08.2017

801

Cześć! Wszystkiego najlepszego z okazji święta yaoi! Skapnęłam się dopiero dwa dni temu i na szybko coś przygotowałam. Tym słodko-gorzkim akcentem kończymy tom 2 Punch Up. Berenice podesłała też KtL. Polandread podesłała sporo rzeczów, ale nie zdążyłam się za nie zabrać, więc będą jak najszybciej, ale nie dzisiaj.

Kill the Lights ekstra 3.1
Punch Up! 6
Punch Up! 7
Punch Up! 8
Punch Up! 8.5
Raising a Bat 9
Raising a Bat 10
The Chart of Priest 31

02.08.2017

No to poprawiny dnia yaoi. Polandread przysłała też Feniksa, ale nie mam siły już do niego zaglądać. Jutro chyba coś skończymy… No i odnośnie Bad Boya, bo to już nie jest spojler – nienawidzę zdrad. No bo albo się człowiek z kimś wiąże i z nim jest, albo nie jest. Dla mnie nie ma nic pomiędzy, a większość problemów w związku da się rozwiązać szczerą rozmową. Albo wspólnym wypadem do klubu dla swingersów :p A Wy co o tym myślicie? A może… ktoś z Was sam zgrzeszył na boku? :3

Bad Boy 15
Bad Boy 16
Bad Boy 17
Bad Boy 18

03.08.2017

No cześć c: Zapraszamy na obiecanego Feniksa i zakończony projekt. Co do kocich tworów Sakyou Ayi, to teraz wychodzi Kuroneko Kareshi no Arukikata, którym również zajmiemy się dopiero jak wyjdzie cały tom, bo autorka często dorysowuje sceny. W międzyczasie będzie od niej Nekoka c: No i zaczynamy nowy projekt, który tak jakby wszedł na miejsce Kobi no Kyoujin. Ostrzegam, że występuje w nim gwałt. To ten, miłej lektury!

Feng Yu Jiu Tian 3
Fukigen Kareshi no Saraikata 5.5 
Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 1

04.08.2017

Uff, ta scena seksu w Konnie prawie mnie zabiła… Końca nie miała, ale sporo wklepywania przez te jęki i inne dźwięki. W ogóle Kanda Neko coraz nudniejsze mangi robi :/ Chyba pora dać sobie spokój z tą autorką. No zobaczymy. Miłego weekendu!

19 Tian 211
Konna Nichijou 05

05.08.2017

Wiecie co… Nie spodziewałam się, że Sono Wam się jakoś szczególnie spodoba, bo stara kreska, której dużo ludzi nie znosi, ale żeby na czytniku wystawić 1 jakies trzy minuty po tym, jak dodaliśmy rozdział? Nawet nie ma bata, że ta osoba to zdążyła przeczytać. Nie chodzi o to, że mają być same 5, ale chyba powinno się oceniać po przeczytaniu przynajmniej połowy, a nie po zobaczeniu jednej strony, bo mogę się założyć, że to oberwało za kreskę… Także ten, rozdział drugi dla tych, co nie oceniają “po okładce” c:

Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 02

06.08.2017

Hejo c: Nocne kotki. Ten rozdział był trudny w edycji, kolejny też nie zapowiada się kolorowo… Ale już zaczęty, więc na pewno będzie szybciej. Nareszcie się wyjaśniło, dlaczego Michiru wyjechał do Stanów! Zawsze się nad tym zastanawiałam, ale najwyraźniej po prostu zapomniałam. Także ten, miłej lektury!

Nekoka Danshi no Shitsukekata 12

07.08.2017

Miałam napisać chyba coś “ważnego”, ale nie pamiętam co… Więc – miłej lektury! c:

Lueduo Diren de Xin 23

08.08.2017

Mam tyle do zrobienia, że zrobiłam Zhena. I jest też Feniks, ptasie potrawki dzisiaj. Tak z życia – Ashi pisze sobie pisemko do urzędu. Wklepuje nadawcę, no i orient, że nie pamięta numeru sprawy. Więc robi wykopaliska w papierzyskach i… Znajduje to samo podanie, tylko z zeszłego roku, bo najwyraźniej wydrukowała wtedy dwa. Patrzy na datę, a tam 09.08.2016. Ashi myśli i myśli… Poprawia 2016 na 2017, podpisuje i wkłada w kopertę XD Bo po co pisać te dwa zdania od nowa? :p Jutro wyślę i będzie cacy :3 Także ten, miłego wieczoru! c:

