12.2016

02.12.2016

Cześć, nocne marki! c; Na dzisiaj pierwszy rozdział Rouge, zwycięzca naszej mini-ankiety z zeszłego miesiąca. Katsura szybko się robi, także pewnie zaraz będziemy z tym na półmetku… Cóż, dla Was to pewnie plus c:

5Rouge 1

03.12.2016

Cześć c: Dzisiaj kolejne Rouge. Chyba Wam się nie spodobało, bo coś cicho siedzicie… Cóż, to następnym razem będzie coś innego, obiecuję c:

6Rouge 2

04.12.2016

Hej c: Część chciała Rouge, część kotki, a pozostali nie skonkretyzowali… To łapcie Warui i Joou to Shitateya, na umilenie końca weekendu. Jakieś życzenia odnośnie następnego razu? Bo mam wyczyszczone Rouge, kotki i Joou, no i nie wiem za co się zabrać. Najbardziej chyba kotki mnie przekonują c:

5Joou to Shitateya 01
2Warui Ouji Demo Suki 01

05.12.2016

Wiecie co? Większość wybrała Rouge. Ale są kotki, bo decydujący głos pojawił się dzisiaj, kiedy już zaczęłam pracę nad tym rozdziałem. Niby mogłam przerwać i zacząć Rouge, ale już mi niewiele zostało… Więc Rouge będzie następnym razem c: Dzisiaj miał być także Tian, ale stłukłam rękę na lodowisku i dopóki nie zejdzie opuchlizna, to mogę się pożegnać z trzymaniem piórka od tabletu… Chyba że lewą ręką jakoś to ogarnę :p Miłej lektury!

6Kuroneko Kareshi no Afurekata 03

06.12.2016

Mikołajki! c: I obiecany Rouge – do końca historii tej parki został tylko jeden rozdział. Ale podobno autorka rysuje spin-off z historią Yamato i Yukio. Tian się jeszcze opóźni, ale znalazłam dobrą duszę, która mi na jutro go wyczyści c: Więc jutro też pewnie małe Conieco będzie. I wiecie co? Przegapiłam totalnie, ale jakiś czas temu stuknęła pierwsza rocznica od kiedy Wspaniały Anonek zaczęła podsyłać tłumaczenia! Szybko zleciało… Do tej pory przetłumaczyła dla Was prawie cztery tomy słodkości, więc pokłony się należą c: Na mikołaja też coś przygotowała c:

1Feng Yu Jiu Tian 18
3Feng Yu Jiu Tian 19
4Feng Yu Jiu Tian 20
6Rouge 3

07.12.2016

Strona coś dzisiaj szwankuje, już z półgodziny próbuję dodać ten post… Kończą mi się wyczyszczone rozdziały, więc niedługo koniec tego dobrego c: Ale ze trzy jeszcze w tym tygodniu powinny być. Potem się zobaczy c: Coś miałam napisać i chyba to było ważne. Ale nie pamiętam co.

119 Tian 189
6Joou to Shitateya 02

08.12.2016

Cześć! Już wiem, dlaczego strona ostatnio szwankowała! Jeśli nadal komuś się pokazuje Internal Server Error 500, coś się muli, coś nie działa, to proszę o cynk! No i Joou idzie na razie do wstrzymanych, bo nam się angielskie tłumaczenie skończyło… Mam nadzieję, że szybko będzie kontynuacja, bo ciekawe rzeczy dalej się dzieją, oj ciekawe! Zapraszamy też na kolejne Kobi, młody (a przynajmniej młodszy) Kabu jest *v*

Joou to Shitateya 03
Joou to Shitateya 03.5
Kobi no Kyoujin 02

09.12.2016

Cześć! To już ostatki materiałów, które miałam wyczyszczone na zapas, więc na razie koniec tego dobrego. To ostatni rozdział Rouge z tą parką. Tak jak wcześniej wspominałam kroi się spin-off z Yamato i Yukio, Le Rouge et le Noir. Komachi Katsura wstawiła na swojego twittera drobny teaser. Zapowiada się mraśnie c: A tak z innej beczki – znajoma znalazła angielską grupę (Madame Le Poo), która chciałaby dokończyć Oita ga Sugiru wa Koneko-chan. Ale z pewnego powodu się wycofali, zanim zdążyłam wysłać im skany… Tyle przegrać xD Mam nadzieję, że grupy, które wcześniej się tym zajmowały, dotrzymają obietnicy i rzeczywiście dodadzą to na święta. No zobaczymy. Miłej lektury!


