02.2019

01.02.2019

No i luty. Z tego powodu prawie dzisiaj nie dostaliście tego rozdziału, bo nie chciało mi się zakładać nowego wpisu :p Lenistwooo. Ale macie i miłej lektury życzymy. Jutro może kolejne Priesty, jeśli nie prześpię całego dnia.

Kimi to Kore Kara 9

02.02.2019

Hej, hej, łapcie dwa Priesty. Jeszcze dwa i wracamy do głównej parki. Choć już w 97 dowiemy się czegoś nowego – chyba, bo nie ma jeszcze angielskiej wersji, więc tylko zakładam po obczajeniu obrazków :p Miłej lektury!

The Chart of Priest 94
The Chart of Priest 95

05.02.2019

Gdyby Wam jeszcze było mało Priesta, to proszę ;) Tym rozdziałem znowu doganiamy angielskie tłumaczenie, które teraz stanie na trochę dłużej pewnie, bo tłumaczka się przeprowadza. A jeśli nie lubicie Priesta, to w przygotowaniu są także inne rzeczy. Cała Kiyona jest wyczyszczona, tylko przetłumaczyć i to nanieść. Kolejny rozdział Kimi podesłałam Katrin do wklejenia. No i pojawiły się po angielsku kolejne rozdziały Lueduo, Hanakoi, 5-nin i Kachou, także trochę jest do ponadrabiania… Nie wspominając o jeszcze jednym ekstrasie do Tajemniczego Projektu, który został już dawno temu wyczyszczony przez Junsu, ale leży, bo na śmierć o nim zapomniałam. Będzie w przyszłym tygodniu, obiecuję! Ok, koniec info, czytajcie! :)

The Chart of Priest 96

08.02.2019

Łaaa, myślałam, że nie dodam tego rozdziału w tym tygodniu… Pojechałam do mamy na weekend i okazało się, że praktycznie zrujnowała mojego starego laptopa :D Piszę “starego”, ale zanim go jej oddałam, to wymieniłam połowę części, więc śmigał jak nówka. A teraz się przegrzewa z włączoną tylko przeglądarką i nawet pliku w photoshopie nie mogę zapisać, bo wyskakuje “za mało pamięci ram”. Tylko ciekawe, co ją zjada… Moja mama pewnie dokarmia jakieś trojany :D Okej, miłej lektury!
P.S.: podmieniłam ten trefny link w ostatnim MDZS ;)

Kimi to Kore Kara 10

13.03.2019

Hej, hej! Kat dzisiaj podesłała resztę Kimi, a ja dociukałam kolejną Kiyonę (do końca rozdział i ekstra), także spora aktualka się uzbierała ;) Żeby nie pozostało bez okazji, to niech będzie okazja! 15 lutego Katrin stuknie pięć latek w Dracaenie! Dziękuję, że z nami jesteś. Bez Ciebie grupa już dawno by się rozpadła i to piszę mega poważnie. Dzięki, dzięki, dzięki! <3

Kimi to Kore Kara 11
Kimi to Kore Kara 12
Kimi to Kore Kara 13
Kimi to Kore Kara 14 
Kiyona Yubisaki, Bukiyona Tsumasaki 5

17.02.2019

Hej, hej! Dzisiaj kolejny koniec – tym razem na stół wyjeżdża Oko-sama! Nawet sobie nie wyobrażacie, jak bardzo się z tego cieszymy. Szczerze, to ja już nie wiem i nie pamiętam o co w tym chodziło. Ok, spadam kleić Hanakoi. Wkrótce wjedzie też parę innych starszych projektów! <3

Oko-sama Star 15
Oko-sama Star 15.5

18.02.2019

Kolejna skamieniałość ;) I niestety nie wiadomo, kiedy będzie następny. Chyba że na sali jest jakiś tłumacz z japońskiego, który chciałby przyjąć ten tytuł pod swoje skrzydła?

Hanakoi Tsurane 14

20.02.2019

A na ten kotlecior co powiecie? ;) Tłumaczenie przejęła Polandread i pracuje na oficjalnej angielskiej wersji, także mogą być różnice w imionach i różnych innych kwestiach. Ale raczej drobne i pozytywne. Już trzeci tłumacz nad tym pracuje, także na pewno nie jest zbyt konsekwentnie od początku… Ale edycję jak zawsze robi Katrin, więc przynajmniej wizualnie się kupy trzyma :p Miłej lektury!

