09.2018

01.09.2018

No i mamy wrzesień. Jak to lato szybko zleciało! Dzisiaj zapraszamy na pierwszy rozdział krótkiego webtoona autorki Priesta, o którym wspominałam wieki temu. Jest 18+, także ten. Całość ma tylko 3 rozdziały. O tłumaczenie poprosiłam Polandread, bo po angielsku tego nie idzie dorwać. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i nie męczyłam jej niepotrzebnie! :p Także miłej lektury i dajcie znać, co sądzicie.

Welcome to the Intimate Night 01

02.09.2018

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kończy się Koe i wakacje! A zaczyna tylko szkoła :’> Płaczę z Wami, uczniowie, bo jutro do nowej pracusi. Nienawidzę pracować, niech mnie ktoś rano potrąci! Co do Koe, to wyszła także historia Kiyotake, przyrodniego brata naszego bohatera, ale niestety nie ma jej w internetach. Znaczy nie ma za darmo, bo ebooka można kupić, ale cóż, nie wiem czy warto. Szczególnie, że to na Renta!, a ich jakoś pozostawia wiele do życzenia. No zobaczymy za jakiś czas. Dzisiaj także dodatek nr 2 z Kashikomarimashity, w końcu zdobyłam skany! Pozostałe też wkrótce powinny być. Miłej lektury!

Kashikomarimashita, Destiny – My butler
Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 6.5 

04.09.2017

Teraz to już chyba naprawdę koniec. Miłej lektury!

Usagi Otoko Tora Otoko 13.5 

06.09.2018

Komu Konoyo, komu? ;) Od kolejnego rozdziału wchodzi nowa parka, najgłówniejsza w tej serii i jednocześnie ostatnia. Mam nadzieję, że w rozdziale nie ma zbyt wielu błędów, bo w tym tygodniu moje imię to Zmęczenie :p No i w końcu Tiany od YueDream! Znaczy w końcu tutaj, bo na fb już od wieków są. Wiecznie o nich zapominam! Miłej lektury!

19 Tian 257
19 Tian 258
Konoyo Ibun 10

08.09.2018

Siup, łapcie trochę Circle. Przy okazji mała aktualizacja odnośnie zawieszonych projektów. 5-nin no Ou i Hanakoi Tsurane – tłumacz poszukiwany! Z japońskiego, choć 5-nin może być też z hiszpańskiego. Kachou – w drugiej połowie września angielska grupa miała wrzucić kolejne dwa rozdziały, zobaczymy. Kuchizuke – chyba brak nam skanów. Okosama – ruszyło po ang, może narobimy po ruszeniu Hiny. Punch Up – w kwietniu ma wyjść kolejny tom po angielsku, wtedy wyglądajcie. Lueduo – zostało zlicencjonowane po angielsku przez Netcomics, na razie jest 13 rozdziałów i kolejne wychodzą co wtorek. Jak dobije do 31 to będzie mogło wrócić na tapet, chyba że znajdzie się tłumacz z włoskiego/koreańskiego. Rainy Days i Shiny Star nadal bez wieści z Japonii.

Circle 41
Circle 42
Circle 43
Circle 44
Circle 45

11.09.2018

Dzisiaj króciutki rozdzialik. Zaczynamy historię kolejnej parki w Konoyo! Już ostatniej w tej mandze, no i “stare” też będą się przewijały ;) Miłej lektury!

Konoyo Ibun 11a

13.09.2018

Małe Conieco od Polandread ;) Nie wiem czy słyszeliście, ale przegłosowane zostało tzw. ACTA2. Na razie to dla nas nic nie znaczy. Głosowanie w sprawie ostatecznego brzmienia ustawy będzie na początku przyszłego roku. Cóż, wiele to pewnie nie zmieni i dekret wejdzie w życie jakoś w połowie 2019. Dlaczego nas to dotyczy? Ustawa dotyczy głównie piractwa. Administratorzy stron i portali, firmy hostingowe, a nawet dostawcy internetu będą prawnie zobowiązani do nadzorowania, czy użytkownicy korzystający z ich usług wstawiają wyłącznie legalne treści. Możliwe, że będzie to koniec Dracaeny, możliwe, że się gdzieś przeniesiemy. Zobaczymy wtedy, ale przygotujcie się na każdą ewentualność. Miłej lektury!

