09.2019

02.09.2019

Hejko! Rany, jak ten czas leci. Już wrzesień, już chłodno, już deszczowo. Znaczy mi to pasuje, to te 34 stopnie to była jednak lekka (ok, mocna) przesada. Katrin wczoraj podesłała dzisiejszy rozdział, ale tak mi internet nawalał, że nic nie mogłam prawie zrobić :/ Działał mi tylko dysk google i to z przerwami, więc jedynie nowelki potłumaczyłam. No ale! Łapcie rozdział, do końca zostało nam tylko 11! Ja tymczasem zaczęłam edytować coś z planów w wolnych chwilach, chyba trochę żałuję, bo wcześniej tego nie czytałam i średnio mi podeszło, ale chyba komuś to obiecałam, hmm.

Lueduo Diren de Xin 53

06.09.2019

Nie ma dzisiaj szefowej, więc na szybko dodaję rozdzialik ;) Miłej lektury i miłego piąteczku!

Lueduo Diren de Xin 54

07.08.2019

I kolejny kąsek na weekend. Nowość, która kilkukrotnie padła podczas zeszłorocznej ankiety robionej na piąte urodziny grupy. Nie jestem przekonana do tej mangi, ale swoją opinię wyrażę może dopiero na koniec ;) Jak nie zapomnę oczywiście. Z urodzinowych obietnic został jeszcze jeden plan – muszę sobie przypomnieć tę mangę, ale wydaje mi się, że też miała niewykorzystany potencjał. Chcecie jeszcze te owcołaki czy odpuścić? Miłej lektury!

Paradigm Shift 1

10.09.2019

Hejko! Paczajcie, co dzisiaj do poczytania przynosimy. I przepraszam, jeśli nie odpisuję na jakieś wiadomości. Ostatnio jestem półobecna z nasileniem w tym tygodniu, bo się przeprowadzam na większy metraż. Zaskakująco dużo z tym roboty :/ Ale w przyszłym tygodniu powinnam mieć więcej czasu na skanlacje, szczególnie że zima się zbliża, a co za tym idzie więcej dni spędzonych pod kocykiem z laptopem :p Miłej lektury!

Remnant 11

15.09.2019

Elo, elo. Tu Elaine, bardzo była korektorka. Ashi przeprowadziła się na nowe włości i nie ma tam na razie neta, więc dzisiaj po pracy wpadła na chwilę do mnie, by wcisnąć mi pendrive. Na początku myślałam, że to zdjęcia z koncertu, na które czekam od dwóch lat, ale nie! To tylko trochę gejowskiego porno i to nie nawet nie dla mnie, tylko dla Was. To świetna okazja, by trochę poobsmarowywać Ashi. Co by tu… O, wiem. Chodzi do pracy w niedziele! Przegryw, no nie? Ale w sumie piątki ma wolne w zamian. No nic, jak wymyślę lepszy materiał do obsmarowywania, to następnym razem Wam zarzucę. Macie trochę omegaverse na dobranoc.

Paradigm Shift 02

17.19.2019

Dobry wieczór, Ashi melduje się z powrotem. Katrin wczoraj podesłała Remnanta, więc łapcie :) Z ogłoszeń innych:  Junsu mi zaginęła. Nie wiem, czy jeszcze pamiętacie, ale edytowała webtoon Mo Dao Zu Shi. Ja o nim wiecznie zapominam, więc może jest ktoś chętny na przejęcie po niej pałeczki? Wiem, że Junsu postawiła ją dość wysoko, czyszcząc wszystkie onomatopeje i to byłoby fajne, ale lepsze chińskie znaczki niż plamy, więc trudniejsze do usunięcia spoko można zostawiać. Raczej osoba choć trochę ogarniająca programy graficzne. Jeśli ktoś się zdecyduje, to zapraszam do kontaktu na dracaena.scans@gmail.com. No cho ktoś, będzie fajnie! :D

Remnant 12

21.09.2019

Hejo! Ktoś tęsknił za kanciastymi dupami Igena i Kasana? Jeśli tak, to proszę, kolejna porcja ich przygód ;) Przy okazji trochę złych wieści – tłumaczka Priesta zaginęła w akcji. Jakby tego było mało, autorka chyba zakończyła komiks. Ale tak nie do końca, bo nic się nie rozwikłało, a nawet wręcz przeciwnie. Niby obiecała, że może kiedyś do tego wróci, bo chce pokazać czytelnikom ich historię w całości, ale wątpię. Może jest ktoś, kto zna koreański i podejmie się przetłumaczenia rozdziałów 104-130? ;)

Lueduo Diren de Xin 55

22.09.2019

Umieram, ale dałam radę skitrać ten mega długi rozdział. Miłej lektury!

Paradigm Shift 03

24.09.2019

No i mamy jesień. Nie wiem, jak Wy, ale jestem zmarźluchem i od piątku chodzę już w kurtce zimowej :”> Bo niby dochodzi w dzień do tych 20 stopni, ale to już takie jesienne 20 stopni. W końcu też dzisiaj mi ogrzewanie w mieszkaniu włączyli, bo przez ostatnie kilka nocy zamarzałam! Na olx już zdążyłam przejrzeć cały dział z grzejnikami elektrycznymi. A co tam u Was? Byliście może na grzybach?

Lueduo Diren de Xin 56

38 myśli na temat “09.2019

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.