VOID

Autor: Zariya Ranmaru
Rok wydania: 2015
Gatunek: Yaoi, Dramat, Tragedia, Psychologiczny

Opis: Maki otrzymuje w prezencie Aratę, który jest nielegalnym humanoidem wykonanym na wzór i posiadającym niektóre wspomnienia byłego kochanka Makiego, Rena. Ale okazuje się, że Arata ma swoją własną osobowość i zachowuje się jak prawdziwa osoba.

6 myśli na temat “VOID

  1. Ojej! <3 To jest ta pełna wersja. :3 Od mojego komentarza minął ponad rok i w końcu doczekałam się pierwszego tłumaczenia! :3 Chyba ta historia musiała mi mocno zapaść w pamięć, skoro pamiętałam żeby od czasu do czasu sprawdzać, jak idą postępy. Dzięki za tłumaczenie! http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif

  2. Macie na oku jakiś termin zaczęcia tłumaczenia? Nie żebym poganiała czy coś, ale już nie mogę się doczekaćhttp://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gifhttp://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gifhttp://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif

    1. Czekamy aż angielska grupa to ogarnie. W tomiku jest kilkanaście (a może i kilkadziesiąt) stron, które wcześniej nie zostały opublikowane, przez co aktualnie dostępna angielska wersja ich nie ma. To dość ważne strony i bez nich nie ma sensu się za to zabierać.

  3. Nie mogę się doczekać aż się za to zabierzecie. C: Mam nadzieję, że na rawach z japońskiego wydania, bo angielskie tłumaczenie miało mniej stron niż rawy, które widziałam (może kwestia tego, że jeden skany były z magazynów, a inne z mangi wydanej w tomie).

    1. Tak, jak najbardziej na rawach z japońskiego wydania i do tego z wersji papierowej, która jest bez cenzury c: Więc wszystkie strony powinny być c:

Dodaj komentarz

http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/02.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/04.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/12.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/15.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/21.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/25.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/28.gif 
http://dracaena.webd.pl/wp-content/plugins/wp-monalisa/icons/03.gif 
more...