren de Xin 64

25.10.2019

Hejo :) Priest zastygł coś, więc łapcie kolejnego webtoona. Dopiero co zaczął wychodzić w Chinach i jest PIĘKNY. Pięknie narysowany i fabuła jest cudna – to adaptacja najświeższej powieści autorki MDZS, według mnie jak do tej pory jej najlepszej powieści. W dużo dalszych rozdziałach będzie dużo dramy i tragedii, ale ma też zabawne i urocze momenty. Ok, kończę szybko, bo bateria mi pada w lapku. Do następnego!

Tian Guan Ci Fu 0

27.10.2019

Skoro się spodobało, to łapcie jeszcze jeden ;) Może uda się jeszcze jeden wrzucić jutro, bo w sumie chciałabym kitrać to na bieżąco z oryginałem, ale zobaczymy, jak to wyjdzie. Trza Hanakoi ponadrabiać, dużo po angielskiemu wyszło. Oki, miłej lektury!

Tian Guan Ci Fu 01

27.10.2019 cz. II

Oki, skończony i drugi, a jutro mogę nie mieć czasu wstawić, więc macie dzisiaj podwójną aktualkę :D Przy okazji wspomnę, że kilka kolejnych rozdziałów nowelki MDZS ma średnio po 28 stron, więc raczej na pewno nie będą raz na tydzień. Ale powoli zbliżamy się do fajnych scen, także na pewno się postaram szybko je kitrać!

Tian Guan Ci Fu 02

49 myśli na temat “10.2019

 1. Och TAK! To był prawdziwy maraton. Też się cieszę, że po tylu latach udało się zakończyć ten projekt, bo jest to jeden z moich ulubionych tytułów.

 2. Lueduo https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif jeden wielki fluff, bardziej ckliwie się chyba nie dało, ale wolę takie zakończenie niż dramat XD Szkoda, że to już koniec, chociaż to i tak jeden z dłuższych tytułów w kolekcji Dracaenki. Dziękuję ślicznie za to cudeńko, pewnie niedługo wrócę do tego, żeby przypomnieć sobie dokładnie całość https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

 3. Ale Lueduo też będzie prawda???
  Bardzo chce zobaczyć ostatnie rozdziały, przeciesz Kasan prawie umarł (znowu)
  Dałoby radę coś dorzucić w tym miesiącu???
  Pooooooszehttps://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif

 4. Ufff, w końcu skończył Paradigm Shift. Dziękuję za tłumaczenie, troszkę czekałam na ten tytuł, bo bardzo mnie zaintrygował motyw bety zamieniającej się w omegę. Jednak te przeskoki czasowi faktycznie dziwne. I tak jakby niektóre kwestie nie były w pełni wytłumaczone (przynajmniej w moim odczuciu). No i nie bardzo ogarniam pierwszą scenę w pierwszym rozdziale, co i kogo widział Hibiya? Starałam się czytać dokładnie, ale zawsze człowiek może coś przeoczyć ;)
  No i czekam na więcej fajnych omegaversówek, bo zaczyna się ich tyle pojawiać, że nawet znane autorki mają jeden taki tytuł na koncie, np. Sakyou Aya ;)

  1. Wydaje mi się, że widział swojego ojca z jakąś omegą? I właśnie dlatego nie lubił alf i omeg – zakładam, że matka Hibiyi była betą. Ale właściwie chyba nie było to wprost powiedziane, no i dziwne, bo ojciec tego semiaka (jak mu tam było…) też zdradzał swoją żonę z omegą. Chyba nigdy się nie dowiemy ;)
   A co do omegaversówki od Sakyou Ayi, to Polandread ma ją na oku, tylko jest jeden odwieczny problem – skany. No i jeszcze w Japonii nie jest zakończona. Także najpierw owcołaki i zheny :D

   1. I to może mieć sens. Faktycznie mógł widzieć ojca-alfę z omegą. Nie pomyślałam o tym. Po prostu przyjęłam, że to obce osoby, ewentualnie jakiś znajomy, sąsiad. I szukałam właśnie czy było coś wprost powiedziane, ale nie, poza pszczołą. Nawet w pewnym momencie pomyślałam, że widział ojca Yamagiego, ale czasowo mi nie pasowało ;)
    Ja tylko tak podałam Sakyou Ayę, bo jest znana tutaj przez Kuroneko i wydaje mi się, że jest całkiem normalna ta jej omegaversówka, a przynajmniej z tych dwóch rozdziałów, które przejrzałam. Ale chętnie bym przeczytała, ogólnie patrzę teraz na wszystkie omegaversówki, które się pojawiają. I ostatnio widziałam omegaverse od Okudy Waku, ale to już mi się nie podobało.
    Czy ja dobrze widzę? Zheny? Aaaaaahttps://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Chyba zacznę chodzić po ścianach. O tak, zheny, te pierzaste cudowności ;) I owcołak. Pamiętam jak zachęciłaś mnie na czacie ogonkiem bohatera, więc też czekam ;)
    Ach, pytałaś czy ktoś czeka na 5-nin no Ou. Ja czekam, ja! Ale wiem, że są problemy z tłumaczeniem :( A akurat tam zaczyna się taka akcja… Ale to nic, ja będę czekać cierpliwie, może coś ruszy. Po prostu daję znać, że macie czytelnika tego tytułu ;)

