08.2018

01.08.2018

Cześć wszystkim! Miłego dnia yaoi! :) Mamy dla Was z tej okazji niespodziankę. Nasze niespodzianki niestety są przewidywalne, czyli znowu cały tomik mangi… Jest to zbiór oneshotów Aoi Aki i przyznam, że za tytułowym niespecjalnie przepadam. Drugi jest dość sztampowy, a dwa ostatnie dość typowe dla tej autorki – owiane nutką tajemnicy. Mam nadzieję, że któryś Wam przypadnie do gustu! Jest też niespodzianka nr 2! Zajrzyjcie w link do Kimi ni…, żeby zobaczyć. Przegadałam z dziewczynami i nie miały nic przeciwko za przywróceniem (i olaniem pewnych frajerów!). Doprowadzenie go do ponownego użytku zajęło prawie miesiąc, uff, i dalej parę rzeczy zgrzyta. No cóż. Pdfy zostaną dopóki będzie miejsce na dysku google i o ile ktokolwiek będzie z nich jeszcze korzystał, ale linki do nich będą tylko w podstronach projektów. A jako gratis jest “wczorajszy” Tian od YueDream – przypominam, że jeśli chcecie czytać szybciej, to zapraszamy na naszego facebooka! ;)

19 Tian 255
Kimi ni Yoseru Blue 1-6 

P.S.: W niespodzance nr 2 nie znajdziecie mang zrobionych we współpracy z grupą 69 Yaoi. Będą tylko pdfy! ;)

03.08.2018

Miało być wczoraj, ale to gorąco całkiem mnie zabiło. Więc dzisiaj zapraszamy na trochę circle. Na razie tylko na mangadex, bo zapomniałam hasła do konta na czytniku… To nie jedyna rzecz, której dzisiaj zapomniałam. Na przykład wychodząc z domu nie zamknęłam drzwi. Złodzieje byliby w prawdziwym raju! Opowiem Wam anegdotkę. Jak byłam w gimnazjum, to też zapomniałam zamknąć drzwi. Mieszkałam wtedy z mamą i jej facetem, a to wredny typ był. Wściekł się, że zapomniałam zamknąć, bo zaraz na lewo było jego “biuro” z laptopem i takimi tam. Zginęło mi wtedy mp4, a on powiedział, że pewnie złodziej ukradł, choć mama była pewna, że to on wziął. No bo serio, zamiast brać laptopa i wiać, złodziej miałby wejść wgłąb mieszkania i wziąć stare mp4 z pękniętym wyświetlaczem? No i… Na początku tego roku, po kilkunastu latach od całej akcji, mama znalazła rzeczone mp4 w jego starej kurtce :”> A tak cierpiałam po jego stracie, naharowałam się jak głupia, żeby na niego nazbierać. Morału brak, no chyba że oczywisty – nie wierzcie wrednym dziadygom i zamykajcie drzwi :p Miłej lektury!

Circle 31
Circle 32
Circle 33
Circle 34
Circle 35

06.08.2018

Cześć! Zapraszamy na kolejny rozdział Hiny. Nasza wersja nieco różni się od tych dostępnych w sieci, więc jeśli czytaliście angielskie tłumaczenie, to możecie zauważyć parę różnic, szczególnie jeśli chodzi o charakter Shinobu. Autorka poszalała i w wydaniu zbiorczym odrobinę pozmieniała, sami oceńcie czy to “dobra zmiana”. Z innych newsów – nasze mangi są dostępne także poprzez aplikację mobilną Tachiyomi. Info odnośnie jak, co i gdzie znajdziecie tutaj! Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 02

07.08.2018

Wczoraj dość wcześnie było aktu, to i dzisiaj będzie wcześnie, bo potem zapomnę dodać… Dzisiaj Konoyo 7b, a ostatni rozdział z tomu drugiego także jest już czysty, więc wkrótce będzie, ale na razie zaczęłam edytować Pendulum, bo też fajnie byłoby to skończyć w końcu. Co do Konoyo, to mój plan ma lekką obsuwę przez moją obronę, bo teraz mieliśmy już kończyć tom 3, żeby być na bieżąco z wydaniem angielskim :”> Może się zepniemy i zrobimy cały kolejny tom w tym miesiącu, zobaczymy!

Konoyo Ibun 7b

P.S.: Za parę dni scalę ten rozdział, także nie bądźcie zdziwieni.

