08.2018

01.08.2018

Cześć wszystkim! Miłego dnia yaoi! :) Mamy dla Was z tej okazji niespodziankę. Nasze niespodzianki niestety są przewidywalne, czyli znowu cały tomik mangi… Jest to zbiór oneshotów Aoi Aki i przyznam, że za tytułowym niespecjalnie przepadam. Drugi jest dość sztampowy, a dwa ostatnie dość typowe dla tej autorki – owiane nutką tajemnicy. Mam nadzieję, że któryś Wam przypadnie do gustu! Jest też niespodzianka nr 2! Zajrzyjcie w link do Kimi ni…, żeby zobaczyć. Przegadałam z dziewczynami i nie miały nic przeciwko za przywróceniem (i olaniem pewnych frajerów!). Doprowadzenie go do ponownego użytku zajęło prawie miesiąc, uff, i dalej parę rzeczy zgrzyta. No cóż. Pdfy zostaną dopóki będzie miejsce na dysku google i o ile ktokolwiek będzie z nich jeszcze korzystał, ale linki do nich będą tylko w podstronach projektów. A jako gratis jest “wczorajszy” Tian od YueDream – przypominam, że jeśli chcecie czytać szybciej, to zapraszamy na naszego facebooka! ;)

19 Tian 255
Kimi ni Yoseru Blue 1-6 

P.S.: W niespodzance nr 2 nie znajdziecie mang zrobionych we współpracy z grupą 69 Yaoi. Będą tylko pdfy! ;)

03.08.2018

Miało być wczoraj, ale to gorąco całkiem mnie zabiło. Więc dzisiaj zapraszamy na trochę circle. Na razie tylko na mangadex, bo zapomniałam hasła do konta na czytniku… To nie jedyna rzecz, której dzisiaj zapomniałam. Na przykład wychodząc z domu nie zamknęłam drzwi. Złodzieje byliby w prawdziwym raju! Opowiem Wam anegdotkę. Jak byłam w gimnazjum, to też zapomniałam zamknąć drzwi. Mieszkałam wtedy z mamą i jej facetem, a to wredny typ był. Wściekł się, że zapomniałam zamknąć, bo zaraz na lewo było jego “biuro” z laptopem i takimi tam. Zginęło mi wtedy mp4, a on powiedział, że pewnie złodziej ukradł, choć mama była pewna, że to on wziął. No bo serio, zamiast brać laptopa i wiać, złodziej miałby wejść wgłąb mieszkania i wziąć stare mp4 z pękniętym wyświetlaczem? No i… Na początku tego roku, po kilkunastu latach od całej akcji, mama znalazła rzeczone mp4 w jego starej kurtce :”> A tak cierpiałam po jego stracie, naharowałam się jak głupia, żeby na niego nazbierać. Morału brak, no chyba że oczywisty – nie wierzcie wrednym dziadygom i zamykajcie drzwi :p Miłej lektury!

Circle 31
Circle 32
Circle 33
Circle 34
Circle 35

06.08.2018

Cześć! Zapraszamy na kolejny rozdział Hiny. Nasza wersja nieco różni się od tych dostępnych w sieci, więc jeśli czytaliście angielskie tłumaczenie, to możecie zauważyć parę różnic, szczególnie jeśli chodzi o charakter Shinobu. Autorka poszalała i w wydaniu zbiorczym odrobinę pozmieniała, sami oceńcie czy to “dobra zmiana”. Z innych newsów – nasze mangi są dostępne także poprzez aplikację mobilną Tachiyomi. Info odnośnie jak, co i gdzie znajdziecie tutaj! Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 02

07.08.2018

Wczoraj dość wcześnie było aktu, to i dzisiaj będzie wcześnie, bo potem zapomnę dodać… Dzisiaj Konoyo 7b, a ostatni rozdział z tomu drugiego także jest już czysty, więc wkrótce będzie, ale na razie zaczęłam edytować Pendulum, bo też fajnie byłoby to skończyć w końcu. Co do Konoyo, to mój plan ma lekką obsuwę przez moją obronę, bo teraz mieliśmy już kończyć tom 3, żeby być na bieżąco z wydaniem angielskim :”> Może się zepniemy i zrobimy cały kolejny tom w tym miesiącu, zobaczymy!

