07.2017

01.07.2017

Uhuhu, witajcie w nowym miesiącu! Nie mamy obrazka lipcowego… Dzisiaj ostatni już dodatek do Rouge. Ocenzurowany, bo bez cenzury chyba byłby ordynarny… Mangi tej autorki jakoś lepiej wyglądają w trybie wzmożonej wyobraźni, haha. No i Polandread znowu w akcji, tym razem wzięła się za dwurozdziałówkę od Old Xiana. W sumie nie wiem o czym to, ale ładne. Także ten, miłej lektury!

Duan Mu Ye 01
Rouge – High Score Night!! 

04.07.2017

Cześć! Kurde, lato się zaczęło i odeszły mi studia, ale jakoś i tak mam mniej czasu niż zwykle. Doszło do tego, że mój koń ma bardziej ambitne życie towarzyskie ode mnie. Przenieśliśmy go do innej stajni, takiej przy lesie, bo zerwał sobie ścięgno i już kolega nie poskacze, ale po terapii komórkami macierzystymi (za dwa tysie!) w teren popatataja. No i w tej stajni znalazł sobie klacz do towarzystwa. Rżą do siebie, gdy się nie widzą i w ogóle. Cóż, przynajmniej jest szczęśliwy, haha. Dzisiaj TP, pobieranie do “rana” zostawiam tutaj, potem tylko na podstronie po zalogowaniu lub na forum. Jak nie macie hasła, to i tak musicie zajrzeć w jedno z tych miejsc.

Tajemniczy Projekt 03

05.07.2017

Dzisiaj “nowość”. Katrin nawet ją dla Was odcenzurowała. Akcja tego rozdziału rozgrywa się przed Bi no Isu, więc nie musicie znać całej historii, żeby to przeczytać. Choć jest fajna i warto c: Miłej lektury!

Kobi no Kyoujin ~X side~ 01

06.07.2017

Minął miesiąc od premiery japońskiej tomiku i w końcu zawitał u nas pierwszy rozdział c: I odcenzurowałam kolorowe strony, żeby nacieszyć trochę oko. Ale pozostałe strony dalej mają białe plamy w nieodpowiednich miejscach… Cóż :p

No i najważniejsze – może jest jakiś człowieczek, który zna język włoski i chciałby potłumaczyć Lueduo Diren de Xin? Natalya płaci w naturze!

19 Tian 208
Fukigen Kareshi no Saraikata 1

07.07.2017

Koniec Duan Mu, zinterpretujcie to sobie sami… Zdradzę Wam największy sekret Natalyi. *werble* Natalya to Sexmasterka!
I nadal szukamy włoskiego tłumacza C:

Duan Mu Ye 02 
Fukigen Kareshi no Saraikata 02

08.07.2017

Mam nadzieję, że jeszcze Wam się nie znudziło :p Lubię Angelo i tak mi go szkoda, bo wszyscy traktują go jak jakiegoś pasożyta… Wystarczy już Shingo i Keiichiego, chcę mangę o Angelo!

Fukigen Kareshi no Saraikata 03

09.07.2017

I znowu kotki :p Ale Katrin podesłała też coś dla odmiany c:
Hmm, to skoro nie ma żadnych tłumaczy włoskiego, to może ktoś znający koreański się przytrafi? Kasan i Igen czekają na Wasze wsparcie! <3

Fukigen Kareshi no Saraikata 04
Kobi no Kyoujin ~X side~ 02

10.07.2017

No i koniec maratonu Fukigenowego – to już ostatni rozdział. Został jeszcze ekstra, nad którym angielska grupa dopiero zaczęłam pracę, więc trzeba trochę poczekać. W zamian zaczynamy tydzień z Fallen Hero :p Mam wrażenie, że ta powieść wyciska z Polandread ostatnie soki życiowe, więc jeśli się Wam spodoba, to podziękujcie jej za tyle literków c: FH to powieść autorki Hua Hua i jest podobna, ale raczej uderza z innej strony. Przeczytacie, to się przekonacie c: Miłej lektury!

Fallen Hero 01
Fukigen Kareshi no Saraikata 05

11.07.2017

Uff, prawie zwaliłam tydzień z Fallen Hero, bo mi się przysnęło od tego gorąca i pół dnia przespałam… Więc dzisiejszy rozdział jest trochę tak na styk c: Oprócz tego jest mój ukochany webtoon. Jeszcze jakieś 20 rozdziałów i dobrniemy do mojej ulubionej sceny, haha. A tak w ogóle, to kupiłam tomik Rouge et le Noir Katsury Komachi, no i te ekstra z Rouge, które wstawiliśmy w zeszłym miesiącu zostały w nim opublikowane jako rozdział 4 i 5… No i jest jeszcze jedno krótkie ekstra. Ale głównej historii jest tylko 3 rozdziały :/