08.08.2018

Uff, ta manga mnie wykończyła… Ale na szczęście to ostatni rozdział. Jeszcze dodatek/dodatki, zobaczymy jak się mają sprawy ze skanami. Pewnie nie uda nam się ich zdobyć, więc będzie tylko dodatek z tomiku. Miłej lektury!

Pendulum – Kemonohito Omegaverse 04

09.08.2017

Hej, hej :) Katrin właśnie podesłała kolejną Hinę, także nie będę już czekała z aktualką aż powracacie z pracy i różnych innych miejsc. No i na deser ostatni rozdział Pendulum. Innych dodatków raczej nie zrobimy, z wyjątkiem tych, które autorka wstawiała na twitter (choć do głównie dodatki do Remnanta), bo nie mamy skanów, a angielskiej grupy nie możemy użyć, bo ich adminka nie odpisała mi jeszcze na wiadomość z grudnia, jak pytałam o Petit Mignon :”> A przeczytała ją (pisałam na fb)! Także ten.

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 3
Pendulum – Kemonohito Omegaverse 4.5 

10.08.2018

Tak na szybko. Miłego wieczoru!

The Chart of Priest 78
The Chart of Priest 79

13.08.2018

Cześć! Ostatnio nie mam do niczego głowy (kac dzień 3…), także tylko na szybko dodam rozdziały od Katrin. Jutro poodpisuję na wszystkie wiadomości od wszystkich… Także ten! Hina, w której autorka odrobinę zmieniła charakter Kou, mega uroczy dodatek do Kachou (to koniec tomu siódmego) i wielki powrót Usagi Otoko Tora Otoko – po angielsku wreszcie pojawiły się wszystkie dodatki. Aaaa i prawie bym zapomniała – Tian od YueDream ;) Miłej lektury!

19 Tian 256
Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 04
Kachou Fuugetsu 51.5
Usagi Otoko Tora Otoko 9

14.08.2018

Ok, koniec tomu drugiego Konoyo. Tom trzeci zaczniemy wkrótce, tylko znajdę chwilę na zeskanowanie ;) Miłej lektury!

Konoyo Ibun 8

15.08.2018

Odgrzewamy kotleta :p Nareszcie ktoś przetłumaczył na angielski dodatek do Oity! Już pewnie część z Was nie pamięta tej mangi – to świetna okazja, by sobie ją przypomnieć ;) Właściwie to jest jeszcze jeden dodatek i nawet mam do niego skany, ale nie mogę się skontaktować z angielskim tłumaczem, bo dodał rozdział anonimowo… Cóż, zostawiłam komenta na mangago, trzymajcie kciuki, żeby się odezwał, bo ten ekstras jest przeuroczy ;) Najwyżej przemęczę z japońskiego, ale na razie się wstrzymam.

Oita ga Sugiru wa Koneko-chan 5.5

17.08.2018

Czy macie ochotę kogoś zjeść?

Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 4

18.08.2018

Cześć! Wczorajszy wpis aktualkowy został poczyniony przez moją przyjaciółkę, gdyż nie miałam pojęcia, co napisać. Nadal nie odkryłam, czy kryje się za nim coś głębszego i czy miał jakieś powiązanie z wczorajszym rozdziałem… Dzisiaj zaczynamy nową mangę, w sumie trochę porno, ale jakaś fabuła jest! Osobiście urzekły mnie w niej japońskie demony, zdecydowanie za mało jest takich nawiązań w mangach yaoi. Jeśli na jakieś się natknęliście, to polećcie, proszę ;) Miłej lektury!

Tonde Hi ni Iru Natsu no Neko 1

19.08.2018

Hej, hej :) Nie spodziewałam się, że dzisiaj się “spotkamy”, ale jednak! I to nawet niezła paczuszka jakoś się uzbierała od wczoraj… Magia. Tym rozdziałem Priesta znowu doganiamy angielską tłumaczkę niestety. Nie mogę się doczekać rozdziałów od 85 w górę, wydają się być przeurocze, z małym Sa-ilem! *.* Oprócz tego dzisiaj ten ekstra do Oita, o którym ostatnio wspominałam – tłumacz na mangago się nie odanonimował, ale za to okazało się, że ten rozdział jest dostępny po rosyjsku, więc Polandread migusiem wzięła go na warsztat. A torpeda Katrin podesłała Koe – trochę słodko-gorzki ten rozdział, ale przekonajcie się sami ;)

Koe wa cośtam cośtam Karasu 05
Oita ga Sugiru wa Koneko-chan ekstra 2
The Chart of Priest 80