 5. https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif
  Ale słooodziak! https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif
  Dziękuję za Paradigma, naprawdę fajna manga, a ostatni rozdział i dodatki są najlepsze <3 Tylko co jest z tymi przeskokami czasowymi? Można się pogubić w obliczeniach XD

  1. Ja naprawdę już nieogarniam z tym czasem. Hibiya miał wrócić po roku z Afryki, ale wrócił po trzech latach, bo odkrył żabę? I wrócił do Yamagiego do Japonii, ale dziesięć lat później nadal mieszkali w innych krajach? Mocno namieszane.

 6. A kiedy będzie Lueduo Diren de Xin??? Nie wytrzymam https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif
  Kasan jest załamany psychicznie dlategi sie niebudzi a to sprawia że Igen też nie daje rady. To jest taki wysiskać łez https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif

 7. https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif
  W Paradigm też robi się coraz ciekawiej, niezła drama XD Podwójnie dziękuję za Waszą ciężką pracę, bo zapewne tłumaczenie tego nie było łatwe <3

 8. Dziękuję za rozdział. https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

  https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gifTy powinnaś odpoczywać, a nie siedzieć przed kompem w takim stanie. Szybkiego powrotu do zdrowia.

  1. Kilka dni już odpoczywałam, znudziło mi się odpoczywanie :c Ale przynajmniej znalazłam spoko novelkę, dopiszę chyba do swojej listy “może do tłumaczenia po Mo Dao Zu Shi” :D

   1. Ashi byłoby fajnie, więc czekam na tę “nowość” ;) oraz na końcówkę ulubionej prze mnie nowelki od Ciebie :). Trzymaj się razem ze swoją ekipą dzielnie! Moc z Wami. https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

   2. OOOOOO to, aż zaczynam być ciekawa co znalazłaś. :)
    Ja na odpoczynek muszę jeszcze poczekać, a roboty mam powyżej uszu, także mam wszystkiego dość.
    W każdym razie jeszcze raz dziękuję.

 9. Dziękuję za rozdział, ale na miłość boską! Odpoczywaj i uważaj na siebie Ashi https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif

 10. Och Ashi, zdrowiej szybko! I dużo wypoczywaj. Pamietam jak ja kiedyś złamałem obojczyk… https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif nie, nigdy wiecej. Brrr. https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif
  Biedny Igen i biedny Kasan https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif aż martwię się o happy end. Oby jednak zakończyło się szczęśliwie. Dzięki za rozdział i pozdrowienia dla całej ekipy. Dużo ciepełka i zdrowia na tę jesienną pogodę!

  1. To taki splot niefortunnych zdarzeń, heh. W kwietniu spadłam z konia, co skończyło się pękniętym żebrem. W zeszłym tygodniu poszłam z kumpelą zabalować, a jak tańczyłam z jednym kolesiem to nogi nam się jakoś poplątały i łupnęliśmy o ziemię – do tego on oczywiście wylądował na mnie. A że żeberko było już osłabione, to sobie trzasło :D Na szczęście jak to z żebrami bywa, ból i bezdech dopiero na drugi dzień przyszedł, więc imprezę uważam za udaną, choć mogłoby się obejść bez tego złamania, grypy i co najważniejsze – kaca! :D

   1. Ashi mega Ci współczuję, sama “zaliczyłam” pęknięcie żebra i niestety też jak spadłam z konia. Moja nauka jazdy była dość upadkowa więc wiem co to znaczy być obitą jak śliwka. Rodzina komentowała, że wyglądam jak ofiara przemocy domowej :P
    Życzę szybkiego powrotu do zdrowia i się teraz nie przemęczaj https://dra-caena.eu/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif

    1. Haha, miałam bardzo podobnie! Jak czuję, że spadam, to już mam takie “ok, here we go again” i nawet nie staram się złapać równowagi :p

 11. Jejku nowy rozdział! Serdeczne dzięki! Wiecie jak poprawić humor biednym studentom, którzy wracają na uczelnie… Uwielbiam was!!!❤❤❤

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.