05.2018

02.05.2018

Hejo :) Katrin podesłała kolejne Kakurenbo, więc łapcie. Kolejny jest już przetłumaczony, a oprócz tego powoli robi się też parę innych rzeczy. Mam nadzieję, że miło spędzacie majóweczkę :)

Kakurenbo Honey 02

03.05.2018

Cześć! I znowu Kakurenbo. Po tym rozdziale będzie powrót do głupszej młodszej parki, ale Suzume i Mitsurou jeszcze się pojawią.
Mamy też drobną informację – pewnie słyszeliście o RODO. Jest to ustawa dotycząca ochrony danych osobowych i o dziwo, nas też obowiązuje. Jednak z naszym znikomym zapleczem technicznym nie jesteśmy w stanie zmodyfikować strony na tyle, by wszystko było gites majonez. Także na stronie pojawi się parę drobnych zmian – największą będzie usunięcie wszystkich kont użytkowników (z wyjątkiem członków grupy of kors) i zablokowanie możliwości rejestracji. Dość duża liczba osób zakładała konta z realnym imieniem i nazwiskiem… Nie tyczy się to czatu, no i wszystkie Wasze dotychczasowe wpisy pozostaną, choć jeśli sobie życzycie, by je usunąć, to wystarczy słowo (o tym będzie w FAQ, jak już poogarniamy). Będą też inne zmiany, ale raczej ich nie zauważycie. Teoretycznie wordpress powinien zająć się aktualizacją swojego skryptu, by spełniał wymogi, ale lepiej dmuchać na zimne.
Także my zabieramy się do roboty, a Wam życzymy miłej lektury!

Kakurenbo Honey 03

06.05.2018

No i kolejne Kakurenbo. Sorki, że znowu. Praktycznie całą majówkę przesiedziałam nad magisterką, żeby w końcu to napisać i jak najszybciej zamknąć ten etap życia. Matko, zabrzmiałam jak Anna Kamieńska. Zaraz mi całkiem odwali i zacznę Wam cytować jej dziennik :p W sumie czemu nie. To mądra kobieta była i bardzo smutna.

Kakurenbo Honey 04

10.05.2018

Uff, udało się! Internet cały dzień mi szwankuje… Kolejny projekt Polandread i Katrin, “wskakuje” za Dancing Colors. Kolejny, którego tytułu za Chiny nie zapamiętam. Chciałam napisać Wam o czymś, co ostatnio mnie oburzyło (historia o tym, jak Ashi wywołała burzę w angielskim światku (yaoi) skanlacyjnym…), ale jestem na to zbyt zmęczona i zbyt rozczarowana, że Łotwa nie dostała się do finału, także następnym razem. Do usłyszenia!

Hinadori wa Shiokaze ni Madoromu 01

P.S.: Rouge będzie miało sequel! Tytuł to podobno La Vie en Rose, ale zobaczymy. I wyszło po japońsku ekstra z historii Yamato, zrobimy wszyyyystko. Kiedyś.

18.05.2018

Cześć, Kochani! Info odnośnie pewnej zmiany. Tian został wyswobodzony z moich leniwych szponów przez wspaniałą YueDream, która w zeszłym tygodniu zaczęła wstawiać go na naszego facebooka. Dopiero zaczyna w te klocki, także bądźcie mili, zaglądajcie na fb i komentujcie, by ją zdopingować. Do informacji dodaję też rozdziały, gdyby w takiej formie było Wam je wygodniej czytać. Oprócz tego Polandread podesłała Feniksa, a Katrin Kakurenbo, więc jest nawet spora “paczuszka” :p Co się dzieje za kulisami – Kakurenbo jest do końca przetłumaczone i w edycji, drugi rozdział Hinadori w korekcie, Ibitsu się wkleja. Chuanshuo (które od teraz będę nazywać Żona legendarnego mistrza, bo mogę) dotłumaczone do połowy 39 rozdziału i albo dokończę ten rozdział i wstawię, albo dotłumaczę jeszcze 40. Zobaczymy. Z innych ogłoszeń – Żona od teraz będzie wstawiana także na wattpada, ponieważ udało mi się uzyskać pozwolenie autorki, która jako warunek podała udostępnienie na platformie, do której będzie miała pełen dostęp i powiadomienia o kolejnych rozdziałach, żeby sprawdzać postęp prac. Także jeśli komuś tam wygodnie czytać, to za jakiś czas podam link, tylko to ogarnę… Ok, koniec ogłoszeń, miłej lektury!