21.08.2018

Cześć! Zapraszamy na kolejne Konoyo. 9b będzie wkrótce, rozdział już jest czysty, tylko przetłumaczyć i wkleić tekst trzeba. Jeśli nie przepadacie za tą parką (przyznam, że mnie ich historia trochę rozczarowała), to nic nie stracicie, jeśli pominiecie rozdziały o nich (9 i 10). W rozdziale 11 zaczyna się inna historia, powiązana trochę z główną, która pociągnie się już do końca serii (z drobnymi wstawkami). Miłej lektury, dajcie czasami znać, że żyjecie :p

Konoyo Ibun 9a

22.08.2018

Cześć! Dzisiaj kończymy tom pierwszy Hiny. Drama się zaczyna, przygotujcie serducha :p Wiecie co… Katrin swoją pracowitością źle na mnie działa! Jeśli grzebię sobie w jakimś projekcie, ale zobaczę wiadomość od Kat z gotowymi rozdziałami, to łapie mnie taki leń, że nie daję rady niczego skończyć. Na przykład dzisiaj. Zostało mi 8 stron do końca, ale nie, nie szło się skupić, już inne rzeczy przyzywały (jak Onmyoji – Tamamo no Mae do mnie nie przyszedł :’C). Cóż, jeszcze powalczę z lenistwem, na jutro rozdział na pewno dokończę. Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 5
Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 5.5

23.08.2018

Uff, Konoyo gotowe! Będzie jeszcze jeden rozdział z tą parką (i dodatek), potem zaczniemy historię syna… Czyjego syna? Tego dowiecie się czytając kolejne rozdziały! *muzyczka*

Konoyo Ibun 9b

25.08.2018

Cześć! Mam ważną rzecz do powiedzenia. Napisał do mnie Pesip z grupy Mahoutsukai (Pesip chyba jest wszędzie, pozdrawiamy) – najwyraźniej jakiś anon wywołał gównoburzę na czacie grupy Okami Subs (nie wiedziałam, że ktoś jeszcze robi polskie suby anime :o). Nie wiem o co poszło, ale anon napisał, że jest od nas. No cóż, nie jest. Nie tylko od strony technicznej, bo od żadnej. Nie dość, że u nas takich gburów nie ma, to na pewno nikt z nas nie pisałby z anona, gdyby komuś pogburzyć musiał ;) Anonowi polecamy rozpoczęcie terapii na schizofrenię, a reszcie czytelników życzymy miłej lektury!

Usagi Otoko Tora Otoko 10
Usagi Otoko Tora Otoko 11

26.08.2018

Cześć :) Coś mi muli net i myślałam już, że dzisiaj tego nie dodam…

Circle 36
Circle 37
Circle 38
Circle 39
Circle 40

27.08.2018

Circle nieźle Was poruszyło… No cóż, dzisiaj nie ma Circle, ale za to jest ostatni rozdział Koe! Znaczy jeszcze ekstra, ale no. Polandread spolszczyła ten tytuł jako Kruk, który płacze nie roniąc łez. Zastanawiam się, co z tym tytułem zrobiłoby Kotori, skoro z Ćwierkające ptaki nie latają zrobili Złamane skrzydła? Moją propozycją jest Beznamiętny dziób, to brzmi bardzo w ich stylu, haha. A jakie Wy macie pomysły? :p

Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 06

30.08.2018

No i koniec tych dziwnych ekstrasów. Serio nie wiedziałam o co w połowie z nich chodziło ^^” Jeszcze jeden dodatek i chyba koniec! Chyba, bo teraz to nigdy z tymi autorami nie wiadomo, wiecznie kotlety odgrzewają.

Usagi Otoko Tora Otoko 12
Usagi Otoko Tora Otoko 13

31.08.2018

Nad tym rozdziałem męczyłam się tydzień :”> I nie wiem, co więcej napisać, więc miłej lektury?

Tonde Hi ni Iro Natsu no Neko 2

70 myśli na temat “08.2018

 1. to nie sprawiedliwe :(… z kim ten doktorek tam siedzi? w takim momencie koniec i co GORSZE! jeszcze dalej nie ma przetłumaczone:x
  a tak na serio to żartuję, fakt chciałoby się to dalej na ‘juz’, ale i tak dziękuję że tłumaczycie to wszystko dla nas, i oczywiście rozumie że pracy z tym macie mnóstwo i staracie się w miarę systematycznie dodawać z wszystkiego po troche… i my jesteśmy bardzo za to wdzięcznehttps://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif i jak se tak myślę to chyba takim wzrokiem bym na was patrzyła spotykając was gdzieś w rzeczywistości

 2. Hejka, takie pytanie może nie na temat, ale będziecie kontynuować tłumaczenie serii Kuro neko Kareshi? Patrzyłam na projekty i nie ma tam napisane nic na ten temat :C

  1. Jak seria się zakończy w Japonii to może do tego wrócimy. Na razie i tak mamy ręce pełne roboty przez inne projekty.

 3. Nadal będzie tłumaczone Circle? Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów T^T

 4. raju, jak ja kocham tą parkę <3! jeszcze jeden rozdział… ech chciałabym żeby to było choć o dwa trzy rozdziały dłuższe… dziękuję za jedzonko!