Feng Yu Jiu Tian 04
Zhen 02

09.08.2017

Okejka, jednak coś będzie. Smutniutki rozdział na noc. Jak dla mnie to nadal jest najlepsza mangowa omegaversówka ever, a naprawdę dużo ich już przeczytałam… Sierpień z Dracaeną stanie pod szyldem nowości, bo skończyłam krówsko jedno czyścić, Natalya tam dociąga jakieś tłumaczonko i coś jeszcze się pichci… Ale “stare” projekty nie zostaną zaniedbane, nie bójce żaby c: Dobranoc! c:

Kashikomarimashita, Destiny 08

10.08.2017

Dzisiaj Sonna, którą Katrin dzielnie wydziergała w tym upale. Dalej nie ogarniam tej mangi… Może z następnym rozdziałem nadejdzie oświecenie :p No i króciutki rozdział z Zhena, który nie jest połączony z główną historią, tylko to sequel doujina “Rekka”, którego nie zrobimy, bo nie mamy skanów… Zresztą słabo przetłumaczony, trudno się połapać o co chodzi. No i Natalya podesłała pierwsze rozdziały dwóch różnych mang, którą najpierw wybrać? 1 czy 2? Na “głosy” czekam do końca tygodnia c: Miłego!

Sonna me de Mite Kure 03
Zhen 06

12.08.2017

Hej, hej c: Dzisiaj dwa rozdzialiki. Jeden, ten nowy, miał być wczoraj, ale utknął w korekcie. Sporo w nim tekstu, więc ubłagałam naszą byłą korektorkę, by się mu przyjrzała z bliska :p Co do 5-nin, to ten rozdział jest zbyt shotowaty jak na moje gusta. Ale! Fabularnie zaczyna robić się ciekawie. No i to już koniec tomu pierwszego, a projekcik na razie wędruje do wstrzymanych, bo Natalya wszystko z hiszpańskiego już przetłumaczyła c: A nowość… Też idzie do wstrzymanych, choć angielska grupa chce kolejny wypuścić w przeciągu dwóch tygodni. Nie wiem jak im pójdzie, bo ich liderka idzie na operację wkrótce, więc ma inne rzeczy na głowie. No zobaczymy.
Przypominam o “głosowaniu” z poprzedniej aktualki! Projekt 1 czy 2 najpierw? :3

5-nin no Ou 06
Remnant – Kemonohito Omegaverse 01

13.08.2017

No i deserek od Polandread c: Przypominam o głosowaniu, dzisiaj ostatni dzień! Projekt 1 czy 2? c:

Bad Boy 19
Bad Boy 20
Bad Boy 21

14.08.2017

Cześć! Dzisiaj długo oczekiwane romansidło zrobione we współpracy z grupą 69 Yaoi c: No i nasze małe głosowanie wygrał projekt numer 2, czyli… Czyli dowiecie się, jak wstawimy rozdział. Ale mamy tak mało w planowanych, że to nie jest raczej trudne do odgadnięcia :p Miłego tygodnia! c:

Mede Shireru Yoru no Junjou 11

15.08.2017

Witam się z Wami i na początek mam smutną wiadomość – kolejny projekt do wstrzymanych idzie, bo z Zhenem nadgoniliśmy już angielską grupę :c Zastanawiałam się nad poczekaniem z zaczęciem tego projektu aż po angielsku będzie cały tomik, ale nie mogłam powstrzymać się przed pomacaniem tego pierza… A namacałam się sporo, bo odrysowałam już tyle piór, że poduszkę z nich byłoby można zrobić, haha. Cóż, do końca tomu dwa rozdziały i ekstra. Ale to nie będzie koniec, bo łącznie wyszło około 70 stron różnych dodatków c: Miłej lektury!

Bad Boy 22
Zhen 3

16.08.2017

Uff, rączki mnie bolą od klikania, ale skończyłam zwycięzcę naszej małej “ankiety”. Ta manga jest naprawdę wymagająca… Ale za to całkiem interesująca. Drugim tytułem z głosowania było Abarenbo Honey. Dzisiaj jest także Sonna, której już totalnie nie ogarniam. No i ogarnęłam, że ktoś zaczął Sonnę, zanim w ogóle pojawiła się w naszych planach… No cóż, zdarza się. Staram się pilnować nowych grupek, ale człowiek nie może codziennie przeczesywać całego internetu.