19 Tian 239, 240, 241, 242
Feng Yu Jiu Tian tom 05 rozdział 07
Kakurenbo Honey 05

20.05.2018

Hej, hej :) No i koniec Kakurenbo. Suzume dorósł :”>

Kakurenbo Honey 06
Kakurenbo Honey 06.5 

23.05.2018

Dobry wieczór! ;) Ostatnio ciągle karmiły Was dziewczyny… Ale dzisiaj, łał, rozdział ode mnie! Kleiłam go w wolnych chwilach od jakichś trzech tygodni :”> Do końca Ibitsu został jeden rozdział i ekstrasy jakieś, może uda się jeszcze w maju zrobić? Wątpię, ale bądźmy dobrej myśli. Koniec studiów to masakryczna masakra i mnóstwo do zrobienia. Ale pewnie wiecie, bo część z Was dawno po studiach, staruchy jedne. Dzisiaj miałam lekki wkurw, bo mamy mieć absolutorium – miało być 30zł za biret i kawałek tortu. Kazali zapłacić 20zł zaliczki, mówili, że potem nie będzie można się już wycofać. No spoko, co to jest 30zł nawet dla biednego studenta? A dzisiaj piszą, że całość 50, trzeba dopłacić 30, nie ma zwrotów, bo tamto już wydali. No trzeba być totalnym bałwanem, żeby nie umieć zrobić wstępnego kosztorysu i tak oszukiwać ludzi. No bo lekkie wahanie jeszcze zrozumiem, ale prawie dwa razy drożej? Za 50zł można tak się zabawić na jakiejś dobrej imprezce, że podziękuję za torcik z profesorkami. Ok, koniec wywnętrzania, miłej lektury! ;)

Ibitsu na Koi no Seesaw Game 04

26.05.2018

Hej, hej :) YueDream skitrała kolejne Tiany, a mi udało się ogarnąć ekstrasa do Rouge. Wreszcie wyszedł tomik, a z nim aż dwa nowe dodatki! Mega króciutkie niestety, no ale. Dorzuciłam do pliku okładkę i kolorową ilustrację z tomu drugiego. Miłej lektury! :)

19 Tian 243, 244, 245
Le Rouge et le Noir ekstra 1

43 myśli na temat “05.2018

  1. Zawał. Już myślałam że Yamato zszedł. Ale wszystko dobrze, i jestem zaskoczona że jest kontynuacja z czego naprawdę się cieszę ^^ dziękuję również za tiana :)

    1. To nie kontynuacja, tylko dodatki, które autorka narysowała, bo było za mało stron, by wydać poprzednie rozdziały w tomiku. Jeszcze tylko 9 stron (s)ekstra i kuniec. Kontynuację będzie miała historia Aia i Nagato :)

  2. Mam tyle nauki że normalnie zdechne :'( ale ta końcówka honey dodaje mi sił… dziękuję za przetłumaczenie tej cudnej mangi, muszę jeszcze raz przeczytać wszystkie części, ale to już pewnie dopiero za jakieś 3 godziny po teście z Biologii >< kochane jesteście, Dobranoc.

  3. Po siedmiu latach mogliby chociaż fryzury zmienić https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png Ale spoko i tak najlepszy jest staruszek z miśkiem. Dzięki, za Waszą pracę https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif

  4. Mój ukochany honey~~ ooooch kolejna część tej słodkiej mangi ^^ czakam na mój ulubiony rozdział- ślub :’D ! Ta parka jest świetna >< , tak samo jak wy, dziękuję za kolejny rozdział, naprawdę zrobiło mi się miło a zwłaszcza po tak ciężkiej sobocie ;____; pozdrawiam serdecznie miłej niedzieli :*

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.