#54

Cześć! c:
W imieniu całej grupy, składam serdeczne życzenia wszystkim osobnikom płci męskiej z okazji dnia mężczyzny! I w sumie także wszystkim, którzy utożsamiają się jako mężczyźni. Oj, wszystkiego najlepszego Wam wszystkim!

Uff, ledwo zdążyłam. Znacie to uczucie, że macie coś ważnego do zrobienia (np. aktualkę), ale nagle wszyscy coś od Was chcą? Strasznie upierdliwe. Choć w sumie dzisiaj nie miało być aktualki, ale dziewczyny się postarały (w sumie jak zwykle). Zaczęły kolejny projekcik, który w internetach istnieje pod tytułem “To take an enemy’s heart”. Jako że jestem ogromną zwolenniczką zachowywania oryginalnych tytułów, właśnie pod takim go u nas dodałam… Mam nadzieję, że mi to wybaczycie xD
Grafika po prawej znowu z twittera Takasaki Bosco, tym razem malutki inkub c:

Miłej lektury! c:

15 myśli na temat “#54

 1. Co za tempo! Mam problemy by wyrobić z czytaniem wszystkiego na bieżąco. Dobrze, że jest weekend. Wielkie dzięki i gratki za aktualki! (:

 2. AAA pytanie mam. Angielskie tłumaczenia z Lueduo Diren De Xin znalazłam tylko do 4 rozdziału. Czy macie jakiś magiczny dostęp do tłumaczeń większej liczby chapterów z których korzystacie?

  1. Właśnie niestety nie mamy i musimy czekać aż angielska grupa się zepnie. A miałam nawet pytać się Ciebie, bo po Twoim ostatnim komentarzu wywnioskowałam, że przeczytałaś gdzieś całość. Jeśli tak, to czy mogę zapytać gdzie? c:

   1. A to ból … rzeczywiście znam każdy chapter Lueduo Diren De Xin, ale niestety całą mangę przeczytałam ( a raczej obejrzałam) w oryginalnej wersji, ale do raw to i wy macie pewnie dostęp… no cóż buuuuuuuu trzeba czekać, aż angielska grupa się zepnie. Mam nadzieję, że zrobią to szybko, bo manga jest genialna …..przypomina mi Hua Hua, które również uwielbiam…

    1. Tak, do rawów także mamy dostęp. No cóż, może nawinie się jakiś tłumacz z koreańskiego czy coś c: Dzięki za info c:

     1. SWEET IND…- jak cudownie Was tam widzieć :) Więc czekamy razem!

 3. NORMALNIE coś wspaniałego!! Kolejna aktualka…. Naprawdę jesteście niesamowite! Nie żałuję ani chwili spędzonej razem z wami! Cudownie mi się u was “mieszka! … Za Kotki dziękuję…….ale, że zabrałyście się za Lueduo Diren De Xin to już NAPRAWDĘ wielbić Was będę po grób ……….BO UWIELBIAM K !A !Ż !D !Y! Z 64 CHAPTERÓW!! Niech moc będzie z wami!!

 4. Dziękuję bardzo! Zawsze szalejecie, ale ostatnimi czasy to już w ogóle xD Oczywiście mnie to niezmiernie cieszy, ale nie potrafię Wam wystarczająco dobrze i odpowiednio podziękować. Nie wiem jakich słów użyć, aby przekazać Wam moją radość ;]

 5. http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gifTak strasznie, strasznie w skrytości serca miałam nadzieję, że i dziś nas czymś uraczycie. I stało się. Spełniło. http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif bardzo, bardzo pięknie Wam dziękuję za Wasz wysiłek! Jesteś przecudowne! Wielkie! Najlepsze!

  1. Właśnie specjalnie dla Ciebie się postarałam zdążyć c: Wiem, marne podziękowanie za całą Twoją pracę, ale kolejny też już się robi! c:

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.