Konoyo Ibun 7b

P.S.: Za parę dni scalę ten rozdział, także nie bądźcie zdziwieni.

08.08.2018

Uff, ta manga mnie wykończyła… Ale na szczęście to ostatni rozdział. Jeszcze dodatek/dodatki, zobaczymy jak się mają sprawy ze skanami. Pewnie nie uda nam się ich zdobyć, więc będzie tylko dodatek z tomiku. Miłej lektury!

Pendulum – Kemonohito Omegaverse 04

09.08.2017

Hej, hej :) Katrin właśnie podesłała kolejną Hinę, także nie będę już czekała z aktualką aż powracacie z pracy i różnych innych miejsc. No i na deser ostatni rozdział Pendulum. Innych dodatków raczej nie zrobimy, z wyjątkiem tych, które autorka wstawiała na twitter (choć do głównie dodatki do Remnanta), bo nie mamy skanów, a angielskiej grupy nie możemy użyć, bo ich adminka nie odpisała mi jeszcze na wiadomość z grudnia, jak pytałam o Petit Mignon :”> A przeczytała ją (pisałam na fb)! Także ten.

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 3
Pendulum – Kemonohito Omegaverse 4.5 

10.08.2018

Tak na szybko. Miłego wieczoru!

The Chart of Priest 78
The Chart of Priest 79

13.08.2018

Cześć! Ostatnio nie mam do niczego głowy (kac dzień 3…), także tylko na szybko dodam rozdziały od Katrin. Jutro poodpisuję na wszystkie wiadomości od wszystkich… Także ten! Hina, w której autorka odrobinę zmieniła charakter Kou, mega uroczy dodatek do Kachou (to koniec tomu siódmego) i wielki powrót Usagi Otoko Tora Otoko – po angielsku wreszcie pojawiły się wszystkie dodatki. Aaaa i prawie bym zapomniała – Tian od YueDream ;) Miłej lektury!

19 Tian 256
Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 04
Kachou Fuugetsu 51.5
Usagi Otoko Tora Otoko 9

14.08.2018

Ok, koniec tomu drugiego Konoyo. Tom trzeci zaczniemy wkrótce, tylko znajdę chwilę na zeskanowanie ;) Miłej lektury!

Konoyo Ibun 8

15.08.2018

Odgrzewamy kotleta :p Nareszcie ktoś przetłumaczył na angielski dodatek do Oity! Już pewnie część z Was nie pamięta tej mangi – to świetna okazja, by sobie ją przypomnieć ;) Właściwie to jest jeszcze jeden dodatek i nawet mam do niego skany, ale nie mogę się skontaktować z angielskim tłumaczem, bo dodał rozdział anonimowo… Cóż, zostawiłam komenta na mangago, trzymajcie kciuki, żeby się odezwał, bo ten ekstras jest przeuroczy ;) Najwyżej przemęczę z japońskiego, ale na razie się wstrzymam.

Oita ga Sugiru wa Koneko-chan 5.5

17.08.2018

Czy macie ochotę kogoś zjeść?

Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 4

18.08.2018

Cześć! Wczorajszy wpis aktualkowy został poczyniony przez moją przyjaciółkę, gdyż nie miałam pojęcia, co napisać. Nadal nie odkryłam, czy kryje się za nim coś głębszego i czy miał jakieś powiązanie z wczorajszym rozdziałem… Dzisiaj zaczynamy nową mangę, w sumie trochę porno, ale jakaś fabuła jest! Osobiście urzekły mnie w niej japońskie demony, zdecydowanie za mało jest takich nawiązań w mangach yaoi. Jeśli na jakieś się natknęliście, to polećcie, proszę ;) Miłej lektury!