Fallen Hero
The Chart of Priest 25
The Chart of Priest 26
The Chart of Priest 27
The Chart of Priest 28

12.07.2017

Huhuhu. I jak tam nowelka? Podoba się? Jak nie, to przekażę Polandread, żeby się więcej nie męczyła :p
No i! Zauważyłam, że podczas porządkowania działu projektowego, coś zginęło. Wczoraj to coś znalazłam i już miałam zacząć tłumaczyć, ale zdałam sobie sprawę, że wcale mi się nie chce tego nawet kijem tykać. Więc leniwiec Ashi porzuca największy skanlacyjny błąd swojego życia – Orenchi no Furo Jijou. Precz z tym. Ale angielska grupa też porzuciła, więc i tak byłoby tylko parę rozdziałów więcej. W projektach brakuje też Inu to Neko, ale to jest “ukryte” na prośbę hiszpańskiej grupy i dalej będzie robione, jak dostanę materiały c: To tyle info, zapraszamy do lektury!

5-nin no Ou 04
Fallen Hero 03

13.07.2017

No i dzień czwarty Upadłego Bohatera. Skapnęłam się, że jeszcze nawet nie przeczytałam siódmego rozdziału, który Polandread podesłała mi już z tydzień temu. Trochę boję się, co tam zobaczę, haha. Jealousy jest męczące do tłumaczenia, tyle tekstu, tyle stron… Nie wiem, czy mi się ta manga podoba. No bo główną parką ma być Akitora/Rogi, nie? Ale Akitora ma żonę i dziecko. Jak ją zdradzi, to mu nogi z czterech liter powyrywam. A Wy jak uważacie?

Fallen Hero 04
Jealousy 03

14.07.2017

To dzisiaj rozdział wznowionego przez Yonedę Rainy Days, który Katrin podesłała wczoraj, ale ślepa Ashi zgapiła… Kolejny za rok xD Choć mam przeczucie, że następny może być już takim ostatecznie ostatnim. Zobaczymy. No i trochę akcji w Fallen Hero, choć pewnie większość z Was takiego obrotu sprawy się spodziewała :c

Fallen Hero 05
Rainy Days, Yesterday 05

15.07.2017

Znudziło Wam się już Fallen Hero? Czy może dalej dzielnie w to brniecie? Bo ja po poprzednim rozdziale byłam na etapie “więcej kijem nie tknę” :p Ale cóż. Jak nie czytacie FH, to zapraszamy na Kuchizuke. Natalya chyba ma trochę tego dość, ale końca nie widać, więc prędzej umrzyyy, niż to się skończy, haha. Miłej lektury i miłego weekendu!

Fallen Hero 06
Kuchizuke wa Uso no Aji 13

16.07.2017

Zgadnijcie kto wrócił z wakacji! :d Dzięki temu dzisiaj mamy cały przekrój różności – webcomic, manhwę, light novel, mangę. Dla każdego coś miłego, haha. No i koniec tygodnia z Shun Jie i dupkiem, ale ten rozdział chyba jest na to idealny. Miłej lektury!

19 Tian 209
Bad Boy 11
Fallen Hero 07
Nekoka Danshi no Shitsukekata 11

18.07.2017

Kurde, tylko ja tak mam w tym tygodniu, że jakoś nie mogę się wziąć do roboty? Wczoraj zaczęłam tyle rzeczy, ale nic nie skończyłam. W tym dwa rozdziały. Jeden jakoś mi nie szedł, to wzięłam się za inny tytuł, który też nie szedł, więc dałam sobie spokój… Dzisiaj dokończyłam Priesta, a Katrin podesłała Kobi, więc coś jest przynajmniej c: Choć Kobi jest mraśne, a z Priestem trochę się można pośmiać. Trochę.
A może dzisiaj znajdzie się ktoś, kto przetłumaczy Lueduo z włoskiego dla mas (i nas)? :p Nie dłużę, miłej lektury!

Kobi no Kyoujin X-side 03
The Chart of Priest 29

19.07.2017

Uhuhu. Zaczynamy trzeci tom Kashikomarimashity \o/ No i nie zapomniałyśmy o czwartym rozdziale Kobi, po prostu piąty był krótszy i jest bezpośrednią kontynuacją drugiego c: Czwarty (i ostatni) będzie wkrótce c:

Kashikomarimashita, Destiny 07
Kobi no Kyoujin X-side 05

20.07.2017

No i jest ostatnie X-side. Katrin naprawdę ekspresowo to typnęła, aż się zdziwiłam (znowu). No i kolejny Bad Boy, na jeszcze gorszych skanach niż zwykle… Cóż, mogłoby być gorzej. Aaa, w tomiku Kobi były jeszcze dwa oneshoty (totalna shota, ble) i dodatek do Not Equal, który już zrobiłyśmy kiedyś tam c: Ano i straciliśmy korektorkę, Elaine, pewnie nie kojarzycie jej zbyt bardzo, ale czasami pisała z Wami na czacie z anona. Ukradła mi pracę (ja znalazłam ogłoszenie!) i wyjechała do Szanghaju, więc nie ma już czasu na chińskie porno bajki :c Oj tam, miłej lektury!

