09.2018

01.09.2018

No i mamy wrzesień. Jak to lato szybko zleciało! Dzisiaj zapraszamy na pierwszy rozdział krótkiego webtoona autorki Priesta, o którym wspominałam wieki temu. Jest 18+, także ten. Całość ma tylko 3 rozdziały. O tłumaczenie poprosiłam Polandread, bo po angielsku tego nie idzie dorwać. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i nie męczyłam jej niepotrzebnie! :p Także miłej lektury i dajcie znać, co sądzicie.

Welcome to the Intimate Night 01

02.09.2018

Coś się kończy, coś się zaczyna… Kończy się Koe i wakacje! A zaczyna tylko szkoła :’> Płaczę z Wami, uczniowie, bo jutro do nowej pracusi. Nienawidzę pracować, niech mnie ktoś rano potrąci! Co do Koe, to wyszła także historia Kiyotake, przyrodniego brata naszego bohatera, ale niestety nie ma jej w internetach. Znaczy nie ma za darmo, bo ebooka można kupić, ale cóż, nie wiem czy warto. Szczególnie, że to na Renta!, a ich jakoś pozostawia wiele do życzenia. No zobaczymy za jakiś czas. Dzisiaj także dodatek nr 2 z Kashikomarimashity, w końcu zdobyłam skany! Pozostałe też wkrótce powinny być. Miłej lektury!

Kashikomarimashita, Destiny – My butler
Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 6.5 

04.09.2017

Teraz to już chyba naprawdę koniec. Miłej lektury!

Usagi Otoko Tora Otoko 13.5 

06.09.2018

Komu Konoyo, komu? ;) Od kolejnego rozdziału wchodzi nowa parka, najgłówniejsza w tej serii i jednocześnie ostatnia. Mam nadzieję, że w rozdziale nie ma zbyt wielu błędów, bo w tym tygodniu moje imię to Zmęczenie :p No i w końcu Tiany od YueDream! Znaczy w końcu tutaj, bo na fb już od wieków są. Wiecznie o nich zapominam! Miłej lektury!

19 Tian 257
19 Tian 258
Konoyo Ibun 10

08.09.2018

Siup, łapcie trochę Circle. Przy okazji mała aktualizacja odnośnie zawieszonych projektów. 5-nin no Ou i Hanakoi Tsurane – tłumacz poszukiwany! Z japońskiego, choć 5-nin może być też z hiszpańskiego. Kachou – w drugiej połowie września angielska grupa miała wrzucić kolejne dwa rozdziały, zobaczymy. Kuchizuke – chyba brak nam skanów. Okosama – ruszyło po ang, może narobimy po ruszeniu Hiny. Punch Up – w kwietniu ma wyjść kolejny tom po angielsku, wtedy wyglądajcie. Lueduo – zostało zlicencjonowane po angielsku przez Netcomics, na razie jest 13 rozdziałów i kolejne wychodzą co wtorek. Jak dobije do 31 to będzie mogło wrócić na tapet, chyba że znajdzie się tłumacz z włoskiego/koreańskiego. Rainy Days i Shiny Star nadal bez wieści z Japonii.

Circle 41
Circle 42
Circle 43
Circle 44
Circle 45

11.09.2018

Dzisiaj króciutki rozdzialik. Zaczynamy historię kolejnej parki w Konoyo! Już ostatniej w tej mandze, no i “stare” też będą się przewijały ;) Miłej lektury!

Konoyo Ibun 11a

13.09.2018

Małe Conieco od Polandread ;) Nie wiem czy słyszeliście, ale przegłosowane zostało tzw. ACTA2. Na razie to dla nas nic nie znaczy. Głosowanie w sprawie ostatecznego brzmienia ustawy będzie na początku przyszłego roku. Cóż, wiele to pewnie nie zmieni i dekret wejdzie w życie jakoś w połowie 2019. Dlaczego nas to dotyczy? Ustawa dotyczy głównie piractwa. Administratorzy stron i portali, firmy hostingowe, a nawet dostawcy internetu będą prawnie zobowiązani do nadzorowania, czy użytkownicy korzystający z ich usług wstawiają wyłącznie legalne treści. Możliwe, że będzie to koniec Dracaeny, możliwe, że się gdzieś przeniesiemy. Zobaczymy wtedy, ale przygotujcie się na każdą ewentualność. Miłej lektury!

Feng Yu Jiu Tian tom 5 rozdział 9
Feng Yu Jiu Tian tom 5 rozdział 10

14.09.2018

Hej, Słońca! Mam nadzieję, że po dzisiejszej paczce rozdziałów nie będzie znowu “jak można przerwać w takim momencie”, bo nie kończy się na żadnej ekscytującej scenie, a odpowiedzi na ostatnie pytanie i tak nie poznamy ;) Ale za to wkrótce będzie mój ulubiony rozdział! W sumie jesteśmy już mniej więcej w połowie, szybko poszło. Tę mangę bardzo przyjemnie się tłumaczy… A do tego Tian od YueDream, przypominam też, że na naszym fb jest szybciej ;) Miłego weekendu!