Tonde Hi ni Iru Natsu no Neko 1

19.08.2018

Hej, hej :) Nie spodziewałam się, że dzisiaj się “spotkamy”, ale jednak! I to nawet niezła paczuszka jakoś się uzbierała od wczoraj… Magia. Tym rozdziałem Priesta znowu doganiamy angielską tłumaczkę niestety. Nie mogę się doczekać rozdziałów od 85 w górę, wydają się być przeurocze, z małym Sa-ilem! *.* Oprócz tego dzisiaj ten ekstra do Oita, o którym ostatnio wspominałam – tłumacz na mangago się nie odanonimował, ale za to okazało się, że ten rozdział jest dostępny po rosyjsku, więc Polandread migusiem wzięła go na warsztat. A torpeda Katrin podesłała Koe – trochę słodko-gorzki ten rozdział, ale przekonajcie się sami ;)

Koe wa cośtam cośtam Karasu 05
Oita ga Sugiru wa Koneko-chan ekstra 2
The Chart of Priest 80

21.08.2018

Cześć! Zapraszamy na kolejne Konoyo. 9b będzie wkrótce, rozdział już jest czysty, tylko przetłumaczyć i wkleić tekst trzeba. Jeśli nie przepadacie za tą parką (przyznam, że mnie ich historia trochę rozczarowała), to nic nie stracicie, jeśli pominiecie rozdziały o nich (9 i 10). W rozdziale 11 zaczyna się inna historia, powiązana trochę z główną, która pociągnie się już do końca serii (z drobnymi wstawkami). Miłej lektury, dajcie czasami znać, że żyjecie :p

Konoyo Ibun 9a

22.08.2018

Cześć! Dzisiaj kończymy tom pierwszy Hiny. Drama się zaczyna, przygotujcie serducha :p Wiecie co… Katrin swoją pracowitością źle na mnie działa! Jeśli grzebię sobie w jakimś projekcie, ale zobaczę wiadomość od Kat z gotowymi rozdziałami, to łapie mnie taki leń, że nie daję rady niczego skończyć. Na przykład dzisiaj. Zostało mi 8 stron do końca, ale nie, nie szło się skupić, już inne rzeczy przyzywały (jak Onmyoji – Tamamo no Mae do mnie nie przyszedł :’C). Cóż, jeszcze powalczę z lenistwem, na jutro rozdział na pewno dokończę. Miłej lektury!

Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 5
Hina wa Mitsuiro no Koi ni Torawareru 5.5

23.08.2018

Uff, Konoyo gotowe! Będzie jeszcze jeden rozdział z tą parką (i dodatek), potem zaczniemy historię syna… Czyjego syna? Tego dowiecie się czytając kolejne rozdziały! *muzyczka*

Konoyo Ibun 9b

25.08.2018

Cześć! Mam ważną rzecz do powiedzenia. Napisał do mnie Pesip z grupy Mahoutsukai (Pesip chyba jest wszędzie, pozdrawiamy) – najwyraźniej jakiś anon wywołał gównoburzę na czacie grupy Okami Subs (nie wiedziałam, że ktoś jeszcze robi polskie suby anime :o). Nie wiem o co poszło, ale anon napisał, że jest od nas. No cóż, nie jest. Nie tylko od strony technicznej, bo od żadnej. Nie dość, że u nas takich gburów nie ma, to na pewno nikt z nas nie pisałby z anona, gdyby komuś pogburzyć musiał ;) Anonowi polecamy rozpoczęcie terapii na schizofrenię, a reszcie czytelników życzymy miłej lektury!

Usagi Otoko Tora Otoko 10
Usagi Otoko Tora Otoko 11

26.08.2018

Cześć :) Coś mi muli net i myślałam już, że dzisiaj tego nie dodam…

Circle 36
Circle 37
Circle 38
Circle 39
Circle 40

27.08.2018

Circle nieźle Was poruszyło… No cóż, dzisiaj nie ma Circle, ale za to jest ostatni rozdział Koe! Znaczy jeszcze ekstra, ale no. Polandread spolszczyła ten tytuł jako Kruk, który płacze nie roniąc łez. Zastanawiam się, co z tym tytułem zrobiłoby Kotori, skoro z Ćwierkające ptaki nie latają zrobili Złamane skrzydła? Moją propozycją jest Beznamiętny dziób, to brzmi bardzo w ich stylu, haha. A jakie Wy macie pomysły? :p

Koe wa Shite Namida wa Mienu Nure Karasu 06

30.08.2018

No i koniec tych dziwnych ekstrasów. Serio nie wiedziałam o co w połowie z nich chodziło ^^” Jeszcze jeden dodatek i chyba koniec! Chyba, bo teraz to nigdy z tymi autorami nie wiadomo, wiecznie kotlety odgrzewają.

