02.2017

02.02.2017

Cześć! c: Na początek lutego zapraszamy na króciutki oneshot z tomiku Amefurashi. Do końca został niestety jeszcze tylko jeden. Ale też bardzo milusi. Miałam coś napisać i chyba to było ważne, ale już nie pamiętam, więc… Innym razem :p Wspomnę tylko, że w tajemniczym projekcie nabroił jakiś chochlik i dziwnie pokopiowały się strony. Poprawiłam to, więc jeśli ktoś pobrał tamtą wersję, a chce mieć czytelniejszą, to zapraszam do ponownego pobrania c:

Amefurashi 04

04.02.2017

Tak na szybko małe Conieco od Berenice, kolejna część melodramatu na scenie i wczorajszy (zapomniałam tutaj wstawić…) Chart of Priest c: Co Ashi ma teraz wziąć na warsztat z tytułów na “A”? Amasugi czy ostatni rozdział Aka no Theatre lub Amefurashi? Spełnię życzenie pierwszej osoby, która się odezwie na ten temat :3

Kill the Lights 20.1
Hanakoi Tsurane 08
The Chart of Priest 07

05.02.2017

Myśleliście pewnie, że to już koniec Ze? Ha, myliliście się! Dzięki uprzejmości Polandread znowu mamy okazję przeczytać kawałek tego dzieła. To rozdział z antologii wykonanej przez wielu autorów, ale raczej zrobimy tylko ten. Reszta jest słaba. No i tylko ten był wykonany przez Yuki Shimizu. Dobra, wracam do męczenia Aka no Theatre – myślałam, że się na dzisiaj wyrobię, ale to rozdział-kolos. Może jutro będzie. Miłego wieczoru! c:

Ze – Fan Book: Haru mo Yoiyoi

06.02.2017

Kurde, wczorajsza miniaturka z Himim i Genmą była taka pikna, aż mi szkoda zmieniać. Ale cóż, trzeba było. Bo tak się składa, że dzisiaj mamy dla Was kolejny (i zarazem ostatni) rozdział z Yurio na szpilkach. Dobra, to nie było śmieszne… Schowam się.

Aka no Theatre 04

09.02.2017

Cześć! Na umilenie tego męczącego (mam nadzieję, że nie dla wszystkich) tygodnia, zapraszamy na dwa zakończone projekciki. Tym razem to już ostateczny koniec przygody Ze i ponownie podziękowania za pomoc należą się Polandread. Jeśli nie chciałaś, żebyśmy wspominały o tym tak otwarcie, to mówi się trudno :p No i mamy też koniec Warui, a raczej tej pary. Poważnie, ta seria nigdy się chyba nie skończy… Cóż, w tym tygodniu spodziewajcie się zakończenia jeszcze jednej mangi c:

Warui Ouji Demo Suki 4
Warui Ouji Demo Suki 4.5
Ze & Kachou Fuugetsu – crossover

10.02.2017

Jeju, jak ten czas szybko leci. Wydawało mi się, że dopiero co dostałam od Natalyi tłumaczenie trzeciego rozdziału Amasugi, a tu już prawie miesiąc minął… Poprawę obiecuję! O ile Natalya nadal będzie tak sprawnie podsyłać rozdziały, haha. Zapraszamy do lektury!

Amasugi Monster 03

11.02.2017

Heja! Anonek i Berenice podesłały dzisiaj coś dłuższego do poczytania c: No i zapraszamy też na ostatni rozdział Amefurashi! Skończyła mi się “skończona” Beriko do robienia… Dzisiaj trochę namodziłam na stronie, mam nadzieję, że wszystkim działa okej. Jakby kogoś zastanawiał ten smok, to nie wiem czy wiecie, ale słowo “dracaena” wywodzi się ze starogreckiego i oznacza po prostu smoczycę :) A jeśli nikogo nie zastanawiał, to i tak już wiecie skąd on, haha.

Amefurashi 03 
Feng Yu Jiu Tian 04
Kill the Lights 20.2

12.02.2017

Wiecie co… Ja już naprawdę nie mam pojęcia, co pisać w tych notkach. Miłej lektury!

Kuroneko Kareshi no Afurekata 11
Oko-sama Star 03

14.02.2017

Uff, zdążyłam! Cóż, późna aktualka ze względu na problemy techniczne. Najwyżej jutro przeczytacie c: Miłej lektury!

Kobi no Kyoujin 03
Mujihi no Karada – extra
Yuri!!! On Ice – Il Principe Ignoto
Yuri!!! On Ice – Kimi no Ai wo Oshiete

15.02.2017

Cześć, cześć! Dzisiaj wieczorne kotki z powodu wielkiego święta. Dzisiaj stuknęły Katrin trzy latka w Dracaenie! Sto lat, sto lat! Katrin jest chyba najbardziej pracowitym robaczkiem nie tylko u nas, ale w ogóle w polskich skanlacjach, dlatego należą się jej ogromne podziękowania za cały czas i pracę jaką na to poświęca. Dziękujemy <3 Bądź z nami jeszcze przez lat trzydzieści i więcej! c:

Kuroneko Kareshi no Afurekata 12

18.02.2017

Cześć! Berenice podsyła kolejną część rozdziału 20. Dzięki Natalyi jest także kolejny rozdział Tsubakirou. Jeśli coś jest edycyjnie nie tak, to przepraszam! Od czwartku mam okropne zawroty głowy, więc coś mogłam schrzanić… Przy okazji wspomnę, że ze względu na kiepski stan zdrowia na parę dni robię sobie przerwę od skanlacji, więc edytowanych przeze mnie projektów nie będzie. Miłej lektury!