Feng Yu Jiu Tian tom 5 rozdział 9
Feng Yu Jiu Tian tom 5 rozdział 10

14.09.2018

Hej, Słońca! Mam nadzieję, że po dzisiejszej paczce rozdziałów nie będzie znowu “jak można przerwać w takim momencie”, bo nie kończy się na żadnej ekscytującej scenie, a odpowiedzi na ostatnie pytanie i tak nie poznamy ;) Ale za to wkrótce będzie mój ulubiony rozdział! W sumie jesteśmy już mniej więcej w połowie, szybko poszło. Tę mangę bardzo przyjemnie się tłumaczy… A do tego Tian od YueDream, przypominam też, że na naszym fb jest szybciej ;) Miłego weekendu!

19 Tian 259
Circle 46
Circle 47
Circle 48
Circle 49
Circle 50

17.09.2018

Hej, hej! Ale mi się tego nie chciało dodawać… No ale. Dzisiaj parę pdf’ów – czyli tom 8 naszego jointa z 69Yaoi! No prawie cały tom 8, brakuje paru stron ekstra, bo ni ma jeszcze po ang. Ale to tylko seksy. Oprócz tego w tomiku chyba jest pełno dramy, w sumie nie czytałam. Ale Wy przeczytajcie, bo dziewczyny się napracowały!

Hidoku Shinaide 40
Hidoku Shinaide 41
Hidoku Shinaide 42
Hidoku Shinaide 43
Hidoku Shinaide 44
Hidoku Shinaide 45

18.09.2018

Dzisiaj nowość wybrana przez Polandread z Waszych propozycji – wchodzi tak jakby za tę mangę z krukiem w tytule. Nienawidzę młodszego brata głównego bohatera i tego semiaka z sameeeego początku. Niech spłoną! Ech, dodawanie nowych mang jest takie męczące… Tu kliknąć, tam dodać, tu zatwierdzić… I mam wrażenie, że o czymś zapomniałam. No nieważne.

No Color Baby 01
No Color Baby 02

42 myśli na temat “09.2018

 1. W moim odczuciu główny uke z “No color baby” mi się nie spodobał…. brak odpowiedzialności za opiekę nad nastoletnim braciszkiem. Nie przejmował się nim, jak taki koleś ten okropny seme z początku robił z nim. Jeszcze skupiał się nad swoimi potrzebami nie myśląc o wyciągnięciu z stamtąd braciszka od tego seme. Szczerze manga ta, mi się niestety osobiście nie spodobała. Dziękuję za pracę na rozdziałami, że miałam możliwość poznać tę mangę.

  1. Za szybko go oceniłaś ;) Później jeszcze jest o ich stosunkach braterskich. Jeśli nie będziesz dalej czytała, to walnę spojlera – braciszek się w nim podkochuje od małego i wiecznie podbiera mu facetów, jest oczkiem w głowie rodziców i powodem, dla którego główny bohater został wyrzucony z domu i ma o sobie tak niskie poważanie. Innymi słowy ten mały to wyrafinowana suka ;)

   1. Ashi, będę czytać dalej, pomimo, że mi się nie spodobała, chcę poznać ten efekt jego “braku odpowiedzialności” ;) po prostu takie odniosłam wrażenie, po przeczytaniu tej mangi. Szczerze nie zaglądałam do angielskich rozdziałów. Nie wiem, co ten mały będzie odwalał. Wolę rozdziały z Waszym tłumaczeniem. Jak będą kolejne, wtedy napiszę swoje wrażenia :)

    1. no to wybacz, Twoja wiadomość zabrzmiała tak… Ostatecznie, więc poczułam potrzebę ochrony honoru głównego bohatera ;)

 2. AAAAAAAAAAAAAA! Co za typ! Co za *bardzo dużo niecenzuralnych słów skierowanych w kierunku Ah Zhe* przerwał TAKI PIĘKNY POCAŁUNEK! Tak nie można, ja tu czekam! Gdzie są gorące sceny z Circle, czemu zawsze coś się dzieje, gdy się macają T^T Moja dusza płacze!
  Bosz, idę poczytać Hidoku Shinaide, mam nadzieję, że Maya mnie pocieszy i widzę jaką nowość huyhuyhuyhuy <3

  Dzięki śliczne za rozdziały :*

 3. Przyłączam się do nienawidzenia. Przejrzałam rawy do reszty rozdziałów i naprawdę nie wiem który gorszy – zryty brat, czy zryty semiak.

 4. “No color baby” jakie to słodkie! Po prostu uwielbiam ten typ seme, oraz nie wiem czemu spodobał mi się brat głównego bohatera.

 5. Dzięki za rozdziały ;3. Mam pytanko czy będzie moze kontynuowany tajemniczy projekt? Z tego co widzialam to jest jeszcze tom 3. Pozdrawiam <3

  1. Po takie informacje zapraszam do zakładki “statusy projektów”. Nie mam pojęcia po co ją aktualizujemy, skoro niektórzy i tak ją olewają…

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.