19 Tian 210
Bad Boy 12
Kobi no Kyoujin X-side 04 

21.07.2017

No i kolejny Bad Boy. Jeszcze jeden, którego tłumaczenie Polandread już podesłała, i kończymy tom 2. A w trzecim chyba będzie się działo! Chyba, bo nic nie rozumiem, ale obrazki wyglądają interesująco :p No i jest też moja perełka, Zhen. Caihong jest po prostu przeuroczy *v* Monzen Yayoi przepięknie rysuje, ale niestety brak dobrych tłumaczeń jej prac… Niektóre ostro kuleją i trudno się we wszystkim połapać :c Miłego weekendu!

Bad Boy 13
Zhen 01

22.07.2017

No i koniec tomu drugiego. Bohater trochę mnie zaczyna wkurzać swoim niezdecydowaniem. No i profesorek trochę zmienił chyba fryz, kojarzy mi się teraz z Jasperem ze Zmierzchu. Oj, to bardzo złe porównanie… Ale przyznajcie sami, Jasper i Alice byli jedynymi znośnymi postaciami.
No i ponawiam – są jakieś ludziki znające włoski, które chcą pomóc przy tłumaczeniu Lueduo? Płacę czekoladą i piwem (opcja18+)! c:

Bad Boy 14

23.07.2017

Cześć! Dziewczyny zaczynają “zamiennik” Shitteru yo. Przypadła mi wątpliwa przyjemność korekty tego… dzieła. Ale kurde, jakieś błędy pewnie zostały, bo skupienie się na tym było prawie niemożliwe, więc wybaczcie. Już z onomatopejami była niezła jazda, bo angielska grupa ich wcale nie ruszyła :/ Cóż, miłej(?) lektury! Dajcie znać, co o tym myślicie c:

Sonna me de Mite Kure 01

24.07.2017

Huhuhu, późno już, więc coś do umilenia snów. Polandread wysłała kolejny występek… Miałam napisać, że Jinga, ale on ma jakoś inaczej na imię, nie? Jakiś tam Cheng. Więc poczytajcie o kolejnym występku jakiegoś tam Chenga i kolejnego, trzydziestego już, Priesta. Brakuje nam rawu do 31, może ktoś ma? Najwyżej kupię i ten, ale jeśli ktoś ma… c: Dobranoc!

Fallen Hero 8
The Chart of Priest 30

25.07.2017

Uhuhuhu. Wiecie co, ostatnio dowiedziałam się, że mój promotor wyjeżdża do Chin na rok, a obronę mam w czerwcu. W maju zmieniłam temat pracy i dwa miesiące czekałam aż wyśle mi materiały. Skoro tak trudno jest się z nim dogadać, kiedy jest na miejscu, to co będzie, kiedy rozdzieli nas pół globu? XD Ech, trzeba było rzucić studia i jechać do pracy do Szanghaju. Chociaż nie, jeszcze bym tam na niego wpadła.
A co tam u Was? Zdarzyło się coś ciekawego?

Konna Nichijou 4

26.07.2017

No cześć c:

5-nin no Ou 5
Lueduo Diren de Xin 24

29.07.2017

Przesyłka od Katrin c: Ja teraz jestem zarobiona, więc chyba to będzie musiało Wam na razie wystarczyć c:

Sonna me de Mite Kure 02

44 myśli na temat “07.2017

  1. Znów człowiek kilka dni nie zawitał i widzi tyle pyszności! Od razu mi się mordka cieszy ^.^ Dziękuję!

  2. Dzięki za Sonna niby czytałam po angielsku ale jednak nie ma jak polska wersja to jest tak śmieszne za każdym razem czekam na wasze tłumaczenie jak zwykle są niesamowite Arigato

  3. Ej, ta Wasza dzisiejsza nowość jest świetna!http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/03.gif Chichrałam się na każdej stronie, naprawdę. Rozdział rozbroił mnie totalnie. Będę czekać na kolejne. Zapowiada się niezły poprawiacz humoru.

  4. chyba powinnam se zrobić troche przerwy w czytaniu mang…pół roku temu koleżanka mi pożyczyła dwie książki. i jakoś nie mam kiedy ich doczytać, a tutaj właże codziennie(i na inne grupy). No i bardziej usatysfakcjonuje mnie przeczytanie aktualki z kilku rozdziałów niż takie jak z np wczoraj…kurde mało mi było tego Tianika i Bad boya(chlip).
    Ale oczywiście dziękuję za waszą prace…i tłumaczcie dalej i więcej ;P, (nieno serio, naklęczne ukłony do podłogi)
    ps. sry za błędy

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.