19 Tian 259
Circle 46
Circle 47
Circle 48
Circle 49
Circle 50

17.09.2018

Hej, hej! Ale mi się tego nie chciało dodawać… No ale. Dzisiaj parę pdf’ów – czyli tom 8 naszego jointa z 69Yaoi! No prawie cały tom 8, brakuje paru stron ekstra, bo ni ma jeszcze po ang. Ale to tylko seksy. Oprócz tego w tomiku chyba jest pełno dramy, w sumie nie czytałam. Ale Wy przeczytajcie, bo dziewczyny się napracowały!

Hidoku Shinaide 40
Hidoku Shinaide 41
Hidoku Shinaide 42
Hidoku Shinaide 43
Hidoku Shinaide 44
Hidoku Shinaide 45

18.09.2018

Dzisiaj nowość wybrana przez Polandread z Waszych propozycji – wchodzi tak jakby za tę mangę z krukiem w tytule. Nienawidzę młodszego brata głównego bohatera i tego semiaka z sameeeego początku. Niech spłoną! Ech, dodawanie nowych mang jest takie męczące… Tu kliknąć, tam dodać, tu zatwierdzić… I mam wrażenie, że o czymś zapomniałam. No nieważne.

No Color Baby 01
No Color Baby 02

19.09.2018

Hej, hej :) Ile w tym rozdziale jest tekstu! Taki krótki, ale czytania jak przy dwa razy dłuższym. Roboty też! Jeszcze tylko 11c i dodatek, a zaczniemy kolejny tom. Miłej lektury!

Konoyo Ibun 11b

20.09.2018

Cześć! Kat właśnie podesłała gotowy kolejny rozdział Hiny. Zaczynamy tom drugi! I normalnie nie wierzyłam, jak to tłumaczyłam. Autorka wprowadziła kolejną dość sporą zmianę w porównaniu z pierwszą wersją tej mangi… To tylko jedna scena, ale tyle zmienia… Ale nie spojleruję ;) Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 06

23.09.2018

Dzisiejsza Hina nie ma wielu zmian, a te co są, są bardzo drobne. Może dlatego, że to bardzo krótki rozdział? A do niego gratis dla ludków czytających także po angielsku. Zgadałam się z pewnym anonimowym tłumaczem, by zakończyć mangę, o której dziewczyny pisały na czacie. Nie będzie jej u nas online, udostępniam plik tylko do pobrania, ale przesłałam już na mangago, także możecie równie dobrze poczekać, jeśli pobieranie Wam nie w smak ;) Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 7
Kimi to no Dogfight 8 

25.09.2018

Znowu Hina! Koniec już bliski. Jeśli są jacyś fani porównywania Hiny z angielską wersją (a raczej skanami), to nie marnujcie czasu na ten rozdział, bo nie ma ani jednej różnicy ;) A oprócz Hiny w przygotowaniu jest Circle, Konoyo, Tonde, Priest… Wszystko napoczęte, ale trzeba siąść i dokończyć… W taką pogodę nic się nie chce! Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 8

26.09.2018

Cześć! Dzisiaj na szybko, wybaczcie, że nie 5 sztuk, ale praca wyssała ze mnie wszystkie soki… PIĄTKU, GDZIE JESTEŚ?!

Circle 51
Circle 52
Circle 53

27.09.2018

Hej, hej! Dorzucam resztę Circle, by wyrównać wczorajszy “brak”, a temczasem Berenice podesłała końcówkę Kill the Lights! Wkrótce złożę te rozdziały do kupy i zrobię ebooka. Wkrótce. Już umiem (ba, nawet interaktywne umiem robić *chwalu chwalu*) i nie muszę żerować na dobroci innych pod tym względem, hihihi.
P.S.: Jutro poodpisuję na wiadomości, nie mam maany już… Dobranoc!

Circle 54
Circle 55
Kill the Lights ekstra 5
Kill the Lights ekstra 6 

29.09.2018

Ten koleś z ostatniego kadru wygląda jak Otabek. Choć Otabek nie ma aż takich dużych rąk. Chyba :p

No Color Baby 3

30.09.2018

Hej! Koniec tomu na koniec miesiąca. Do końca serii zostały dwa rozdziały i cztery ekstrasy – a to wszystko w aż czterech tomach. Rozdział trzynasty ciągnie się przez trzy tomy (około 600 stron!)… Dobijemy do 13p, haha. Jak tak czytam te posłowia Suzuki Tsuty, to czuję, że mogłabym się z nią zaprzyjaźnić. Szalona babeczka, naprawdę. Miłej lektury!

Konoyo Ibun 11c
Konoyo Ibun 11.5

70 myśli na temat “09.2018

  1. Też bym się mogła z tą babeczką zaprzyjaźnić :D To jest ten rodzaj życiowego nieogaru, poczucia humoru i autoironii, który jest mi bardzo bliski :D
    Uwielbiam jej posłowia!

  2. O Nieee robi się niebezpiecznie >.<! Proszę żeby miedzy nimi do niczego już nie doszło! (No color baby końcowa strona) trzymam kciuki żeby on miał już swoją miłość w ramionach i żeby już nic złego się nie działo =')

  3. NanananananananaNAAAA Circle! kocham Circle, bosz, dawno się tak nie jarałam tłumaczeniem <3 Jesteście cudowne!
    I Kill the Lights! OMG zupełnie o tym zapomniałam! Jak mogłam!? Berenice jesteś wielka! Cudowna!
    Wszystkie jesteście kochane, dziękuję <3

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.