Rouge 04

11.12.2016

Cześć! Katrin i Natalya zrodziły Wam na dzisiaj Lueduo c: Nie miałam jeszcze okazji przeczytać, więc bez spojlerów proszę, haha. Poczyniłam zło i dodałam nową rzecz do planów – jest to powieść, która wskoczy na miejsce Girou. Jej premiera w Japonii odbędzie się dopiero w styczniu, także nie wiem, kiedy pojawi się pierwszy rozdział. Mam nadzieję, że nie tylko ja nie mogę się już doczekać :) Miłej lektury!

19 Tian 190
Lueduo Diren de Xin 17

12.12.2016

Cześć. Zapraszamy na kolejny rozdział przygód sprzedającego się za rolę Kagamiego! Do końca tomu został nam tylko jeden rozdział plus króciutkie ekstra, spodziewajcie się ich wkrótce c: Miłego wieczoru!

Kuroneko Kareshi no Afurekata 04

13.12.2016

Kurczę, internet mi się dzisiaj psuje i myślałam, że tego nie wstawię. Ale jakoś wyszło i dobrze, bo już wczoraj zwaliłam. Wyobraźcie sobie, że Katrin wczoraj wysłała mi ten rozdział Lueduo, ale go przegapiłam. A co najlepsze – sprawdzałam pocztę i go nie zobaczyłam… Cóż, ważne że jest, nie? No i koniec pierwszego tomu Afurekaty, czyli jeszcze dwa przed nami. Choć wiem, co się wydarzy, to piąty rozdział i tak łamie mi serducho :/

Kuroneko Kareshi no Afurekata 5
Kuroneko Kareshi no Afurekata 5.5
Lueduo Diren de Xin 18

14.12.2016

Wspaniała osóbka podsyła Wam kolejne rozdziały Feniksa c: Koniec tomu drugiego już bliski! Ja tymczasem zmywam się do kina na Łotra 1, mam nadzieję, że nie będzie tak kiczowaty jak Przebudzenie mocy… :/

Feng Yu Jiu Tian 21
Feng Yu Jiu Tian 22
Feng Yu Jiu Tian 23

15.12.2016

Dobry wieczór!

19 Tian 191
Warui Ouji Demo Suki 02

16.12.2016

Zapraszamy na rozdział, na który wielu z Was czekało! c: Chciałam dzisiaj jeszcze zrobić czwarty rozdział Joou to Shitateya, ale życie nie pozwoliło niestety. Jutro podejście drugie, haha.

Lueduo Diren de Xin 19

18.12.2016

Cześć! Zapraszamy na królową, która elegancko się spóźniła. Ale jest. Do końca zostały jeszcze tylko dwa rozdziały pełne łez i dramy. Chciałam dzisiaj napisać fajną aktualkę, ale nie potrafię. Smutno mi, bo po drugiej stronie ulicy jest śnieg po kolana, a u mnie tylko to, co przypadkiem nawiało… Dlaczego ;_;

Joou to Shitateya 04

19.12.2016

Okej, wzięłam się trochę do roboty, więc dzisiaj dostaniecie Rouge na dobranoc. Z tą parką jest jeszcze jeden rozdział, powinien być wkrótce. Mangi Katsury Komachi są bardzo zmysłowe, nie sądzicie? Niewiele jest pokazane, ale myślę, że to w zupełności wystarczy. Jak na przykład ta scena, w której chłopcy dotknęli się tylko sprzączkami od pasków w jednym z wcześniejszych rozdziałów – jakoś bardziej mnie to rusza niż długie sceny seksu z litrami płynów ustrojowych…

