#29

Cześć wszystkim!

Pierwotnie miałam tą aktualkę podzielić na trzy części, ale stwierdziłam, że to nie ma sensu. Tak więc świętujemy dzisiaj walentynki – ze specjalnymi życzeniami dla członków klubu samotnych serc, pierwszą rocznicę dołączenia Katrin do grupy (15.02) -bez niej nie przeczytalibyście u nas wieeeeeelu różnych mang, a także dzień kota (17.02) – no bo jak można tego nie uczcić?

Tak więc mamy dla was kilka nowości c: Chcę też zaznaczyć, że nie będziemy tłumaczyć całego tomiku Oboreru Hitomi, tylko historię tytułową (w sumie 3 rozdziały).
Michi jest niespodzianką, po której nie należy się wiele spodziewać, bo niektórych może w późniejszych rozdziałach bardzo rozczarować.
Hidamari różni się od dotychczas wybieranych przez nas projektów, jest trochę poważniejsze, ale inne od Ikusena czy Innocent Blue (bardziej prawdopodobne?) – mam nadzieję, że pomimo rybiej twarzy jednego z bohaterów, jakoś wam się ten projekt spodoba c:
Ze… Nie zabijajcie za kończenie w takim momencie. Na tym rozdziale po prostu zakończył się tom 3, więc nie zrobiłyśmy tego specjalnie c: Starałyśmy się też zachować nazewnictwo wprowadzone przez grupę, która zrobiła poprzednie części, stąd też te wszystkie -sama.

Ze 12
Ze 13
Ze 14
Ze 15
Ze 16
Hidamari ga Kikoeru 1
Oboreru Hitomi 1
Michi to no Souguu 1
Orenchi no Furo Jijou 1
Lamento dj – Scraps
Togainu no Chi dj – Babelist

Odkopałam też stary fanpage grupy i zastanawiałam się nad jego wskrzeszeniem. Ale nie tylko pod kątem “informacji o aktualkach” (choć to również), ale głównie w celach informacyjnych – nowe licencje (polskie jak i angielskie), nowo powstałe projekty, recenzje, ranking, rekomendacje, debiuty nowych autorów jak i nowości od najbardziej popularnych czy inne tego typu rzeczy, oczywiście wszystko związane z yaoi. Byłby ktoś zainteresowany czytaniem takich rzeczy? Sugestie też są mile widziane c:

11 myśli na temat “#29

 1. Dziękuję za masę słodkości, a szczególnie za Ze i Hidamari.
   
  Co do tego pierwszego, to dobra robota, choć osobiście uważam, że lepiej czytałoby się bez tych wszystkich przyrostków “-sama” itp. Tylko nie zjedzcie mnie za to, po prostu jak czytam po polsku to mi one zgrzytają, a jak po japońsku to są jak najbardziej na miejscu XP
   
  Hidamari jest bardzo nietypowe (mam na półeczce)  i kocham je całym serduchem właśnie za nieco innych bohaterów niż w standardowych BL. Naprawdę fajnie jest czasem na morzu smexów i yaoi znaleźć coś zdziebko innego.
   
   

  1. Tak szczerze, to mi to też bardzo zgrzyta, ale kiedy widzę, że ktoś przejął po kimś projekt i wprowadza inne “nazewnictwo” to mnie to bardzo irytuje i nie mogę się na początku połapać co i jak. Poza tym – zasada konsekwencji to podstawa c:
   A posiadania Hidamari bardzo zazdroszczę, moja kopia jeszcze niestety leży w sklepie i nawet nie jest jeszcze świadoma tego, że jest moja xD

 2.  Dziękuję serdecznie…nie bądźcie tak źle nastawieni do waszej pracy…ja ją całkowicie doceniam!

 3. Ach,jak ten czas leci mam nadzieję że dobijemy kolejnej rocznicy za rok jeszcze dalej z dużą ilością wydanych mang  :)
  Dziękujemy za podziękowania 14

 4. Ach, ten dzień dobroci <3 Dziękuję Karin, jak i reszcie grupy :) No i oczywiście, za świętowanie Dnia Kota! ;]Co do fanpage to… *_* Oczy się świecą, ale jak wiadomo to dodatkowa praca i kolejny pożeracz czasu. Jestem cicho jak najbardziej za, ale boję się, że Was zamęczę :P Dziękuję za Wasze starania ;)

  1. Dodatkowa praca, ale ile przyjemności! c: W każdym bądź razie, jak się zorganizuję z tym fanpage, to tutaj napiszę co i jak

 5.  
  Dziękuje za waszą ciężką prace i poświęcenie!!!! 
  Życzę wszystkim szczęśliwych Walentynek!!!! 

 6. jak zwykle same dobroci… o i widzę Ze <3
  dziękuję pięknie za te walentynkowe dobroci
  pozdrawiam Was bardzo serdecznie :*

Dodaj komentarz

https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/wut.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/owo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/no.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/omo.png 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/09.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/23.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/06.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/07.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/19.gif 
https://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/11.gif 
 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.