Usagi Otoko Tora Otoko 12
Usagi Otoko Tora Otoko 13

31.08.2018

Nad tym rozdziałem męczyłam się tydzień :”> I nie wiem, co więcej napisać, więc miłej lektury?

Tonde Hi ni Iro Natsu no Neko 2

70 myśli na temat “08.2018

 1. Otoko <3 !!! Dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję :D! Oh…. kotek powrócił! Naprawdę lubie tą mangę! Mam nadzieję że zadtanowicie się nad resztą części :)

 2. Głosuje na “Beznamiętny dziób”, wygrywa internety :D
  Moja propozycja to: “Kruk cierpiący na Zespół Suchego Oka” , symptomy się zgadzają. Mniej więcej :D
  Swoją drogą, nie wiedziałam, że Kotori aż do tego stopnia wywróciło na lewą stronę ten tytuł, byłam przekonana, że te “Złamane skrzydła” to dosłowne tłumaczenie, a tu proszę, taki kwiatek. Choć i tak… nic nie przebije Dango i “Raz na wozie, raz pod wozem” ;P https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif

  1. to oczywiście moja wersja ambitnego tytułu jakim jest “Raz na dole, raz na górze” jakby ktoś miał wątpliwości ;P

   1. Ten “Kruk cierpiący na Zespół Suchego Oka” jest niezły! Od razu skojarzyła mi się reklama kropel Zuma Noka :p

 3. Też pozdrawiam :D po tej aktaulce z 25.08 można powiedzieć, że już wszędzie jestem xD
  Tak więc pilnować się bo doniosę do szefowej.

 4. Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Czemu Circle urywa się w takm momencie? T^T BUHUUUUU

  Dziękuję pięknie za nowe rozdziały :D
  Bardzo się cieszę, że tłumaczycie Circle, gdyby nie Wy, nie poznałabym tej uroczej historii. POkochałam ją całym sercem. Dziękuję :*

 5. Świetne nowe rozdziały, bardzo za nie dziękuje~!
  Ogólnie zerknęłam na angielską wersję True Star, musiałam zobaczyć jak tam mają z rozdziałami- czy wykonali tłumaczenie dalszych rozdziałów czy też nie. No i jest już 25 chapterów!
  Na spisie projektów macie, że jesteście na bieżąco z tym projektem, więc tak po cichu was informuje, nie poganiam czy coś takiego.

 6. Moja reakcja – https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png Oj… no to nieźle. Ciekawe po co ktoś to robi. Może to ktoś z innej grupy i ma zazdro o was, tym samym chcę was wykręcić z czytających? Tak samo z tymi dawnymi kradzieżami tłumaczeń, może to ta sama osoba? Eh…ja nie wiem po co ktoś chce wam zrobić na złość, przecież wy nic złego nie robicie, a wręcz przeciwnie – dajecie nam tyle radości że woooow :) do tego tak ciężko pracując . ludzie są bardzo ciekawymi osobam -(tru story) słyszałam kiedyś historie że dziewczyna założyła sobie kilka fałszywych kont na portalach społecznościowych żeby tylko dać upust swojej nienawiści do ludzi. Podobno taka osoba ma coś ze sobą nie tak… ;/ większość takich ludzi to przeważnie 12-13 latkowie. Ale sami wiecie nawet dorośli potrafią robić takie dziecinne rzeczy jak pisanie sobie pozytywnego koma na fb jako inna osoba więc nie zdziwiłbym się że jest to dorosły z prawdziwego zdarzenia :v tylko wiecie, nie przyjmujcie się takimi rzeczami! Chociaż szczerze ja sama myślę że to po prostu niezdrowa zabawa w którą pogrywa sobie jakaś 12 latka nie zdająca sobie sprawy ze swoich czynów.

  Dziewczyny fighting! Nie dajcie się! Bądźcie nie ruszone tym co mówią i robią inni! Dajcie z siebie wszystko jak zawsze z resztą! Jesteście super duper mega super! Pamiętajcie – FIGHTING! :D

  Ps. JEJKU! nowe rozdziały otoko! Dziękuję bardzo za jedzonko! <3 kochane jesteście oj, kochane! '3'

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.