Kill the Lights 20.3
Tsubakirou Cantarella 04

19.02.2017

Łapcie rozdziały, które Katrin podesłała wczoraj, ale Ashi znowu zgapiła. Brawo ja. Chyba że to z pocztą jest coś nie tak, bo serio sprawdzałam ją wczoraj i dzisiaj nawet parę razy, a dopiero przed chwilą zobaczyłam, że coś przyszło. Nie, pewnie to ja po prostu jestem ślepa xD Miłej lektury!

Oko-sama Star 04
Wild Honey 12

20.02.2017

Hym, hym. Nie wiem, co napisać… To może… Poszukiwane skany do mangi Inu to Neko! Mogą być nawet chińskie, wietnamskie, jakiekolwiek. HELP.

19 Tian 194
19 Tian 195
Kill the Lights 21.1
The Chart of Priest 08
The Chart of Priest 09

21.02.2017

Dzisiaj trzy pierwsze rozdziały Shouwaru. To ostatnia część z serii Warui jaką się na razie zajmiemy. Nad Himitsu Ja nai Kedo zastanowimy się, kiedy angielska grupa ją skończy. Widzę, że bardzo spodobało Wam się zakończenie wczoraj dodanego rozdziału Kill the Lights. Pogadam z Berenice, żeby może częściej z takim przytupem ‘kończyć’ rozdziały, muahaha.

Shouwaru Ookami ga koi wo Shita Rashi 01
Shouwaru Ookami ga koi wo Shita Rashi 02
Shouwaru Ookami ga koi wo Shita Rashi 03

22.02.2017

Macie coś pogodnego na deszczowe dni c: A przynajmniej u mnie są deszczowe, więc mam nadzieję, że u Was także. Nie chcę sama cierpieć :p Do końca kotków jeszcze tylko dwa rozdziały i ekstra.

Kuroneko Kareshi no Afurekata 13

23.02.2017

I jak tam Oko-sama? Podoba Wam się? Czy raczej jesteście na “nigdy więcej tej autorki”? :p Jeśli nawet Wam się spodobało, to polecam od niej także Kimamichi Terminal, pierwsza historia jest przeurocza c:

Oko-sama Star 5

24.02.2017

Dzisiaj też coś będzie… Tak na miły początek weekendu. A jutro pewnie pojawią się kolejne kotki c:

Shouwaru Ookami ga Koi wo Shita Rashi 04

25.02.2017

Dzisiaj wyjątkowo wcześniej, bo później nie mam czasu – obiecane kociątka! No i zapomniałam! Dzięki wspaniałej Nonko możecie pobrać Hua Hua i Findera w wersjach epub i mobi. Jeszcze raz wielkie dzięki, bo nadal nie ogarnęłam jak to się robi… Linki do pobrania są dostępne na stronach projektów – jeśli ktoś się nie miał okazji przeczytać, to najwyższa pora!

Kuroneko Kareshi no Afurekata 14

27.02.2017

Dzisiaj mam taki leniwy dzień, że totalnie nic nie zrobiłam… Z godzinę już ten jeden rozdział dodaję nawet. A Berenice tak szybko podesłała kolejny! Brawa dla niej :) Dobranoc!

Kill the Lights 21.2

28.02.2017

Zapomniałam wczoraj wspomnieć, że dzięki Nonko do pobrania dostępny jest pierwszy tom Feng Yu Jiu Tian w formatach epub i mobi c: A tak z innej beczki – nie macie czasami wrażenia, że u niektórych grup aktualki są pisane chyba na haju? Nie mówię, że u nas są jakieś wpisy górnolotne, ale jak czasami sobie poczytam, co piszą inni, to się poważnie zastanawiam, co oni brali. Albo gdzie ich mózg. Ale ostatnio nieźle się uśmiałam, czytając wpis u Hayate z 19 lutego – polecam, życiowe bardzo.

Shouwaru Ookami ga Koi wa Shita Rashi 05
Shouwaru Ookami ga Koi wa Shita Rashi 06
The Chart of Priest 10

57 myśli na temat “02.2017

 1. Zauważyłam, że to zazwyczaj mężczyźni mają smykałkę do pisania postów, zazwyczaj zabawnych i długich : ) Mają więcej do powiedzenia, przekazania, a mówią, że to kobiety peplą… A wystarczy im dać dostęp do komputera i wychodzi wtedy ich prawdziwa natura : D
  Dziękuję za rozdziały ^.^

 2. Dziękuję za rozdzialiki na zakończenie miesiąca ^3^
  Nonko dziękuję za poświęcony czas dla naszych kaprysów http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif
  U Hayate czasem ma się wrażenie, że czyta się bloga a nie aktualkę :D

 3. http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/03.gif Dziękuję Berenice i reszcie :) no i cieszę się, że w przyszłości będą light novel również w innej wersji :) http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

 4. To był świetny pomysł, żeby zrobić inne wersje. Dziękuję Nonko za wykonanie! Rozpieszczacie nas ^.^
  Oko-sama mi się podobało ; ) Całkiem przyjemne. Jakby coś kiedyś, to jestem za.
  Dziękuję za kolejne rozdziały! ; ] Aaa, i ja również jestem za pomysłem od Kumiko – bo to wygodne x D Ale wiecie, to Wasza decyzja, no i nie wszytko naraz – tylko wtedy, jeżeli macie chwilę czasu.

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.