Ibitsu na Koi no Seesaw Game 01
Sonna me de Mite Kure 04

17.08.2017

Nie wiem, co napisać. Smutno mi. Łapcie rozdział i dobranoc.

19 Tian 212
Abarenbo Honey 1

18.08.2017

No i kotki. Priesta dzisiaj nie dałam rady, jakaś zmęczona jestem. Do końca tego tomu kotków jeszcze jeden rozdział i ekstra, a potem “tylko” dwa tomy i koniec. Piąty na pewno pójdzie z górki, bo jest już trochę nowszą kreską autorki, więc łatwiej go edytować. Chciałabym jeszcze w tym miesiącu skończyć tom trzeci, ale od poniedziałku będę trochę zalatana, więc ode mnie będzie trochę mniej. Miłej lektury!

Nekoka Danshi no Shitsukekata 13

20.08.2017

Katrin podrzuca porcyjkę dramy. Ja tymczasem wracam do klejenia komedii, może na jutro się w końcu z nią uporam c:

Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 3

21.08.2017

Kolejne Sono c: Mam z tym tytułem taki nieogar, że najpierw wpisałam “Sono Kuchizuke wa Uso no Aji” i nie wiedziała, co mi w nim nie gra… I nowość, która zostałaby ruszona już dawno, gdyby te rozdziały nie były tak odstraszająco długie, no ale przynajmniej jest dużo czytania. Miłej lektury!

Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 4
Sweet Heart Trigger 1

22.08.2017

No i koniec tej pięknej historii. Wiecie co… Byłam dzisiaj w moprze po zaświadczenie. Normalnie zajmuje mi to 20 minut, ale dzisiaj… Siedziałam tam cztery godziny, bo 15 okienek przeznaczyli na 500+, a tylko jedno na pozostałe sprawy. Nie czaję tego. W mieście jest kilkanaście placówek, w których można też to załatwić, oprócz tego wnioski można składać elektronicznie, ale cała ta patologia musi iść do mopru i blokować kolejkę ludziom, który tylko tam mogą załatwić sprawy, a urząd jeszcze to wspiera, mając pozostałych w czterech literach. Znaczy nie każdy, kto składa na 500+ to patol, ale inaczej nie da się nazwać tych dresów i Karinek ze sztucznymi rzęsami (i innymi rzeczami) z noworodkami w nosidełkach… Ok, kończę narzekać, miłej lektury :p

Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 5
Sono Kuchibiru ni Yoru no Tsuyu 5.5 

24.08.2017

Dzisiaj skromnie, bo wybywam na Polcon i tak jakby mnie nie będzie do niedzieli. Tak jakby, bo pewnie będzie nudno i nie spędzę tam zbyt wiele czasu. Ale tak czy siak, nie wiem jak to będzie w tym tygodniu z rozdziałami. Następny Priest jest czysty, więc może znajdę jutro chwilę na wklepanie tłumaczenia. Miłej lektury! c:

The Chart of Priest 32

25.08.2017

I kolejny. Ten rozdział powinien nosić tytuł “Zazdrość” :p Może każdego dnia polconu po jednym uda się dodać, ale nic nie obiecuję, bo czasu mało, tyle do zrobienia…

The Chart of Priest 33

26.08.2017

No i znowu nadganiamy anglików z rozdziałami… Po tym jeszcze dwie części o przeszłości Harriet i wracamy do Cliffa i jego fantastycznej menażerii.

The Chart of Priest 34
The Chart of Priest 35

27.08.2017

Cześć! Dzisiaj rozdział wyjątkowo “poźno”. Nagle wyskoczyły mi sprawy rodzinne na drugim końcu Polski i jutro wyjeżdżam na czas nieokreślony, a Natalya nie ma neta, więc to raczej ostatnie sierpniowe czytadło. No ale jeszcze zobaczymy. Ale czytadło bardzo długie, palców już nie czuję od klepania tego całego tekstu… No i zaczynamy wątek dramatyczny. Miłej lektury i dobrej nocy c:

