Mangi, Manhwy, Manhuy

Projekty, które są na bieżąco z japońskim wydaniem lub wersją językową, z której tłumaczymy. W przypadku 5-nin no Ou tłumaczka jest bardzo zajęta życiem prywatnym.
Harukaze no Etranger
Harukaze no Etranger
Kontynuacja Umibe no Etranger.
Hidamari ga Kikoeru
Hidamari ga Kikoeru
Taiichi, młody student pochodzący z biednej rodziny, poszukuje pracy. Po wielu rozczarowaniach przypadkiem "wpada" na Kouheia, który bez słowa dzieli się z nim swoim przepysznie wyglądającym drugim śniadaniem i znika. Zaintrygowany tym dziwnym zachowaniem pyta znajomych czy wiedzą coś o jego nowym koledze i uzyskuje odpowiedź, której się nie spodziewał - Kouhei jest osobą niedosłyszącą.
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Hara Keisuke, to licealista, który zupełnym przypadkiem odkrywa dziwny fetysz swojego kolegi, Shinody. I to do tego na własnej skórze! Początkowo nie jest zadowolony ze zwrotu akcji, jednak z czasem wszystko się zmienia.
Kanjou Spectrum
Kanjou Spectrum
Oneshot z tomiku NightS.
Zlicencjonowany przez wydawnictwo Kotori.
Mother's Spirit
Mother's Spirit
Pracownik uniwersytetu, Ryouichirou, został zmuszony przez dyrektora przyjąć do siebie ucznia z wymiany.
Jednak ten uczeń, Qaltaga, to rdzenny mieszkaniec dopiero rozwijającego się kraju, który nawet nie rozumie japońskiego! I choć jest przystojnym wojownikiem w swoim plemieniu, to Ryouichirou ma go dość, gdy ten reaguje paniką na widok telefonu, telewizora czy nawet telewizji...
Ale jego uczucia sie zmieniają, gdy Qaltaga nieprzerwanie nazywa go "Ryouichirou" w tym swoim dziwnym akcencie!
Umibe no Etranger
Umibe no Etranger
Pewnego dnia, początkujący pisarz Hashimoto Shun, spotkał na Okinawie Chibanę Mio, cichego licealistę. Mio niedawno stracił rodziców i miał zwyczaj do późna wysiadywać na ławce niedaleko domu Shuna, godzinami wpatrując się w morze. Powoli się do siebie zbliżyli, jednak młodszy chłopak musiał opuścić wyspę.

Po trzech latach ciszy Mio powrócił na wyspę z wyznaniem miłości. Czy uda im się odnaleźć razem szczęście?
Vanitas no Carte
Vanitas no Carte
Dziewiętnastowieczny Paryż, wampiry i tajemnicza księga, która skrywa pewien sekret.
VOID
VOID
Maki otrzymuje w prezencie Aratę, który jest nielegalnym humanoidem wykonanym na wzór i posiadającym niektóre wspomnienia byłego kochanka Makiego, Rena. Ale okazuje się, że Arata ma swoją własną osobowość i zachowuje się jak prawdziwa osoba.
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Tatsuyuki to młody panicz pewnej grupy mafijnej. Ale chętniej spędza swoje dni na zabawach, spychając na bok naukę o rodzinnym biznesie. Kiedy jego opiekun wysyła go do oddziału w Fukuoce, to do niedawna załamany Tatsuyuki odnajduje się w dziwniejszej sytuacji, niż mógłby się tego kiedykolwiek spodziewać.