Rouge 05

20.12.2016

Dobry wieczór! Dzisiaj zaczynamy kolejną Beriko, tym razem jest to zbiór oneshotów – czyli jej pierwsze prace o tematyce BL. Ostatni oneshot z tego tomiku został później opublikowany także w Minori no Te, ale wcześniej został przez nas pominięty, bo już wtedy planowałam ruszyć Amefurashi. No wiecie, tak mogliście się bardziej skupić na głównej historii. Może niektórzy z Was pomyśleliby, że oneshot był lepszy i to on powinien mieć prawie cały tom dla siebie? A tak obyło się bez ewentualnych gdybań, no i oneshota też dostaniecie. Kiedyś c: #głębokierozkminyAshi

Amefurashi 01
Lueduo Diren de Xin 20

P.S.: Dziewczyny dogoniły angielską grupę z Lueduo, więc… Może skoczcie ich pogonić troszkę? :p

21.12.2016

Cześć! Ładny mieliśmy dzisiaj pierwszy dzień wiosny zimy, prawda? Mam do Was pytanko odnośnie Sweet Heart Trigger. W tomiku rozdziały mają inny podział niż ten, który wprowadziła angielska grupa. Znaczy to nie oni wprowadzili, ale autorka wcześniej inaczej to podzieliła. I robić według tomiku (dłuższe rozdziały=jest ich mniej) czy według angielskiej grupy (krótsze rozdziały=jest ich więcej)? Bo nam to totalnie rybka, z tym że szybciej by było w podziale z krótszymi rozdziałami.

Amefurashi 02

23.12.2016

Cześć! Na szybko skleiłam wampirki, żeby Anonkowym feniksom nie było smutno c: To już koniec drugiego tomu, więc ogromne brawa dla tłumaczki! Tak z innej beczki – uzupełniłam chyba wszystkie nasze projekty na centrum yaoi, więc jeśli nasz reader Wam nie działa, to możecie próbować tam c: Oczywiście w dalszym ciągu rozdziały będą tam z opóźnieniem.


Feng Yu Jiu Tian 24
Feng Yu Jiu Tian 25
Feng Yu Jiu Tian 26

24.12.2016

Cześć! Zapraszamy na kolejny łzo-wyciskacz. Jestem wściekła na obu, ale jednocześnie obu mi szkoda… Ten rozdział to w sumie jedna wielka scena seksu, ale są w trakcie dość rozmowni, haha.

Kuroneko Kareshi no Afurekata 06

25.12.2016

Chcieliście więcej kotków, to dzisiaj także łapcie rozdzialik c: Tym razem punkt widzenia Kagamiego. W sumie zbliża się już koniec roku, więc… Który z naszych tegorocznych projektów najbardziej przypadł Wam do gustu? c:


Kuroneko Kareshi no Afurekata 07

26.12.2016

Cześć! c: Przynosimy troszkę słodyczy na początek kolejnego tygodnia. Choć te słodycze nie są zbyt słodkie… Ale liczą się intencje, haha.

Kachou Fuugetsu 09
Kuroneko Kareshi no Afurekata 08

27.12.2016

Cześć! Dzisiaj przyszła kolej na Kuchizuke, a dokładniej na końcówkę drugiego tomu. Przyznam, że jak dodawałam tę serię do planów, to nawet nie pomyślałam, że będzie miała więcej niż jeden tom. Najwyraźniej się myliłam, bo i trzeci się “wykroił”, haha. I tak na smaczek krótkie doujinshi z Yuri on Ice. No wiecie, musiałam jakoś odreagować to, że w tym tygodniu nie będzie nowego odcinka :/ Trochę słaby ten dj, ale na razie nie ma bardzo z czego wybierać… Miłej lektury!

Kuchizuke wa Uso no Aji 10
Kuchizuke wa Uso no Aji 10.5
Yuri!!! On Ice dj – Eros to Katsudon

28.12.2016

Cześć! Mamy dzisiaj dla Was dwie nowości. W jednej są uszka! Tylko potrzebna Wam będzie do tych uszek lupa czasami, bo skany naprawdę małe były. I to śmieszna rzecz, bo najpierw znalazłam takie małe skany, ale stwierdziłam, że takich to nie ma co Wam dawać i kupiłam ebooka. Ale ebook też był taki “mały”… Ale i tak na własnych skanach zawsze lepiej się pracuje. Druga nowość to Kanda Neko. Ta manga już dwa razy pojawiała się w naszych planach i z nich znikała :/ Ale jest wreszcie i mam nadzieję, że Wam się spodoba. Miłej lektury!