Punch Up! 9

31.08.2017

Cześć. Łapcie jednak te rozdziały, co tam. No i! Nonko skleciła pierwszy tom True Stara w epub/mobi, za sekundkę wkleję link na stronie tej novelki c: No, a Berenice podsyła kontynuację – spakowałam te rozdziały, żeby wygodniej się pobierało. Na miejsce Gunjou (które później tez spakuję w jeden pliczek) zaraz coś nowego wścibimy, ja tymczasem teraz trochę ponadrabiam trwające c:

Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 1
Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 2
Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 3
Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 4
Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 5
Hatsukoi wa Gunjou ni Tokeru 5.5 
True Star 1-14

54 myśli na temat “08.2017

 1. Wchodzenie w nocy tutaj by sprawdzić czy coś zostało dodane jednak nie był dobry pomysł. Jest prawie 6 a ja wiedziałam że musze przeczytać wszytko :) Dziekuje za LN :)

 2. TRUE STAAAAAAAAR!!!!!! KYAAAAAAA!! *radość wielka* DZIĘKUJĘ!
  I nowość *^* bosz, ależ rozpuszczacie na koniec miesiąca! Dziękuję ślicznie *łapie wszystko w zachłanne rączki i idzie czytać* dziękuję bardzo :*

 3. Dziekujemy Ci Ashi, że mimo iż wybyłaś, to pamiętasz że tutaj napewno ktoś czeka aż coś dodasz.
  A że Priesta to ja jestem tym bardziej szczęśliwahttp://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif

 4. Ooo, SHT! ^.^ Dziękuję za rozdziały!
  MOPR, MOPS, GOPS, PCPR – to skróty urzędów: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie – zależnie od danego regionu każde miasto, gmina, bądź powiat posiada dany urząd. Chociaż ten ostatni (powiatowy) działa niezależnie od tamtych. Te trzy pierwsze to prawie to samo, tylko pod różnymi nazwami.

  1. Każdego dnia człowiek uczy się czegoś nowego… Wiedziałam tylko o tych dwóch pierwszych ^^”

 5. Sono w takim miejscu, no nie moge…niby manga az tak mnie nie wciągnęła, ale jednak na tyle że jak kliknełam a to ostatnia strona, to chcę juz następny rozdział :).
  A Sweat… nom w pierwszym rozdziale juz bardzo duzo się wydazyło, ciekawe co dalej.
  Fajnie że tak wczas wkleiłaś,to przynajmniej o normalnej porze sie położe spać, bo jak zazwyczaj konczę czytać koło 24 a pobudka o 4:30:x to masakra.
  Dzięki i pozdrawiam

 6. Hejcia mam pytanko,
  zajrzałam do zlicen mangi i mam wszystkie oprócz “Kanjou Spectrum” to jest w jakimś już wydanym tomiku jak poboczna historia czy całkiem osobny tomik czy coś i czy mozna to gdzieś zakupić? http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif

  1. To jest krótka historia zawarta w tomiku NightS, narysowanym przez Yonedę Kou i wydanym przez Kotori c: Myślę, że nadal jest dostępne w większości sklepów mangowych c:

   1. A gdzie tutaj w ogóle macie zlicencjonowane ?:o…kilka razy troche szukałam, ale nie znalazłam to to olałam

     1. Dziękii :)…jednak juz tam kiedyś trafiłam:x ale oczywiście wyleciało z głowy

 7. Dziękuję ślicznie za Tiana ♥ i za Abarenbo Honey (“czytałam” a raczej oglądałam obrazki :P w angielskiej wersji i mi się baaaardzo podobało)
  pozdrawiam

 8. Tak czułam że pod numerem 1 będzie Abarenbo Honey w końcu czekam aż ktoś się za nią weźmie od kiedy zabłądziłam w omegaverse XD
  Nie mogę się doczekać aż zaspokoicie mój głodek <3

 9. Dziękuję bardzo za kolejne rozdziały:*
  Nowa grupa buja się na dzielni? Trzeba wytropić :D

   1. O, dzięki za link. I cóż, zgadzam się z Tobą, już nie raz widziałam takie chętne osóbki do tłumaczenia mang, które znikały później w niewyjaśnionych okolicznościach :D

 10. O Jezu, o Jezu ….. Aaaa! Nie wierzę Mede wyszło *.*
  Dziękuję bardzo za wasze wszystkie tłumaczenia, jesteście boskie! <3

 11. Oh, oh już widzę projkecik z magicznym “omegaverse” *^* super, dziękuję
  i głosuję na projekt numer 2!

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.