Mangi, Manhwy, Manhuy

Informacje na temat statusów poszczególnych projektów
i w 100% aktualne plany znajdziecie tutaj.

Harukaze no Etranger
Harukaze no Etranger
Kontynuacja Umibe no Etranger.
Hidamari ga Kikoeru
Hidamari ga Kikoeru
Taiichi, młody student pochodzący z biednej rodziny, poszukuje pracy. Po wielu rozczarowaniach przypadkiem "wpada" na Kouheia, który bez słowa dzieli się z nim swoim przepysznie wyglądającym drugim śniadaniem i znika. Zaintrygowany tym dziwnym zachowaniem pyta znajomych czy wiedzą coś o jego nowym koledze i uzyskuje odpowiedź, której się nie spodziewał - Kouhei jest osobą niedosłyszącą.
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Jackass! ~Sawatte Ii tte Dare ga Itta yo?~
Hara Keisuke, to licealista, który zupełnym przypadkiem odkrywa dziwny fetysz swojego kolegi, Shinody. I to do tego na własnej skórze! Początkowo nie jest zadowolony ze zwrotu akcji, jednak z czasem wszystko się zmienia.
Joou to Shitateya
Joou to Shitateya
Krążą pogłoski, że jeśli nałożysz jeden z garniturów uszytych przez Shidę, to na pewno osiągniesz sukces. Podczas przerwy w pracy projektant wnętrz, Jouno Oumi, odwiedza sklep Shidy i spotyka przerażającego i bezpośredniego mężczyznę. Okazuje się, że to właśnie on jest legendarnym krawcem. Na widok Shidy, który jest dumny ze swojej pracy, Oumi zaczyna odczuwać wobec niego pożądanie...
Kanjou Spectrum
Kanjou Spectrum
Oneshot z tomiku NightS.
Zlicencjonowany przez wydawnictwo Kotori.
Mother's Spirit
Mother's Spirit
Pracownik uniwersytetu, Ryouichirou, został zmuszony przez dyrektora przyjąć do siebie ucznia z wymiany.
Jednak ten uczeń, Qaltaga, to rdzenny mieszkaniec dopiero rozwijającego się kraju, który nawet nie rozumie japońskiego! I choć jest przystojnym wojownikiem w swoim plemieniu, to Ryouichirou ma go dość, gdy ten reaguje paniką na widok telefonu, telewizora czy nawet telewizji...
Ale jego uczucia sie zmieniają, gdy Qaltaga nieprzerwanie nazywa go "Ryouichirou" w tym swoim dziwnym akcencie!
Sojou no Koi wa Nido Haneru
Sojou no Koi wa Nido Haneru
Kyouichi jest już po rozwodzie i w niestabilnym związku z Imagase. Udało mu się nawet przyzwyczaić do codziennego seksu z drugim mężczyzną. Jednak nic nie może trwać wiecznie. Pojawienie się młodej, i sekretnie podkochującej się w Kyouichim, Tamaki, może być początkiem końca ich homoseksualnej utopii.

Kontynuacja "Kyuuso wa Cheese no Yume o Miru".
Umibe no Etranger
Umibe no Etranger
Pewnego dnia, początkujący pisarz Hashimoto Shun, spotkał na Okinawie Chibanę Mio, cichego licealistę. Mio niedawno stracił rodziców i miał zwyczaj do późna wysiadywać na ławce niedaleko domu Shuna, godzinami wpatrując się w morze. Powoli się do siebie zbliżyli, jednak młodszy chłopak musiał opuścić wyspę.

Po trzech latach ciszy Mio powrócił na wyspę z wyznaniem miłości. Czy uda im się odnaleźć razem szczęście?
Vanitas no Carte
Vanitas no Carte
Dziewiętnastowieczny Paryż, wampiry i tajemnicza księga, która skrywa pewien sekret.
VOID
VOID
Maki otrzymuje w prezencie Aratę, który jest nielegalnym humanoidem wykonanym na wzór i posiadającym niektóre wspomnienia byłego kochanka Makiego, Rena. Ale okazuje się, że Arata ma swoją własną osobowość i zachowuje się jak prawdziwa osoba.
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Yondaime Ooyamato Tatsuyuki
Tatsuyuki to młody panicz pewnej grupy mafijnej. Ale chętniej spędza swoje dni na zabawach, spychając na bok naukę o rodzinnym biznesie. Kiedy jego opiekun wysyła go do oddziału w Fukuoce, to do niedawna załamany Tatsuyuki odnajduje się w dziwniejszej sytuacji, niż mógłby się tego kiedykolwiek spodziewać.