Amasugi Monster 01
Konna Nichijou 01

29.12.2016

Dobry wieczór c: Zapraszamy na kolejne Joou to Shitateya.  Taki smutny trochę, szczególnie ta scena, która jest na miniaturce aktualkowej dzisiaj. No prawie mi serducho pękło, kiedy się dokładniej przyjrzała. No i… Czy tylko mi Tetsuya przypomina momentami Severusa Snape’a?

Joou to Shitateya 05

31.12.2016

Cześć! Zapraszamy na ostatnią w tym roku aktualkę. A w niej długo oczekiwany Wild Honey c: Między innymi. Koniec roku 2016 równa się też końcowi Rouge stety niestety. Berenice podesłała kolejnego True Stara c: Nie wiem w sumie, co jeszcze napisać… Tiana zgapiłam, będzie jutro/pojutrze. Jakoś tak. Albo może zaraz zrobimy i zaktualizujemy ten post? Kto wie. Okej, bawcie się dobrze. I co najważniejsze – ostrożnie! Nigdy nie wiadomo, co może się stać. Ja parę sylwestrów temu usnęłam w śniegu, kiedy wracałam do domu – gdyby nie pomocny taksówkarz, to dzisiaj nie czytalibyście tej aktualki, haha.

Girou no Koimizu 03
Rouge 06
True Star 126
Warui Ouji Demo Suki 03
Wild Honey 09

96 myśli na temat “12.2016

 1. Uaaa! Na bogato miałaś… Dobrze, że szczęście Ci sprzyjało! Teraz zdałam sobie sprawę, jak to trzeba uważać, na co dzień człowiek o tym nie myśli, że może się coś takiego przydarzyć.
  Dziękuję za bogatą aktualkę! : ) Szczęśliwego Nowego!

 2. Omg?! Serio?..ale przygoda, dobrze że z happy endem.Tymczasem tamten Sylwester był ostatnim kiedy był śnieg.

 3. Dziękuję za Joou! : ) Nie wpadłabym na to, żeby Tetsuyę porównać do Severusa :P Ale teraz, po tej sugestii, coś tam widzę xD I twierdzę, że zniszczyłaś mi przekaz! : D

  1. Oj, przepraszam! Ale jeśli zignorujemy kolor włosów Oumiego na okładce i założymy, że jest blondynem…To wyjdzie z tego niezłe SeverusxDraco. Nawet różnica wieku się mniej więcej zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   1. Tak, tak, niszcz dalej ten obraz! : P I…
    Szczęśliwego Nowego Roku! Niech spełnią się Wasze noworoczne postanowienia! ^.^ Przekaż też reszcie ekipy : D

 4. Dziękujemy serdecznie!;** Zważając na niedawno obchodzone święta, to przeczytawszy słowo ,,uszka” przekonana byłam, że chodzi o uszka dodawane do barszczu… tym bardziej, że miały być bardzo małe..hahaha:)Myślę fajny polski akcent… Zauważyłam o co chodzi dopiero pod koniec, kiedy to nawet nie było sceny podczas posiłku….dziwne rzeczy:)http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif

 5. Ach! Po tych świętach jakaś niemoc mnie ogarnęła – przeglądam strony, ale nie mam siły niczego komentować …
  Dziś jednak dodałyście mi małego poweru wrzucając na stronę Konna Nich. i Amasugi. Od razu się odwdzięczam i ślę Wam moje wielkie podziękowania!!

 6. Super rozdzialy a najbardziej to mi sie spodobał dj Yuri no ice dziekuje za te rozdzialy i nie moge sie doczekac kolejnych kotkow czekam na nie z niecierpliwoscia pozdrawiam ?? http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif

 7. Boziuuu jak długo czekałam ,aż w końcu zaczną robić dj z Yuri no ice <3 <3 <3
  Dziękuję za rozdziały :D

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.