Lueduo Diren de Xin 31

22.02.2019

Cześć, cześć! Jest środek nocy, ale przychodzimy z rozdziałami! Jutro… Znaczy później mogę nie mieć czasu tego wstawić. Zresztą rozdział szósty jest mój ulubiony, więc chcę, byście jak najszybciej mogli go przeczytać ;) Uwielbiam tę scenę seksu. Jak na komiks jest dość realistyczna (z naciskiem na “dość”) i taka luźno-zabawno-urocza. No i niestety to już koniec tej mangi. W lutym dość sporo kończymy, pora by coś zacząć! :D Miłej lektury!

Kiyona Yubisaki, Bukiyona Tsumasaki 6
Kiyona Yubisaki, Bukiyona Tsumasaki 6.5 

26.02.2019

Hej! :)

Lueduo Diren de Xin 32

27.02.2019

Cześć! Dzisiaj przynosimy nowość – webtoon Mo Dao Zu Shi! Edycji podjęła się Junsu, która już robiła z nami dodatki do Tajemniczego Projektu (drugi dodatek będzie na dniach, przysięgam…). Wiemy, że trylion osób to już tłumaczy na jakichś wattpadach i innych stronkach, ale jeszcze nie spotkałam żadnej wersji, która nie jest godna pożałowania (bardziej mi pasi zwrot cringe worthy, ale nie ma polskiego odpowiednika). Sorki ludzie. Stąd postanowienie zrobienia tego w miarę dobrze i zgodnie z naszymi tłumaczeniami nowelki i anime. A i chyba jako jedyni zrobiliśmy prolog… Także miłej lektury ;)

Mo Dao Zu Shi 0
Mo Dao Zu Shi 1
Mo Dao Zu Shi 2
Mo Dao Zu Shi 3
Mo Dao Zu Shi 4
Mo Dao Zu Shi 5

48 myśli na temat “02.2019

 1. Oooooooo taki świetny webtoon! Oooooooo…. od dziś znowu zaczynam codziennie u was wypatrywać^^

 2. Jak zobaczyłam avatar to stwierdziłam “po co? Przecież już tyle osób tłumaczy, i są tak daleko w rozdziałach” Ale po przeczytaniu zmieniłam zdanie i dziękuję, że się za to wzięłyście. Wasze praca z innym to niebo, a ziemia. Ta jakość to majserszyk I poprowadzenie dialogów, dziękuję ♡♡♡

  1. Tak na przyszłość –”Po co?” – bo chcemy i nikt nam nie zabroni byłoby dobrą odpowiedzią, haha.

 3. Dzięki śliczne za te tytuyły zwłaszcza za Kiyona Yubisaki, Bukiyona Tsumasaki https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif tylko czemu to już koniec ;(
  Mam nadzieje jednak ze wciaz cos fajnego bedziecie wydawać :)
  Powodzenia!!

 4. Nie śmiałam proponować tłumaczenia Mo Dao Zu Shi, biorąc pod uwagę ilość smaczków, które możemy czytać dzięki Waszym staraniom. Jestem w niebie! Przesyłam wielkie podziękowania i wyrazy wdzięczności :D
  https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif

 5. Wіесіе, żе јеѕtеśсіе рrzеkосhаnе? Туlе сudnусh tуtułów, tуlе mаrzеń ѕреłnіоnусh, а tеrаz јеѕzсzе МDZЅ. І tо tаk роrządnіе рrzеtłumасzоnе і zrоbіоnе. А tа јаkоść… https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif Cudowności, cudowności :) Dziękuję https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

 6. Wchodzę i patrzę a tam webtoon MDZS :D Bardzo wam dziękuję za to tłumaczenie i za wszystkie inne :)

 7. Cudo tyle fantastycznych rozdziałów, napracowałyście się dziewczyny. A wisienką na torcie MDZS!!! i to webtoon, manhwa jak sami nazwiecie. Cieszę się!!! Bardzo Dziękuję za pracę jaką wykonujecie :)

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.