  1. Potem się będą jeszcze pojawiać ;) Ale już nie jako główni bohaterowie rozdziału, z wyjątkiem może dwóch dodatków.

   1. Serio :o ? Ale się cieszę :D ! Raju… ile wy macie roboty, normalnie jesteście jak te weterany co walczą do końca. Dziękuję ci za odpowiedź ^^

 5. Co tu się odwaliło w tym rozdziale. Mój komentarz w kulminacyjnym punkcie brzmiał “OOO Skur***syn!”https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png
  Ale dziękuję za tłumaczenie <3

 6. Hina zaczyna się rozkręcać a to ekstra parskłam poprostu słodziutkie aż do bólu zębów

 7. zjadła bym sobie u was takiego errosa…. ta jes! jak żyć to żyć! nie mam więcej pytań. no to daliście niezłe jaja – trzymać tak dalej, ajjj kwitnąca rzeka na której lilia pływa a żaba się patrzy nie widomy skacze tonąć nie chce. amen. dzięki za nowy rozdział bardzo fajnie się to zapowiada ta ich historia miłości :)

 8. Bardzo Dziękuję za tyle interesujących mang. Warto było poznać rozmyślania bohaterów o drugiej osobie ;) Czekam na kolejne w tym novelki (tak, tak choć Morigana i Berenice piszą swoje opowiadanka) To, również tęsknię za azjatyckimi novelkami ;) Pozdrawiam

 9. Ojej, tyle tego, że nie wiem co czytać najpierw ? https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif
  Dziękuję za tyle niespodzianek, jesteście cudne https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif
  Myślałem o tych mangach o demonach, jakie Wam polecić i może coś z twórczości Kuku Hayate np. “Otogi”, albo mangi Naono Bohra, bo ona też lubi robić dużo postaci z nie tego Świata? Kojarzę, że jakaś grupa tłumaczyła nawet kilka mang tej drugiej autorki, ona ma całkiem sporo prac na swoim koncie, więc jest co czytać. Jak mi się coś jeszcze przypomni, to dopiszę później, na razie pozdrawiam :D

  1. Dzięki za polecajki ;) Akurat mang tych autorek za bardzo nie trawię. Hayate jakoś mi się nudzi, a u Naono Bohry drażni mnie kreska – nawet młodzi bohaterzy wyglądają staro! No ale skoro wspominasz, to zrobię podejście drugie, może akurat po latach bardziej mi podejdzie :)

 10. No ej ja bardzo dużo razy czytałam mangę Tonde hi ni~~! bo te 3 historie są naprawdę ciekawe, i pomimo tej erotyki to historia moim zdaniem super już nie mogę się doczekać aż dojdą od was nowe rozdziały bo coś jednak jest w tym waszym tłumaczeniu że lepiej się czyta ;) tak jak z Kichiku encount niby też erosoman nawet mniejsza historia więcej szekszu a też lepiej u was po polsku niż po angielsku ! No to… wyczekuje kontynuacji i wielkie dzięki że tłumaczycie właśnie tą mangę :)

 11. koe wa na początku nie za bardzo mi się spodobało, ale teraz tak się rozkręciło że pokochałam tą mangęhttps://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif

 12. O bosze bosze bosz https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif! O BOSZE BOSZE BOSZE https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gifOITA! JA pamiętałam, przeczytałam tą mangę TYLKO z 15 razy <3 kocham mangi Ogawy Chise *^*
  zrobiłyście mi wieczór tym dodatkiem *^* dziękuję ślicznie! Pozdrawiam mocno :*

 13. Aaaaaaa Oita! https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif kocham ta mange ❤ dziękuję bardzo za tłumaczenia i poświęcony czas. Jeżeli dalej będę dostawać taka duuuuużą dawkę cukru to mogę się nabawić cukrzycy ;)
  Ps. I mam nadzieję że angielski tłumacz odpisze, bo ta manga jest przeurocza! Xxx

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.